Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

      Κορίτσια κάποια στιγμή με τράβηξαν οι ωοθήκες μ και επι τόπου ξεπρηστηκε το στήθος μ το βάρος που ένιωθα χαμηλά έφυγε ο πόνος στην ουρα σταματησε  … μακάρι να ήταν ιδέα μου αλλά δεν έχω πολλές ελπίδες .

      Αυτά έτσι Κ αλλιώς είναι απτά φάρμακα που περιγράφεις. Τοσο νωρίς το μόνο σύμπτωμα που θα μπορούσες να έχεις είναι πόνοι περιοδου. Όλα τα άλλα δεν γίνετε να υπάρχουν τόσο νωρίς. Οπότε μην σε ανχωνει που δεν τα νιώθεις απλά ο οργανισμός ισορροπεί κάποιες στιγμές από τα φάρμακα συνιθιζει δηλαδή. Συμπτώματα εγκυμοσύνης θα νιώσεις αφού η χοριακη έχει φτάσει πάνω από 500 

Μανούλες Απριλίου 2016 😃


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευχαριστώ μέλι καλώς σας βρήκα και με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!είμαστε πολύ κοντά εμείς ε;;;ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω για αυχενική να ηρεμήσω. ..δεν περνανε όμως. ..Έχω σταματήσει και την δουλειά γιατί δούλευα σε εστηατοριο κουζίνα και είναι μεγάλο ζόρι ...Μόλις έμαθα για τη εγκυμοσύνη σταμάτησα και παιρνω αναρωτηκες γιατι είχα και μια παλινδρόμηση τον Μάρτιο και δεν ήθελα να το διακυνδηνεψω !!!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια ειμαι η Χριστινα ειμαι 27 χρονων εχω ενα παιδακι 4 χρονων τον Αγγελακο μου,ειμαι εγκυος στο δευτερο παιδακι μου...ειμαι στην 8η εβδομαδα...την προηγουμενη εβδομαδα ακουσαμε την καρδουλα μας....ενα αγχος το εχω να περασει το πρωτο 3μηνο...ΠΗΤ προς το παρων μου βγαζει 30 απρηλιου αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης ισως και νωριτερα.....βεβαια ισως και να προσπαθησω για vbac!!ποιες αλλες ειμαστε στισ ιδιες εβδομαδες να τα λεμε????29 εχω ξανα ραντεβου στον γυναικολογο και δεν περνανε οι μερες!!!!!!!!!!!!θα γεννήσω στο Ρέα πρώτα ο Θεός !!!!

Καλώς μας ήρθες γειτονάκι και μια καλή και τελειόμηνη κύηση σου εύχομαι! Δάφνη εσύ Ν. Ελβετία Βύρωνα εγώ! :D

Μικρομανούλα όμως είσαι καλέ! Νωρίς νωρίς άρχισες! Μπράβο σου!

Έχεις πρόγραμμα για πολλά παιδάκια? ;)

Να σου ζήσει το αγοράκι σου και με το καλό το αδερφάκι του!

4 πόσο τέλεια ηλικία! Έχω τον ανιψιό μου που θα τα κλείσει σε ένα μήνα και την βαφτιστήρα που τα έκλεισε τον Ιούλιο! Οι ατάκες τους δεν παίζονται! Λιώνουμε στο γέλιο!

Κι εγώ 8η εβδομάδα... και άγχος όπως όλες μας... και ανυπομονησία... και συμπτώματα... και όπως έγραφε μια μανούλα σε ένα άλλο ποστ,

στομάχι πλυντήριο και διάθεση ασανσέρ. Αυτό τα λέει όλα νομίζω!:tongue::tongue::tongue:

washingmachine-o.giflift_rope.gif

Αλλά εσύ είσαι παλιά! Την ξέρεις την πίστα! Why τόσο άγχος?:roll:

Όλα καλά θα πάνε και θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβουμε! ;):)

O μικρός σας τι λέει? Θέλει αδερφάκι? Φαντάζομαι δεν του το έχετε ανακοινώσει ακόμα ε?


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα είμαστε και γειτονακια τι καλά!δεν έχω πρόγραμμα να κάνω πολλα παιδιά γιατ οικονομικα δεν μας παιρνει δυστυχως αλλα άλλο ένα το θέλαμε για να έχει παρέα ο αγγελακος ..εσυ πόσο χρονών είσαι; ;;το πρώτο σου ειναι;καλά η ηλικία τον 4 χρονων είναι το κάτι άλλο...Αυτά που λένε τα στοματακια τους δεν λέγεται..τρελα είναι!!!!που θα γεννήσεις εσύ με το καλό ;


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγχώνομαι να πάνε όλα καλά γιατί είχα την παλλινρομη. ..βεβαια ήταν σε πολύ αρχικό στάδιο!

Το έχουμε πει στον μικρό.μ..ακόμα δεν το έχει συνηδητοποιησει το μόνο που λέει θέλει να είναι αγόρι...και να μην σκύβω γιατί θα πονέσει το μωράκι χαχαχα


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ μέλι καλώς σας βρήκα και με το καλό να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!είμαστε πολύ κοντά εμείς ε;;;ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να πάω για αυχενική να ηρεμήσω. ..δεν περνανε όμως. ..Έχω σταματήσει και την δουλειά γιατί δούλευα σε εστηατοριο κουζίνα και είναι μεγάλο ζόρι ...Μόλις έμαθα για τη εγκυμοσύνη σταμάτησα και παιρνω αναρωτηκες γιατι είχα και μια παλινδρόμηση τον Μάρτιο και δεν ήθελα να το διακυνδηνεψω !!!

