Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μια ζεστή αγκαλιά περιμένει να γεμίσει.Η babysitter μας ψάχνει εργασία


Recommended Posts

Γράφω αυτό το ποστ και είμαι ακόμη πολύ συγκινημένη. Σήμερα το απόγευμα η γλυκιά μας νταντά μας αποχαιρέτησε τελευταία φορά με αυτό το ρόλο. Το σπίτι μας βέβαια είναι πάντα σαν δεύτερο σπίτι της. Επί ένα χρόνο ήταν σαν μαμά για τα παιδιά μου. Κάθε πρωί με ένα τεράστιο χαμόγελο, πάντα με το τραγούδι στο στόμα, νόμιζες ότι είναι ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος στον κόσμο. Μια μέρα δεν μπήκε συννεφιασμένη σπίτι μας, και ας ήξερα ότι και αυτή όπως όλοι μας είχε τα προβλήματά της. Μα άνοιγε η καρδιά της και κοντά στις κόρες μου, όλα χανόντουσαν. Τα παιδιά την λατρεύουν, είναι καλόκαρδη σαν παιδί και έχει το καθαρό βλέμμα ενός παιδιού.

Έμαθε στην μικρή μου κόρη τις πρώτες τις λεξούλες, της έμαθα να τρώει μόνη της, να περπατάει ακόμη και να πηγαίνει τουαλέτα και είναι ενάμιση χρονών.

Στην βόλτα και στο παιχνίδι ακούραστη. Είναι Ελληνίδα, δεν καπνίζει, είναι 45 χρονών, και μητέρα δύο παιδιών μεγάλων. Οδηγεί και εμείς της είχαμε δώσει και παιδικό καθισματάκι στο αυτοκίνητό της για πιο μακρινές βόλτες.

Πολύ φιλότιμη, ακόμη και να βοηθήσει στις δουλειές του σπιτιού όταν το μωρό κοιμάται.

Μπορούσα να φεύγω το πρωί για την δουλειά και να είμαι σίγουροι ότι τα παιδιά μου δεν θα με χρειαστούν μέχρι το απόγευμα που θα επιστρέψω.

Κρατούσε και τα δύο μου παιδιά, την μικρή από νεογέννητη και την μεγάλη 4 τώρα, από την μία που επέστρεφε από τον παιδικό.

Μένει στην Παιανία αλλά μπορεί να μετακινηθεί στην ευρύτερη περιοχή.

Όποιος ενδιαφέρετε μπορεί να μου ζητήσει τα στοιχεία της ή να με ρωτήσει περισσότερες λεπτομέρειες.

Υ.Γ και οικονομικά νομίζω ότι είναι πολύ καλά, εμείς της δίναμε 500 ευρώ το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα τι ωραία περιγραφή.. Ειδικά εκεί που γράφεις μια μέρα δε μπήκε συννεφιασμένη.. Κρίμα που μένω νότια προάστια.. Αλήθεια πως βρίσκετε τέτοιες καλές κυρίες ?μέσω γνωστού φαντάζομαι

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...