Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας ζήσουν όλα τα νεογέννητα και με το καλό στις υπόλοιπες!!!

καλημερα...ελπιζω να εισαι καλα


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,επιστροφη στο σπιτι...!!

Ευχαρισω για τις ευχες σας

Πηγαν ολα καλα και εχω ενα μπεμπη αγκαλια 3520 και υψος 54 εκ

Με το καλο και στις υπολοιπες!!!

Να μας ζησουν τα καμαρια μας:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! Ηλιάννα μου αυτός δεν είναι μπέμπης, είναι μπέμπαρος!!! και πάλι να σου ζήσει! theolvas το μωράκι μας είναι καλά, όλες οι εξετάσεις μέχρι στιγμής είναι πεντακάθαρες και έπεται συνέχεια. Όσο για μένα πιστεύω πραγματικά πως αυτή τη φορά είμαι στα πρόθυρα κατάθλιψης ή απλά μελανχολίας, τι να πω? Εσύ όλα καλά? Εξακολουθείς να ζεσταίνεσαι όπως πριν?


Νεφέλη : 1-1-08

Άλκηστις: 1-4-09

Μπεμπούλα: 17-6-10

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...ετσι,να περνατε να σας βλεπουμε...

οχι επειδη γεννησατε δλδ να χαθουμε...

εγω νιωθω απιστευτη δυσφορια κ βαρος χαμηλα,εχω κ συσπασεις,αλλα κρατιεμαι...

προσπαθω να περιορισω τις ταρζανιες κ βλεπουμε....

η πλακα ειναι οτι τωρα φοβαμαι μη γεννησω προωρα κ οταν θα μπω στο μηνα μου,θα θελω να βγει κ δεν θα βγαινει.....

χαιρομαι που ειστε καλα δ+β κ ηλιαννα..να μου φιλησετε τα μπεμπακια....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες σας και ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Μετά από ένα δύσκολο τοκετό γεννήθηκε η μικρούλα μου 3160kg και 50cm.Σήμερα επιστρέψαμε στο σπίτι και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε... Καλή λευτεριά και στις υπόλοιπες...καλό κουράγιο!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες σας και ευχαριστώ για τις ευχές σας!! Μετά από ένα δύσκολο τοκετό γεννήθηκε η μικρούλα μου 3160kg και 50cm.Σήμερα επιστρέψαμε στο σπίτι και προσπαθούμε να προσαρμοστούμε... Καλή λευτεριά και στις υπόλοιπες...καλό κουράγιο!!

να σας ζησει το μωρακι κ καλη ανατροφη.......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Μετα απο παυση λιγων ημερων μπηκα σημερα να σας πω οτι γεννησα στις 06/07 ενα παιδαρο 3400 kg με προκληση μπηκα αλλα καταληξαμε καισαρικη.Την προηγουμενη βδομαδα του τοκετου που ειχα ολο πονους ηταν για να γινει τοκετος αλλα οπως σας ειχα πει ειχα προβλημα με τραχηλο.Ετσι μπηκα με προκληση και παρα τους τεχνιτους πονους ο τραχηλος οχι απλα δεν εκανε διαστολη εφαγα και ποσες ωρες με τεχνητους μπας και δουμε καποια εξελιξη(ο γιατρος μου ηθελε σωνει και καλα φυσιολογικο)που δεν υπήρχε και ετσι καταληξαμε καισαρικη να τελειωνουμε!!!!

Τελος καλο ολα καλα τον εχω σπιτι και δεν χορταινω να τον βλέπω!:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Μετα απο παυση λιγων ημερων μπηκα σημερα να σας πω οτι γεννησα στις 06/07 ενα παιδαρο 3400 kg με προκληση μπηκα αλλα καταληξαμε καισαρικη.Την προηγουμενη βδομαδα του τοκετου που ειχα ολο πονους ηταν για να γινει τοκετος αλλα οπως σας ειχα πει ειχα προβλημα με τραχηλο.Ετσι μπηκα με προκληση και παρα τους τεχνιτους πονους ο τραχηλος οχι απλα δεν εκανε διαστολη εφαγα και ποσες ωρες με τεχνητους μπας και δουμε καποια εξελιξη(ο γιατρος μου ηθελε σωνει και καλα φυσιολογικο)που δεν υπήρχε και ετσι καταληξαμε καισαρικη να τελειωνουμε!!!!