Οκ κοριτσάκι, τώρα κατάλαβα γιατί είσαι λίγο μαγκωμένη. Μη το σκέφτεσαι όμως όσο μπορείς. Και με τη δουλειά καλά έκανες νομίζω. Είναι κουραστική η δουλειά σου και δεν παίζεις με αυτά τώρα.

Σε καταλαβαίνω όμως.

Έτυχε και σε εμένα και δυστυχώς είναι κάτι που συμβαίνει συχνά.

Εγώ την είχα πέρσι την παλίνδρομη..

Βασικά είμαι στην τρίτη εγκυμοσύνη σκέψου. (τρίτη και τυχερή λέω!)

Να αποκτήσω επιτέλους το μωράκι που τόσο περιμένουμε!

Επειδή έχω φάει τρελό ζόρι και ατυχίες κατέληξα στο να μη σκέφτομαι τίποτα ανησυχητικό γιατί θέλω πάνω από οτιδήποτε στον κόσμο να χαρώ την εγκυμοσύνη μου! Και φυσικά το μωράκι μου μετά... Με το άγχος θα χάσω την μπάλα και δεν θα κερδίσω τίποτα. Βέβαια είναι στιγμές που... έρχεται το άτιμο! :tongue:

Τα λέω για να τα ακούω καλύτερα κι εγώ μη νομίζεις!:rolleyes:

Χαϊδεύω την κοιλίτσα μου και φαντάζομαι το λαμπρό μέλλον, (ΒΑΣΙΚΟ προσπαθώ και δεν σκέφτομαι τα αποτελέσματα των εκλογών...) μιλάω στο σποράκι και διώχνω τα συννεφάκια μου μακριά...

Αμ τι άλλο να κάνουμε ??? :roll::roll::tongue::D

Θα είμαστε εδώ και θα τα λέμε και θα δίνουμε κουράγιο και σπρωξιές η μια στην άλλη.

Χαστούκια μόνο μη πέσουνε ε????:mrgreen::mrgreen::mrgreen::tongue::tongue::tongue:


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα έτσι μπράβο δίκιο έχεις το άγχος δεν βοηθαει πουθενα...

Πέρασες πολλά και εσύ φαντάζομαι πόσο πιο άσχημο ήταν για εσένα...Εγώ τουλάχιστον είχα τον άγγελο μου και το ξεπεράσα εύκολα άμα δεν τον είχα θα ήταν ακόμα πιο δύσκολα! !!!

Όλα καλά θα πάνε και θα το πάρεις το τυχερό μωράκι σου αγκαλιτσα! !!


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααα είμαστε και γειτονακια τι καλά!δεν έχω πρόγραμμα να κάνω πολλα παιδιά γιατ οικονομικα δεν μας παιρνει δυστυχως αλλα άλλο ένα το θέλαμε για να έχει παρέα ο αγγελακος ..εσυ πόσο χρονών είσαι; ;;το πρώτο σου ειναι;καλά η ηλικία τον 4 χρονων είναι το κάτι άλλο...Αυτά που λένε τα στοματακια τους δεν λέγεται..τρελα είναι!!!!που θα γεννήσεις εσύ με το καλό ;

Εγώ 36 και ορκίζομαι και θα γεννήσω στο Έλενα.

Ορκίζομαι και γιαυτό! :D:tongue:

Είμαστε 5 χρόνια με τον καλό μου και τα 2 τελευταία προσπαθούμε...

Μένω αμέσως έγκυος :tongue: και μας λένε οι γιατροί πόσο τυχεροί είμαστε κλπ κλπ μπλα μπλα μπλα...

αλλά... η πρώτη φορά παλίνδρομη και η δεύτερη σύνδρομο και διακοπή στην 23εβδομάδα... και πόνεσε πολύ ψυχικά... Αλλά κατάφερα να το βάλω στην άκρη. Δεν έχω διαγράψει ούτε πετάξει τίποτα αλλά ... όπως είπα στην άκρη όπως και πρέπει για να προχωρήσω. Αλλιώς δεν γινόταν! Τον Αύγουστο θα γεννούσα κανονικά. Αλλά τελικά το θαύμα ήρθε τόσο γρήγορα και τον Αύγουστο έμεινα έγκυος !!!:D

Γιαυτό λέω τρίτη και τυχερή.


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε κορίτσι μου τι λες τώρα. ..Πέρασες πολύ δύσκολες καταστάσεις ..Λυπάμαι πολύ...μέσα από την καρδιά μου να σου πάνε όλα καλά....που είμαι σίγουρη πως θα πάνε. .το όνομα σου πως ειναι;


0QA6p3.png

0RBop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μελακι μου γλυκό τωρα διάβασα τα όσα έχεις περάσει μελακι μου εχουμε ένα κοινό και εγω τον Αύγουστο θα γεννούσα το αγοράκι μου σλλα.....ο θεός μου έδωσε τον Αύγουστο ένα νέο μωρακι !! Φοβάμαι και εγω πολυ titina !!!


NTTHp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μελακι μου γλυκό τωρα διάβασα τα όσα έχεις περάσει μελακι μου εχουμε ένα κοινό και εγω τον Αύγουστο θα γεννούσα το αγοράκι μου σλλα.....ο θεός μου έδωσε τον Αύγουστο ένα νέο μωρακι !! Φοβάμαι και εγω πολυ titina !!!

Καλή μου Summer! Ακόμα ένας λόγος παραπάνω για να χαμογελάμε που τα καταφέραμε! Έτσι δεν είναι?

Ας τα αφήσουμε αυτά! ΞΟΥ ΞΟΥ οι φόβοι καλέ!

Cheer up και θέλουμε αισιόδοξα χαμόγελα ωρε! :tongue:

cheer_up_07-5e2d3bdc72a3e1b0d0b4f4256ac17964.jpg


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...