Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts

Κορίτσια πάντως έχω τέτοια ανακατωσούρα κ στομαχόπονο που δεν περιγράφεται !!!

Έχεις βρει κάτι να σε βοηθάει?

Ας πούμε εγώ ανακάλυψα πως με βοηθάει το κρύο γάλα.


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια πάντως έχω τέτοια ανακατωσούρα κ στομαχόπονο που δεν περιγράφεται !!!

Σήμερα πρώτη φορά με ενοχλεί λίγο το στομάχι μου και χαζοχαίρομαι, επειδή διάβασα κάπου ότι συσχετίζονται οι ανακατοσούρες και οι εμετοί με πολύ χαμηλά ποσοστά αποβολών. Κατά τα λοιπά, διψά πολύ, συνέχεια νερό πίνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ έχω ζαλάδες και λίγες ανακατωσούρες.

Είπαμε και να βγούμε απόψε με παρέα, αλλά δεν την παλεύω και έκατσα στα αυγά μου να σερφάρω να ακούσω τη μουσικούλα μου κλπ κλπ...

Ο καλός μου πήγε, με τύψεις που με αφήνει μόνη μου.

Μα τι να κάνω? Δεν μπορώ σε αυτή τη φάση ούτε κάπνα ούτε βαβούρα ούτε μετακίνηση γενικότερα...

Θέλω χαλαρότητα ηρεμία, γαλήνη. Όξω ένταση και στρες!

032402dd17e7c9b0c67aa778e3c648be.jpg


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Φοβερό βιντεάκι και κλείνω με αυτό!

http://fanpage.gr/must-watch/%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CF%89%CF%81%CF%8C-%CE%B2%CF%81%CE%AE%CE%BA%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%84%CF%81%CF%8C%CF%80%CE%BF/#_

μανούλες καληνύχτα από εμένα και όνειρα μελένια! ;)

9023_034d.gif


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια μανούλες! Πως είστε σήμερα?

Ημέρα για βολτίτσα μιας και ο ήλιος σαν να μαλάκωσε!

Πάω να μαγειρέψω τις μπάμιες μου με κοτοπουλάκι και μετά βούρ περπατάδα στην λιακάδα για φυσική βιταμίνη D ! :tongue::tongue::tongue:

Πάρτε κι ένα τραγουδάκι! :D

Πολλές καλημέρες και καλό Σαββατοκύριακο!

sun-clouds3.gif


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Είμαι έγκυος για πρώτη φορά..(τη Δευτέρα μπαίνω στην 8η εβδομάδα):D. Πήγα στο γιατρό 4.5 εβδομάδων όπου είδαμε μόνο σάκο... Ραντεβού έχω την Τρίτη το πρωϊ για να ακούσουμε καρδούλα... Εγω ΠΗΤ δεν ξέρω....απ' όσο υπολογίζω τέλη Απριλίου... Θα μου πει όμως κι ο γιατρός για σιγουριά:D φοβάμαι όμως κορίτσια μήπως δε δούμε κάτι. στον ύπνο μου βλέπω εφιάλτες και ξυπνάω κλαίγοντας με λυγμούς:(... ειναι η πρωτη μου φορά βλέπεται και η όλη κατάσταση φαντάζει τόσο ξένη...!!!


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Είμαι έγκυος για πρώτη φορά..(τη Δευτέρα μπαίνω στην 8η εβδομάδα):-D. Πήγα στο γιατρό 4.5 εβδομάδων όπου είδαμε μόνο σάκο... Ραντεβού έχω την Τρίτη το πρωϊ για να ακούσουμε καρδούλα... Εγω ΠΗΤ δεν ξέρω....απ' όσο υπολογίζω τέλη Απριλίου... Θα μου πει όμως κι ο γιατρός για σιγουριά:-D φοβάμαι όμως κορίτσια μήπως δε δούμε κάτι. στον ύπνο μου βλέπω εφιάλτες και ξυπνάω κλαίγοντας με λυγμούς:-(... ειναι η πρωτη μου φορά βλέπεται και η όλη κατάσταση φαντάζει τόσο ξένη...!!!


kATBp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Είμαι έγκυος για πρώτη φορά..(τη Δευτέρα μπαίνω στην 8η εβδομάδα):-D. Πήγα στο γιατρό 4.5 εβδομάδων όπου είδαμε μόνο σάκο... Ραντεβού έχω την Τρίτη το πρωϊ για να ακούσουμε καρδούλα... Εγω ΠΗΤ δεν ξέρω....απ' όσο υπολογίζω τέλη Απριλίου... Θα μου πει όμως κι ο γιατρός για σιγουριά:-D φοβάμαι όμως κορίτσια μήπως δε δούμε κάτι. στον ύπνο μου βλέπω εφιάλτες και ξυπνάω κλαίγοντας με λυγμούς:-(... ειναι η πρωτη μου φορά βλέπεται και η όλη κατάσταση φαντάζει τόσο ξένη...!!!

Καλησπέρα, Αθανασία και καλώς ήρθες! Είσαι η Αθανασία που τα λέμε και στο άλλο το parents;

Και εγώ αγχώνομαι μέχρι να ακούσω την καρδούλα από το μπεμπάκι. Δυστυχώς μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε, μέχρι τότε. Τα όνειρά σου δεν είναι τίποτα άλλο παρά η έκφραση του άγχους σου.

Summer πώς ήταν η βάφτιση; το μπεμπάκι;

Μελάκι, πώς πέρασες στη βόλτα; Κι εμείς βολτάραμε έξω στον ήλιο. Συγκινήθηκα πολύ με το τραγουδάκι σου, σκεφτόμουν, ότι του χρόνου θα ακούμε τέτοια τραγουδάκια με τα μωράκια μας.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου δεν έχω χρόνο να σας πω πολλά γιατί πάμε επίσκεψη στα κουμπαράκια μας!

Μην μου αγχώνεστε ε???

Αθανασία, ανοιξιάτικη μανουλίτσα καλώς ήρθες στο καφέ και με το καλό θα το δεις το σποράκι να μεγαλώνει και εντός μα κυρίως εκτός κοιλίτσας! ;)

Αν γυρίσουμε νωρίς και έχω χρόνο θα μπω το βραδάκι να τα πούμε.

Φιλάκια!

tumblr_n8eom6k4WY1ses98go1_500.gif


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...