Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Τελικά πόσο κρατάει το πάθος με τα χρόνια


enseignante

Recommended Posts

Και τελικά που πάει το πάθος στο σεξουέξ με τα χρόνια το πατάει το τραίνο διατηρείται ακέραιο εκείνη η συνεχής ανάγκη να είσαι με τον άλλον να τον αγγίζεις να τον βλέπεις και να κάνετε ό,τι τέλοσπαντων θέλει ο καθένας που πάει όλο εκείνο το πυροτέχνημα :confused: Περιμένω με ενδιαφέρον τις γνώμες σας ή ακόμα καλύτερα και τις εμπειρίες σας επί του θέματος για να δω τι θα με περιμένει σε 10-15 χρόνια έγγαμου βίου :shock:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και τελικά που πάει το πάθος στο σεξουέξ με τα χρόνια το πατάει το τραίνο διατηρείται ακέραιο εκείνη η συνεχής ανάγκη να είσαι με τον άλλον να τον αγγίζεις να τον βλέπεις και να κάνετε ό,τι τέλοσπαντων θέλει ο καθένας που πάει όλο εκείνο το πυροτέχνημα :confused: Περιμένω με ενδιαφέρον τις γνώμες σας ή ακόμα καλύτερα και τις εμπειρίες σας επί του θέματος για να δω τι θα με περιμένει σε 10-15 χρόνια έγγαμου βίου :shock:

Παθος???????? Α! Καλο ε?? Το αλλο με τον τοτο το ξερεις???????????Λοιπον αγαπητη μου,περιπατο παει,εκει παει......

Ρουτινα,συμβιβασμος,υπομονη,ανεχεια....παντως ολοι οι παντρεμενοι κοιτανε τους ξενους κ&λους σαν λιγουρια......τι παθος να μεινει και για εμας τις χαμηλοκ@λες ?? η' το βυζι απο τους θηλασμους που εχει γινει λαστιχο????αχ με εκανες να γελασω παντως χαχαχαχα


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Γιατί βτε βροχουλα;;;

Νομίζω στο χέρι μας είναι να το διατηρήσουμε!!! Εντάξει όχι όπως στην αρχή αλλά σίγουρα κάτι θα υπάρχει!!!

Αντιγονη μην μασας!!!;)


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βροχούλα νομίζω πως είτε είναι ο άλλος μονδέλο είτε όχι το πάθος αργά ή γρήγορα θα εξανεμιστεί αλλά εντάξει από το να πούμε ότι περνάει το πάθος μέχρι το κοιτάει άλλους πισινούς νομίζω υπάρχουν ενδιάμεσα στάδια..

Μαμά82 εσάς δηλαδή σας έχει διατηρηθεί άσβεστο και από τις 2 μεριές :confused:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντιγονη είμαστε 8 χρόνια μαζί και ναι έχουμε πάθος και πόθο ο ένας για τον άλλον, λίγο αποδιοργανώθηκε με την μικρή μας με σ..ξ κτλ αλλά με την κάθε ευκαιρία είμαστε αγκαλιά !!!

Μπορεί να μην είμαστε ερωτευμένοι όπως τον πρώτο χρόνο αλλά υπάρχουν πιο βαθιά συναισθήματα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιγονη είμαστε 8 χρόνια μαζί και ναι έχουμε πάθος και πόθο ο ένας για τον άλλον, λίγο αποδιοργανώθηκε με την μικρή μας με σ..ξ κτλ αλλά με την κάθε ευκαιρία είμαστε αγκαλιά !!!

Μπορεί να μην είμαστε ερωτευμένοι όπως τον πρώτο χρόνο αλλά υπάρχουν πιο βαθιά συναισθήματα!!!

Έλα να παίρνω θάρρος μπράβο σας ;)


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και εγώ με τον άντρα μου τον Αύγουστο κλείσαμε 8 χρόνια μαζί. Ε με το δεύτερο παιδί δεθήκαμε πολύ περισσότερο και όσον αφορά το σεξ, μόνο σαν μάνα δεν με βλέπει, όπως συμβαίνει σε πολλούς άντρες, περνάω δίπλα του ή θα με χαιδέψει ή θα φιληθούμε στα πεταχτά, δεν λέω και σε εμάς υπάρχουν εντάσεις αλλά πάντα υποχωρούμε και προσπαθούμε να βρούμε την αιτία όταν ηρεμήσουμε με συζήτηση. Στο χέρι μας είναι να διατηρηθούν όλα. Οι κουμπάροι μας είναι παντρεμένοι 20 χρόνια και είναι πολύ πολύ δεμένοι και ερωτευμένοι ακόμα.


MBtUp3.pngKAKIp3.pngRE4sp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.να σου πω κ για μας να παρεις κουραγιο;δεν εχουμε μαλωσει ποτε.αν παρεξηγηθουμε τα βρισκουμε την ιδια μερα.κοιμομαστε αγκαλια(το μισο της νυχτας γτ μετα γινομαστε τρεις).οταν εχω την κορη μας στο σλινγκ περπαταμε χερι χερι(με το καροτσι ειναι πρακτικα δυσκολο).καθομαστε συνεχεια αγκαλια.θελουμε να ειμαστε συνεχεια μαζι.απο επιλογη εχουμε συνεχεια τη μικρη μαζι μας.ειμαι περισσοτερο ερωτευμενη απο πριν οκτω χρονια.η αγαπη "βαθαινει".το σεξ πιο ωριμο,καλυτερη επικοινωνια.λιγοτερες ευκαιριες λογω θηλασμου κ cosleeping αλλα υπαρχει η ορεξη κ η θεληση.δεν ειναι ολα τελεια αλλα τα καλα υπερτερουν κατα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!

