Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts

Εδω κι εγω

Εχθες ηθελαν τα δυο μεγαλα να δουν ToyStory3 και πηγαμε Ηρακλειο,λεω ευκαιρια να κανω καμια βολτα με τον 3ο στο καροτσι μπας και κατεβει ο τεταρτος

Περπατουσα 1-1,5 ωρα και χαζευα βιτρινες

Μετα πηρα το αυτοκινητο να μαζεψω τους αλλος με τον μπαμπα τους απο το Cinema

Εκει ξεκινησαν πονακια,οχι για γέννα ομως....Σκεφτηκα να μην φυγουμε απο Ηρακλειο για να δουμε εξελιξη

Ο πονος γινοταν πιο δυνατος και κλαμα η Ηλιαννα!!

Μετα απο 40 λεπτα που διπλωνα στα δυο αποφασισα να παω στην κλινικη να με δουν οι μαιες

Με βαλαν στον καρδιοτοκογραφο 40 λεπτα,συσπαση καμια,με κοιταξε μια απο κατω,διαστολη πολυτοκου και ξαφνικα περασε ο πονος

Μιλησαν με το γιατρο μου μου μιλησε και μενα και μου ειπε να φυγω και αν εχουμε εξελιξεις το βραδυ να επιστρεψω

Αμ δεν ειχαμε ομως!!!!

Εδω και παλι!!!

Η πλακα ειναι οτι ο Φανης ηταν στο ισογειο με 3 παιδια κι εγω σκεφτομουν αν τελικα με κρατησουν τι θα κανουμε οεο;;;;;;;;

αυτο το τελευταιο το σκεφτομαι κι εγω......


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ασε απο το πρωι οι ορμονες κανουν παρτυ

Με εχει βγαλει στο κλαμα....

Ολοι με εχουν πρηξει....ακομα να γεννησεις και ολο το μηνα θα φας κλπ και εχω απογοητευτει!:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ασε απο το πρωι οι ορμονες κανουν παρτυ

Με εχει βγαλει στο κλαμα....

Ολοι με εχουν πρηξει....ακομα να γεννησεις και ολο το μηνα θα φας κλπ και εχω απογοητευτει!:roll:

Μην ακούς κανένα κοπελίτσα, μην έχεις άγχος, είναι ό,τι καλύτερο μπορείς να κάνεις για το μωράκι σου, πίστεψέ με. Κλείσε τα αυτιά σου και μην ακούς κανένα. Στις μέρες σου είσαι, όλα δικαιολογούνται, και τα νεύρα και να μη θες να μιλήσεις με κανένα και ΟΛΑ!Με έναν πόνο σου εύχομαι!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παρούσα και γω εννοείται!!Ηλιάννα σε καταλαβαίνω απολύτα!!Και με μένα το ίδιο συμβαίνει...Άσε που είμαι και 1 βδομάδα νωρίτερα από σένα...Και το καλύτερο σήμερα με πήρε μια φίλη τηλ να μου πει ότι γέννησε μια γνωστή μας η οποία θα γεννούσε τέλος Αυγούστου!!!!! Λέω ΗΜΑΡΤΟΝ!! Όλες γεννανε εκτός από μένα....


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Ασε απο το πρωι οι ορμονες κανουν παρτυ

Με εχει βγαλει στο κλαμα....

Ολοι με εχουν πρηξει....ακομα να γεννησεις και ολο το μηνα θα φας κλπ και εχω απογοητευτει!:roll:

κι εμενα.....

το εχω ριξει σ ενα παιχνιδι στο face book κ ξεχνιεμαι...

κουραγιο...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα και γω εννοείται!!Ηλιάννα σε καταλαβαίνω απολύτα!!Και με μένα το ίδιο συμβαίνει...Άσε που είμαι και 1 βδομάδα νωρίτερα από σένα...Και το καλύτερο σήμερα με πήρε μια φίλη τηλ να μου πει ότι γέννησε μια γνωστή μας η οποία θα γεννούσε τέλος Αυγούστου!!!!! Λέω ΗΜΑΡΤΟΝ!! Όλες γεννανε εκτός από μένα....

φοβηθηκα τωρα....

ειναι καλα το μωρακι???

κι εγω τελος αυγουστου εχω....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όλα μου φταίνε!!!!!!!! Έδιωξα και τον Τάσο από το σπίτι μήπως και χαλαρώσω λίγο αλλά τίποτα!!! Πλακώθηκα στις δουλειές και τώρα έχω συσπάσεις.......

Μηπως να ξεκινησω και εγω γενικη βραδιατικα μπας και δω χαρα.....:P:p:p:p

Αχ αυτος ο μπεμπης εχει βολευτει......αντρες τι περιμενεις!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...