Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts

κι εγω ετσι εχω γεννησει κ τα τρια...μονο με την ιδεα οτι θα μπει μια βελονα στη μεση μου φρικαρω....ποσο μαλλον ξεροντας οτι μερος του φαρμακου θα περασει κ στο παιδι μου...

πιστεψε με,ειναι καλυτερα ετσι...πονας λιγο βεβαια (ενταξει...πολυ) αλλα κατα τη γνωμη μου,αυτη ειναι κ η διαδικασια...διαφορετικα θα ειμασταν φτριαγμενες αλλιως...

φυσικα κ εχεις αγχος...εδω εχω εγω που ειναι το τεταρτο.....

Δε ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα νιωθω οτι θα γινει σημερα....και ειναι η πρωτη φορα που το νιωθω γτ και αλλες φορες ειχα ενοχλησεις...Εχω ακουσει οτι πολλες γυναικες εχουν προαισθηματα τα οποια τους βγαινουν τελικα...Αντε να δω και με μενα αν τελικα ισχυει...


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα απο το βροχερό βορρά.. Ευτυχώς που έχει δροσιά και κάνω και καμια δουλειά παραπάνω χωρίς να με πέρνει χαμπάρι ο άνδρας μου..

katerinak1 με το καλό και το προαίσθημα σου να βγεί πραγματικό.. :D:D


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

κατερινακι,αυτο το τελευταιο στο ευχομαι κι εγω...

μ ενα πονο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα...

θα ειναι κι ο συζυγος στη γεννα??????(μεσα εννοω)

ηλιαννα,εγω σου ειπα ποτε θα γινει....θα σε γλιτωσει κι απο διπλα εξοδα για παρτυ...

tour babay,εμενα καποτε στα μερη σου (ελευθερουπολη) κ ενα εχω να πω...ζηλευω....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

κατερινακι,αυτο το τελευταιο στο ευχομαι κι εγω...

μ ενα πονο να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα...

θα ειναι κι ο συζυγος στη γεννα??????(μεσα εννοω)

ηλιαννα,εγω σου ειπα ποτε θα γινει....θα σε γλιτωσει κι απο διπλα εξοδα για παρτυ...

tour babay,εμενα καποτε στα μερη σου (ελευθερουπολη) κ ενα εχω να πω...ζηλευω....

Θα είναι σίγουρα στο δωμάτιο των ωδινών , στο χειρουργείο λίγο χλωμό.Είναι η πολιτική του νοσοκομείου τέτοια που δεν αφήνουν γενικά..Βέβαια εμένα δουλεύει στο νοσοκομείο οπότε μπορεί να γίνει εξαίρεση...Αν και να σου πω δε με πολυαπασχολεί αυτό το θέμα..Να πάνε καλά όλα με τη γέννα λέω και κυρίως να είναι καλά το μωρό...


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

theolvas αν και δεν μπορώ να πώ οτι μου αρέσει πολύ η περιοχή, το σοί του άνδρα μου είναι μαζεμένο στη περιοχή οπότε πηγαίνω συχνά κατα εκεί!! αν δεν έχει θάλασσα δεν μπορώ... ;);)


EwCip3.png
Link to comment
Share on other sites

Θα είναι σίγουρα στο δωμάτιο των ωδινών , στο χειρουργείο λίγο χλωμό.Είναι η πολιτική του νοσοκομείου τέτοια που δεν αφήνουν γενικά..Βέβαια εμένα δουλεύει στο νοσοκομείο οπότε μπορεί να γίνει εξαίρεση...Αν και να σου πω δε με πολυαπασχολεί αυτό το θέμα..Να πάνε καλά όλα με τη γέννα λέω και κυρίως να είναι καλά το μωρό...

Αν και δεν σε ξέρω σα μέλλουσα μανούλα νιώθω την αγωνία σου, σου στέλνω την αγάπη μου και τη σκέψη μου και μια κουβέντα μόνο... Να μην έχεις άγχος, προετοιμαζόσουν γι' αυτό 9 μήνες όλα θα γίνουν. Σαν αυγουλάκι έυχομαι, χαχα


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν σε ξέρω σα μέλλουσα μανούλα νιώθω την αγωνία σου, σου στέλνω την αγάπη μου και τη σκέψη μου και μια κουβέντα μόνο... Να μην έχεις άγχος, προετοιμαζόσουν γι' αυτό 9 μήνες όλα θα γίνουν. Σαν αυγουλάκι έυχομαι, χαχα

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!Να είσαι καλά!!!Εσύ είσαι στην αρχή ακόμη απ ότι βλέπω, οπότε να σου ευχηθώ να έχεις τόσο καλή εγκυμοσύνη όσο είχα εγώ!! Πολλά φιλιά!!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερες...

πρωτη παρουσα εγω (προς το παρον τουλαχιστο)

πηγα λαικη,χασαπη,φουρνο τα παιδια στον παιδικο,κ οταν γυρισα σπιτι ειχα καφε σταγονιτσες...το εχω ξαναπαθει κι αλλες φορες κ δεν ανησυχω ακομα...

ακουσα τα σχολιανα απο το γιατρο,που ειπε ξαπλα κ ξαπλα,αλλα εφυγε η μαμα μου κ δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο...

παντως του ειπα του γιου,να κατσει στ αυγα του,τουλαχιστο για 6 εβδομαδες ακομα κ να το ξανασυζητησουμε τοτε...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Έλα ακόμη εδώ!!! Έχω κάτι σουβλιές χαμηλά αλλά δε ξέρω που θα βγει...

Δε ξέρω πως θα εξελιχθεί μέχρι το πρωί...

Μην το σκέφτεσαι συνέχεια, πουλάκι μου!Ο οργανισμός σου ετοιμάζεται για να ζήσει το θαύμα! Να είσαι ήρεμη, πήγαινε μεγάλες βόλτες (δεν ξέρω και πού μένες, αλλά κάπου με καθαρό αέρα αν γίνεται). Και για να μη μου πεις ότι μιλώ εκ του ασφαλούς γιατί ακόμη δεν ξέρω τι με περιμένει να σου πω ότι ήδη το έχω ζήσει 2 φορές κι ήταν υπέροχα!Να περπατάς πολύ κι αφού σε πιάσουν οι πρώτοι πόνοι (εννοώ και μέσα στην κλινική ή στονοσοκομείο ανάλογα).:-D:-D


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ήρθα για 5 λεπτά στο μαγαζί και είπα να δω τι κάνετε. Εμείς είχαμε ένα προβληματάκι μετά τη γέννα η οποία ήταν γρήγορη μέν αλλά η μπεμπούλα μου πιέστηκε πολύ, χρειάστηκε οξυγόνο και δημιουργήθηκαν αιματώματα στο κεφαλάκι της το οποίο έχει και μία μικρή παραμόρφωση αλλά όλα θα φτιάξουν με τον καιρό, είναι ακόμα στο νοσοκομείο αλλά βγήκε από την μονάδα και είναι σε απομώνωση. Ίσως βγούμε σήμερα αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο. Εγώ κάτι μικροπροβληματάκια με τα ράμματα, κρύωσα, έχω βγάλει κάτι εξανθήματα σε χέρια και πόδια από κάποια φάρμακα που πήρα για τα ράμματα. Κατα τάλλα .... καλά:evil::evil::evil:. Όταν μπορέσω θα τα ξαναπούμε. Με το καλό σε όλες τις υπόλοιπες.


Νεφέλη : 1-1-08

Άλκηστις: 1-4-09

Μπεμπούλα: 17-6-10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...