Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts

Καλημέρα!!! Ήρθα για 5 λεπτά στο μαγαζί και είπα να δω τι κάνετε. Εμείς είχαμε ένα προβληματάκι μετά τη γέννα η οποία ήταν γρήγορη μέν αλλά η μπεμπούλα μου πιέστηκε πολύ, χρειάστηκε οξυγόνο και δημιουργήθηκαν αιματώματα στο κεφαλάκι της το οποίο έχει και μία μικρή παραμόρφωση αλλά όλα θα φτιάξουν με τον καιρό, είναι ακόμα στο νοσοκομείο αλλά βγήκε από την μονάδα και είναι σε απομώνωση. Ίσως βγούμε σήμερα αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο. Εγώ κάτι μικροπροβληματάκια με τα ράμματα, κρύωσα, έχω βγάλει κάτι εξανθήματα σε χέρια και πόδια από κάποια φάρμακα που πήρα για τα ράμματα. Κατα τάλλα .... καλά:evil::evil::evil:. Όταν μπορέσω θα τα ξαναπούμε. Με το καλό σε όλες τις υπόλοιπες.

να σου ζησει η μπουμπουκα σου...κ να ξεχασεις ολη την ταλαιπωρια γρηγορα...

κατι αντιστοιχο επαθε κι ο δημητρης μου στη γεννα,πλαγιοκεφαλια θεσης μας το ειπαν,εντατικη με οξυγονο για καλη μας τυχη μονο λιγες ωρες,αλλα το κεφαλι ειχε περιεργο σχημα για καπου 6 μηνες κ απο τοτε ολα εκει (το αλλο θεματακι που εχει δεν ωφειλεται σ αυτο,μην ανησυχεις.....

καλο σαραντισμο (αν κ βλεπω ουτ εσυ σαραντιζεις σαν κ μενα...)

υπαρχει θεματακι με ευχες στα νεογεννητα.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα!!!!Γύρισα πριν λίγο από το γιατρό!!!Σε γενικές γραμμές είμαι έτοιμη αλλά πρέπει να περπατάω για να ξεκινήσει η διαστολή!!!Οπότε κάνω υπομονή...θα σας καρατάω ενήμερες πάντως!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!Γύρισα πριν λίγο από το γιατρό!!!Σε γενικές γραμμές είμαι έτοιμη αλλά πρέπει να περπατάω για να ξεκινήσει η διαστολή!!!Οπότε κάνω υπομονή...θα σας καρατάω ενήμερες πάντως!!

χα...μεχρι το βραδυ δλδ.....αντε μ ενα πονο κ χωρις αγχος......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Ήρθα για 5 λεπτά στο μαγαζί και είπα να δω τι κάνετε. Εμείς είχαμε ένα προβληματάκι μετά τη γέννα η οποία ήταν γρήγορη μέν αλλά η μπεμπούλα μου πιέστηκε πολύ, χρειάστηκε οξυγόνο και δημιουργήθηκαν αιματώματα στο κεφαλάκι της το οποίο έχει και μία μικρή παραμόρφωση αλλά όλα θα φτιάξουν με τον καιρό, είναι ακόμα στο νοσοκομείο αλλά βγήκε από την μονάδα και είναι σε απομώνωση. Ίσως βγούμε σήμερα αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο. Εγώ κάτι μικροπροβληματάκια με τα ράμματα, κρύωσα, έχω βγάλει κάτι εξανθήματα σε χέρια και πόδια από κάποια φάρμακα που πήρα για τα ράμματα. Κατα τάλλα .... καλά:evil::evil::evil:. Όταν μπορέσω θα τα ξαναπούμε. Με το καλό σε όλες τις υπόλοιπες.

Δεσποινα σε σκεφτομουν το μεσημερι που γυριζα απο Ηρακλειο και ηθελα να σου στειλω μνμ αλλα η ωρα δεν ηταν καταλληλη

Πολλα φιλια στα πατουσακια της μικρουλας σου

Κατερινα φταμει η ωρα!!!

Λια υπαρχει περιπτωση μια που εχει πανω απο δυο παιδια να κατσει να 40ντισει;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα τι σου είπε ο doctor??? Για πότε σε κόβει??

Εμένα με ψαχούλεψε πάλι σήμερα...δε τη μπορώ αυτή την εξέταση πια!!! Και μου την ψιλοείπε και ο γιατρός που ήμουνα σφιγμένη!!Λες και είναι το πιο φυσιολογικό πράγμα στο κόσμο???


