Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ψάχνω δουλειά ως νταντά στο Λονδίνο.


lina_londino

Recommended Posts

Γειά σας,

Είμαι μια κυρία 41 ετών και έχω πρόσφατα μετακομίσει στο Λονδίνο λόγω ανεργίας στην Ελλάδα.

Ψάχνω δουλειά ως νταντά για μια ελληνική οικογένεια καθώς τα αγγλικά μου είναι ακόμα σε πολύ βασικό επίπεδο. Γενικά λατρεύω τα παιδιά και δημιουργώ εύκολα καλές σχέσεις μαζί τους. Έχω επίσης αρκετή εμπειρία φροντίζοντας παιδιά και έχω και συστάσεις από οικογένειες για τις οποίες έχω εργαστεί στο παρελθόν. Είμαι επίσης μητέρα κ εγώ.

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου αν χρειάζεστε μια έμπειρη, έμπιστη και καλή νταντά για τα παιδιά σας ή αν γνωρίζετε κάποια οικογένεια που ψάχνει.

Ευχαριστώ πολύ,

Λίνα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπες στο γκρουπ https://www.facebook.com/groups/mothersuk/ και ρώτησε εκεί, έχει αρκετές Ελληνίδες που κατά καιρούς ψάχνουν να βρουν νταντάδες. Καλή επιτυχία!


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...