Το παθος διαρκεί οσο το επιτρεπουμε εμεις!

Η καθημερινοτητα,το αγχος και το στρες,ειναι αυτα που μας αποδιοργανωνουν ψυχικα!Και οταν ερθει και ενα παιδι,εκει θεωρουμε πως εχουμε χασει την ενεργεια μας και την ορεξη για ερωτες και αγαπες!

Ομως,το παθος μας περιμενει καπου εκει αναμεσα!Το βαλαμε στην ακρη,γιατι θεωρουμε πως δεν εχουμε την δυναμη να ''ασχοληθουμε'' και με αυτο!

Κι ομως δεν ειναι ετσι!

Ολα στο μυαλο μας ειναι κοριτσια!Και ολα ειναι θεμα ψυχολογιας!

Και γω με τον αντρα μου ειμαστε 13 χρονια μαζι!Υπαρχει παθος!Και ειμαι ακομη ερωτευμενη μαζι του!Καθε μερα τον ερωτευομαι,οπως την πρωτη φορα!

Ειναι το αποκουμπη μου οταν πεφτω ψυχολογικα,οταν γυρναω κουρασμενη απο τη δουλεια!Μια αγκαλια αρκει!Ενα πειραγμα,μια ματια!Οταν ηρθε στη ζωη μας η κορη μας,σαφεστατα και υπηρξε μια στασιμοτητα,οχι απομακρυνση!

Αλλα,οταν υπαρχει αγαπη,ολα επανερχονται,αλιμονο να γινοταν το αντιθετο!Αλλαζει τη ζωη σου ενα παιδι,αλλα γιατι να αλλαξει τα συναισθηματα σου ως προς τον συντροφο σου?Δεν το καταλαβαινω,ειλικρινα!

november rain,αναφερεσαι φανταζομαι σε μια μεριδα ανθρωπων που ξενοκοιταζουν και οχι σε ολους!

Λυπαμαι που αναφερεις τις λεξεις ''ανεχεια'',''συμβιβασμος'',''ρουτινα'',υπομονη''!

Τοσο ευκολα λοιπον βαριεται ο ανθρωπος?Θα μου πεις,δεν το εχω ζησει στο προσωπικο μου περιβαλλον?Ω ναι,πολλες φορες!

Αυτο για μενα σημαινει πως υπαρχουν καταλοιπα ή πως μια συμβιωση απλως ξεκινησε με λαθος βασεις,ή απλως δεν ξερουν τι θελουν απο την ζωη τους!

enseignante,σε 10-15 χρονια,εαν το θελετε και οι 2,θα ειστε μια χαρα!Πιστεψε με,το παθος πολλες φορες με τα χρονια αυξανεται αντι να μειωθει!Εχω δει ζευγαρια μετα απο χρονια γαμου,και με συγκινουν απιστευτα!

Το ειπα και στην αρχη,στο χερι μας ειναι!


Qilcp2.pngkB3Gp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eίδα καινούριο θέμα και μπήκα!!

Εχω να πω πως ολα στο χερι μας ειναι αρκει να υπαρχει θεληση και απο τους δυο......οι περισσοτερες απο οτι βλεπω αυτο λενε..και ετσι νομιζω οτι ισχυει...

''ενας κουκος δε φερνει την ανοιξη'';)!(οπως λενε....)

Το παθος πιστευω οτι παντα υπαρχει απλα απο την καθημερινοτητα χανουμε την τοσο ''εντονη''ενταση που ειχαμε στις αρχες..

Και βεβαια οταν ερχεται με τα χρονια η μεγαλη αγαπη τα συνδεει και γινεται σοκολαση!!!!!:)

Εγω κοριτσια με τον αντρα μου ειμαι πολυ ερωτευμενη σχεδον 8 χρονια μαζι και τωρα αναμενουμε κανενα θετικο τεστακι να φτιαξουμε την οικογενεια μας.......:D..τωρα δεν ξερω πως θα ειναι το σ@ξ με ενα νινακι αλλα ειμαι σιγουρη οχι οπως τωρα......

Για την ωρα ας μιλησουν οι μανουλες;)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευεις οτι ειναι ανθρωπος που ξενοκοιταει;αν του τελειωσει δε θα στο πει ξεκαθαρα;δε θελω να προσβαλω ουτε αυτον ουτε εσενα.κ αν σου τελειωσει τι εγινε;πως το εννοεις;για μενα αν ερωτευτω αλλον τελειωσε.χωρισαμε.απλα θα ειμαστε γονεις για την κορη μας.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα πολυ σημαντικη ειναι η επικοινωνια.οι αποφασεις πρεπει να παιρνονται απο κοινου.η απιστια μπορει να γινει κ στα λιγα χρονια.η να ερωτευτεις καποιον αλλο.η να σου τελειωσει.η διαρκεια θελει προσπαθεια(σε λογικα πλαισια)κ απο τους δυο κ αμοιβαιες υποχωρησεις

Link to comment
Share on other sites

Για μενα πολυ σημαντικη ειναι η επικοινωνια.οι αποφασεις πρεπει να παιρνονται απο κοινου.η απιστια μπορει να γινει κ στα λιγα χρονια.η να ερωτευτεις καποιον αλλο.η να σου τελειωσει.η διαρκεια θελει προσπαθεια(σε λογικα πλαισια)κ απο τους δυο κ αμοιβαιες υποχωρησεις

Βίκυ μου εγώ ακόμα είμαι ερωτευμένη δεν μου έχει περάσει απλά έχω ανασφάλειες σαν άνθρωπος...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...