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!! Ήρθα για 5 λεπτά στο μαγαζί και είπα να δω τι κάνετε. Εμείς είχαμε ένα προβληματάκι μετά τη γέννα η οποία ήταν γρήγορη μέν αλλά η μπεμπούλα μου πιέστηκε πολύ, χρειάστηκε οξυγόνο και δημιουργήθηκαν αιματώματα στο κεφαλάκι της το οποίο έχει και μία μικρή παραμόρφωση αλλά όλα θα φτιάξουν με τον καιρό, είναι ακόμα στο νοσοκομείο αλλά βγήκε από την μονάδα και είναι σε απομώνωση. Ίσως βγούμε σήμερα αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο. Εγώ κάτι μικροπροβληματάκια με τα ράμματα, κρύωσα, έχω βγάλει κάτι εξανθήματα σε χέρια και πόδια από κάποια φάρμακα που πήρα για τα ράμματα. Κατα τάλλα .... καλά:evil::evil::evil:. Όταν μπορέσω θα τα ξαναπούμε. Με το καλό σε όλες τις υπόλοιπες.

Να σου ζήσει κοπέλα μου και όλα να πάνε καλά!!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα σε σκεφτομουν το μεσημερι που γυριζα απο Ηρακλειο και ηθελα να σου στειλω μνμ αλλα η ωρα δεν ηταν καταλληλη

Πολλα φιλια στα πατουσακια της μικρουλας σου

Κατερινα φταμει η ωρα!!!

Λια υπαρχει περιπτωση μια που εχει πανω απο δυο παιδια να κατσει να 40ντισει;;;;

oooooxi,καμμια...μονο στο 1ο σαραντιζεις (τουλαχιστο το μωρο)...

εκτος κι αν εχεις αλλα ατομα να σου κανουν ολες τις δουλειες.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Ηλιάννα τι σου είπε ο doctor??? Για πότε σε κόβει??

Εμένα με ψαχούλεψε πάλι σήμερα...δε τη μπορώ αυτή την εξέταση πια!!! Και μου την ψιλοείπε και ο γιατρός που ήμουνα σφιγμένη!!Λες και είναι το πιο φυσιολογικό πράγμα στο κόσμο???

Σχετικα με την εξεταση δεν εχω κανενα προβλημα,λες και ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα στον κοσμο

Τωρα τι μου ειπε....μαλακος τραχηλος,2 διαστολη,το μωρο χαμηλα------>περιμενουμε!

Μου ειπε να παω την Παρασκευη με προκληση αν δεν εχει γινει κατι αλλα δεν θα παω,θα το εξαντλησω :roll:

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΠΟΤΑ...................:(:(:(:(

Σημερα επιβεβαιωσα καινουριο ραντεβου με το γιατρο για Δευτερα.......μα γιατι δεν θελει να βγει??????

Στην αρχη του μηνα ειχα αγχος πως θα ειναι το τοκετος,τι θα μου συμβει,πως,αν θα ποναω κτλ.....τωρα εχω αγανακτησει αντε να τελειωνουμε λεω ουτε αγχος ουτε τιποτα χαχαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας...

ελπιζω να εγινε κατι κατα τη διαρκεια της νυχτας....

ηλιαννα,καλα κανεις που το εξαντλεις....κι εγω-αν φτασω μεχρι εκει- θα το εξαντλησω...

κατερινακι,υπομονη...αυτη η εξεταση οντως ειναι τρισαθλια....

μαιρη-ν,θα βγει...μεσα να μεινει αποκλειεται....υπομονη....

εγω παλι τπτ...σταματησαν κ τα καφε κ δεν ποναω πια...κ το καλυτερο ειναι οτι δε χρειαστηκε να παρω φαρμακα...μονο με μαγνησιο κ ουτροτζεσταν την εβγαλα....τωρα παω για 31 κ ελπιζω να καταφερω 5 εβδομαδες ακομα...

μαλλον σε αλλο θεμα θα επρεπε να ειμαι,το "βιαζεται να βγει..."


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εννοειται και εγω εδω....που αλλου δηλαδη να ημουν σε κανα νοσοκομειο να γενναω????μπα.......!!!!!!!!!!!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

Εγώ το χω πάρει σήμερα στο πολύ χαλαρό...που θα πάει θα βγει!!! Δεν πρόκειται να το χωνέψω!!!!!!!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...