Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Υπαρχουν κοπελς που θα γεννησουν τον Μαρτιο 2011;; να κανουμε παρεουλα...


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Υπαρχουν κοπελς που θα γεννησουν τον Μαρτιο 2011;; να κανουμε παρεουλα...

καλησπερα.... εγω εχω πητ τον φεβρουαριο του 2011. αν θες εμεις μιλαμε στο ΄΄΄πρωτη φορα μανουλες ... σας περιμενω ΄΄......

καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

οποιο κοριτσακι ειναι σε κοντινη εβδομαδα εγκυμοσυνης, θα ηταν πολυ ομορφο να ανταλλασουμε εμπειριες κ συναισθηματα!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.... εγω εχω πητ τον φεβρουαριο του 2011. αν θες εμεις μιλαμε στο ΄΄΄πρωτη φορα μανουλες ... σας περιμενω ΄΄......

καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι...

Κι εγώ ΠΗΤ Φεβρουάριο 2011.Σου είπε ποιά μέρα?


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

αννουλα καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!

εμενα μου εχει δωσει 2 μαρτιου, οποτε μπορει κ εγω να μπω κ στου φεβρουαριου!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! το δευτερο παιδακι σου, ε; καλη εγκυμοσυνη να εχουμε! σε ποια εβδομαδα εισαι; ακουσατε καρδουλα;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

αννουλα καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης!

εμενα μου εχει δωσει 2 μαρτιου, οποτε μπορει κ εγω να μπω κ στου φεβρουαριου!!

Ευχαριστώ γλυκιά μου,εύχομαι και σε σένα καλή εγκυμοσύνη!!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΗΤ μου έδωσε ο γιατρός στις 18/02 αλλά επειδή θα είναι καισαρική θα είναι μέχρι 10/02 το πολύ.

Μαζί θα γεννήσουμε...10-15/02 υπολογίζουμε...Ελπίζω να μας κάνει την χάρη για τις 14/02 Αγίου Βαλεντίνου σαν δώρο για τον άντρα μου!!χεχε!!;)


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites

είμαι στην 8 βδομάδα έχουμε ακούσει καρδούλα και αυτή τη βδομάδα περιμένω τα αποτελέσματα απο τον προγεννητικό

κάπου πήγε το τικεράκι με την υπογραφή μου πάω να το ψάξω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με το καλο βρε κοριτσια! απ' οτι βλεπω για καποιες ειναι το δευτερο πιτσιρικακι! ποιον γιατρο εχετε κ σε ποιο μαιευτηριο;;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα κι από μένα! Εύχομαι σε όλες μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου και ΠΗΤ υπολογίζω γύρω στα τέλη Φεβρουαρίου με αρχές Μάρτη. Ακόμα δεν έχουμε ακούσει καρδούλα αλλά ελπίζω την άλλη εβδομάδα...

Θα τα λέμε από'δω λοιπόν!


jxLNp3.png

76TIp3.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από εμένα!

εγώ έχω πητ φεβρουάριο τώρα ημ/νια ακριβώς δεν συγκράτησα!!!είναι το δεύτερο παιδάκι μου και περιμένω εναγωνιωδώς να συστήσω το ένα στο άλλο!!!!γεννάω στο αλεξάνδρας και τον κ. Βλάχο!καρδούλα ακούσαμε και η μεγάλη μου κόρη χόρευε με τον ρυθμό και στο τέλος χτύπησε και παλαμάκια!μόνο ώπα που δεν είπε!χιχι


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...