Τελος καλο ολα καλα τον εχω σπιτι και δεν χορταινω να τον βλέπω!:D:D:D:D

να σου ζησει κι εσενα...

κ τωρα που γεννησατε ολες,θα μπαινω να τα λεω μονημου.........


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Theolva είσαι μέσα;;;;;;'Εχω ένα θέμα με την καμπύλη ζακχάρου,μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω;Μου βγήκε στις 2 ώρες 160.....Πολύ δεν είναι; Πρέπει να τηλεφωνήσω άμεσα στο γιατρό ή να περιμένω μέχρι Δευτέρα απόγευμα;;;;;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!!!!!!

Μετα απο παυση λιγων ημερων μπηκα σημερα να σας πω οτι γεννησα στις 06/07 ενα παιδαρο 3400 kg με προκληση μπηκα αλλα καταληξαμε καισαρικη.Την προηγουμενη βδομαδα του τοκετου που ειχα ολο πονους ηταν για να γινει τοκετος αλλα οπως σας ειχα πει ειχα προβλημα με τραχηλο.Ετσι μπηκα με προκληση και παρα τους τεχνιτους πονους ο τραχηλος οχι απλα δεν εκανε διαστολη εφαγα και ποσες ωρες με τεχνητους μπας και δουμε καποια εξελιξη(ο γιατρος μου ηθελε σωνει και καλα φυσιολογικο)που δεν υπήρχε και ετσι καταληξαμε καισαρικη να τελειωνουμε!!!!

Τελος καλο ολα καλα τον εχω σπιτι και δεν χορταινω να τον βλέπω!:D:D:D:D

Να σου ζήσει Μαίρη μου!!!'Ιδια μέρα γεννήσαμε τελικά αλλά εγώ με φυσιολογικό τοκετό!!! Ήταν δύσκολα αλλά τέλος καλό όλα καλά!!! Φιλάκια!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει Μαίρη μου!!!'Ιδια μέρα γεννήσαμε τελικά αλλά εγώ με φυσιολογικό τοκετό!!! Ήταν δύσκολα αλλά τέλος καλό όλα καλά!!! Φιλάκια!!

Επίσης κουκλιτσα μου και να τα χαιρομαστε!!!!!!!!!!:-D

Theolvas υπομονη!!!!!!!:-D

Το ασχημο με την καισαρικη ηταν οτι την επομενη μερα μου βγαλαν τον καθετηρα(χαλια) και ειχα ορο και την μεθεπομενη μερα!!!!Ασε το φαι μεχρι να βγαλω τον ορο ολο σουπιτσα(φιδε-χαλια)!!!!Και πονος-τραβηγμα απο τα ραμματα.ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΚΑΤΑ 100% ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!!!:-D

Το καλο τωρα μετα απο 12 μερες ζυγιστηκα και εχασα 10 κιλα(ειχα βαλει 6)και ολα μια χαρα!:mrgreen::mrgreen:

Τωρα ΞΕΝΥΧΤΙ!!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσουν οι κούκλες και οι κούκλοι... Ξεκίνησαν τα όργανα!!!

Εμείς πριν δυό μέρες μπήκαμε στον 9ο αλλά δεν το βλέπω να μένει για πολύ μέσα... ελπίζω σε 2 βδομάδες το πολύ να μας κάνει την τιμή και να βγεί γιατι με τη ζέστη και τις ορμόνες αρχίζω και ζυγώνω τη γκρίνια και τη τρέλα σε σοβαρό βαθμό..


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...