Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΗΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ??(Συνέχεια)


Recommended Posts

Μαίρη εσύ θα πας με πρόκληση???

Οχι,μου ειπε ο γιατρος απο την στιγμη που υπαρχουν και συσπασεις και πονακια,απλα περιμενουμε.Το θεμα ειναι οτι πηγα βραδυ με συσπασεις να με δει και τα ειδε και αυτος τι γινεται και σε ποση ωρα γινονται οι συσπασεις μονο ο τραχηλος ηταν κλειστος και μου ειπε οτι ολα αυτα ειναι η αρχη για τοκετο απλα δεν ξερουμε σε ποσο διαστημα θα γινει το μεγαλο μπαμ(να το πω ετσι)μπορει μου λεει σε καποιες ωρες μπορει και σε 2-3μερες απλα περιμενουμε.

Και εγω περιμενω,με πιανουν συσπασεις και πονακια παλι αλλα.................................:evil:

Τι να πω,εχω κουραστει......:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 149
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι,μου ειπε ο γιατρος απο την στιγμη που υπαρχουν και συσπασεις και πονακια,απλα περιμενουμε.Το θεμα ειναι οτι πηγα βραδυ με συσπασεις να με δει και τα ειδε και αυτος τι γινεται και σε ποση ωρα γινονται οι συσπασεις μονο ο τραχηλος ηταν κλειστος και μου ειπε οτι ολα αυτα ειναι η αρχη για τοκετο απλα δεν ξερουμε σε ποσο διαστημα θα γινει το μεγαλο μπαμ(να το πω ετσι)μπορει μου λεει σε καποιες ωρες μπορει και σε 2-3μερες απλα περιμενουμε.

Και εγω περιμενω,με πιανουν συσπασεις και πονακια παλι αλλα.................................:evil:

Τι να πω,εχω κουραστει......:evil:

Μια από τα ίδια και γω...Όλο κάτι γίνεται και όλο στα ίδια μένω...

Ελπίζω όμως την Πέμπτη που θα με ξαναδεί να με χώσει μέσα γτ δε μπορώ άλλο...Ότι είναι να γίνει ας γίνει... Αν υποψιαστώ ότι θα με παιδεύει η κόρη μου έτσι και όταν θα βγει έξω...:rolleyes::rolleyes:


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και γω...Όλο κάτι γίνεται και όλο στα ίδια μένω...

Ελπίζω όμως την Πέμπτη που θα με ξαναδεί να με χώσει μέσα γτ δε μπορώ άλλο...Ότι είναι να γίνει ας γίνει... Αν υποψιαστώ ότι θα με παιδεύει η κόρη μου έτσι και όταν θα βγει έξω...:rolleyes::rolleyes:

Αντε μακαρι σου ευχομαι να σε δει και να σε βρει ετοιμη να ξεμπερδευεις και να πανε ολα καλα.Πλεον δεν θελω να με βλεπουν γνωστοι γιατι ολοι λενε αντε ακομα δεν γεννησες...και αντε να λεω τι μου ειπε ο γιατρος κτλ.

Παντως μου εχουν φυγει τα παντα απο αγχος τοκετου κτλ ολα,η βαλιτσα μου ειναι εδω και δυο μερες στο αυτοκινητο ειναι ολα ετοιμα αλλα ο μπεμπης....:roll:

Αχχχχχχχ ποσο ακομα ??????:confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγω εδω!!!!!!!:cool::cool::cool:

Σημερα παντως εχω πονακια πολλα χαμηλα σαν σφαχτακια αλλα ΔΕΝ ΤΣΙΜΠΑΩ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

χαχα

κι εγω στο πρωτο παιδι ετσι ημουνα...ολο το μηνα πηγαινα στο γιατρο νομιζοντας οτι γενναω κ τελικα γεννησα την μονη μερ4α που ειπα δε μασαω....

κι ο γιατρος δεν ερχοταν...

μ ενα πονο σου ευχομαι,οποτε κι αν ερθει.....


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites

χαχα

κι εγω στο πρωτο παιδι ετσι ημουνα...ολο το μηνα πηγαινα στο γιατρο νομιζοντας οτι γενναω κ τελικα γεννησα την μονη μερ4α που ειπα δε μασαω....

κι ο γιατρος δεν ερχοταν...

μ ενα πονο σου ευχομαι,οποτε κι αν ερθει.....

Σε ευχαριστω πολύ,για να δουμε......!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε κοριτσια να αλλαξουμε τιτλο και να το πουμε "Μηπως δεν θελει ναβγει;;"

Ωωωωω!!!Ναι!!!!!Συμφωνώ απόλυτα!!!

Μίλησα με την Κατερίνα και μου είπε θα πας την άλλη βδομάδα για πρόκληση ε??? Εγώ πάω αύριο να με δει και παίζει να με βάλει και αύριο!!!


26hcp3?r=1283343699
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωω!!!Ναι!!!!!Συμφωνώ απόλυτα!!!

Μίλησα με την Κατερίνα και μου είπε θα πας την άλλη βδομάδα για πρόκληση ε??? Εγώ πάω αύριο να με δει και παίζει να με βάλει και αύριο!!!

χαχαχαχαχα και εγω συμφωνω....!!!!!!!!!!!!!Μαλλον θα παμε ολες μαζι για προκληση και θα ξαναλλαξουμε θεμα σε "θα βγει θελει δεν θελει" χαχχαχαχα!!!

Αχ κοριτσια μπραβο αντε να παιρνουμε σειρα!!!!Θα παρω τηλ το γιατρο αυριο-μεθαυριο να του πω τα νεα(οτι δεν θελει να βγει)να δω τι θα μου πει και αυτος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,ναι την αλλη εβδομαδα θα μπω με προκληση γιατι για την ωρα ολα ειναι καλα αλλα δεν θελει να δωσουμε παραταση μη συμβει τιποτα να τρεχουμε

Οσο για τον τιτλο νομιζω ειναι η καλυτερη επιλογη"Θα βγει θελει δεν θελει"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...