Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Δεν μπορώ να μπάινω πιο νωρίς αυτές τις μέρεσ γιατί είμαι στο σπίτι και ψιλοσέρνομαι από την ίωση.

¨εχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ:cry:

Φυσικά δεν θα έρθω αύριο να σας γνωρίσω επιτέλους από κοντά....και όσο σκέφτομαι πώς εγώ έφτιαξα την αρχική λίστα και έγραψα το πρώτο "ΠΑΡΟΥΣΕΣ" τρελλαίνομαι................

Αλλά να σας πώ το χειρότερο.........σκέφτομαι τι θα γίνει αν γεννήσω τις επόμενες μέρες.....φρίκη.............

Η φωνή μου δεν έχει επανέλθει πλήρως και αρκετές ώρες μέσα στην ημέρα απλά δεν μιλάω ή συνενοούμαι με νοήματα...ούτε να το σκέφτομαι τι θα σήμαινε αυτό την ώρα της γέννας:?:???:

Αλλά το κυριότερο και η χειρότερη σκέψη είναι η εξής:πώς να ζητήσω rooming in, πώς θα μου φέρνουν την μπέμπα , τι θα γίνει με τισ άλλες μαμάδες στο δωμάτιο κτλ αν εγώ είμαι ακόμα έτσι???:cry::cry::cry:

Τι άλλο να κάνω βρε κορίτσια εκτός από το να προσεύχομαι???έχω πέσει πάρα πολύ όσο και να προσπαθω δεν μπορώ να μην το σκέφτομαι......

Όπως και να έχει καλά να περάσετε αύριο.

Θα προσπαθήσω να μπώ πιο νωρίς να διαβάσω τα νέα σας!

Φιλάκια και καλή σας νύχτα!!

Νταιζακι μην απογοητεύεσαι κορίτσι μου. Όλα, μα όλα θα πάνε καλά. Θα γεννήσεις στην ώρα σου και η φύση θα προνοήσει να είσαι δυνατή ώστε να αγκαλιάσεις με ασφάλεια το μωρό σου. Σκέψου θετικά και φρόντισε όσο καλύτερα μπορείς τον εαυτό σου. Και πάνω απ'όλα - θετική σκέψη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τελικά δεν πήγα στη συνάντηση που τόσο περίμενα...:( Δεν μπορώ να πατήσω το ένα πόδι μου και εκτός αυτού ο μικρός μου ανέβασε 39,4 πυρετό:cry::cry::cry:. Πρέπει να τον φροντίσω και να προσέχω να μην κολλήσω κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν πήγα στη συνάντηση που τόσο περίμενα...:( Δεν μπορώ να πατήσω το ένα πόδι μου και εκτός αυτού ο μικρός μου ανέβασε 39,4 πυρετό:cry::cry::cry:. Πρέπει να τον φροντίσω και να προσέχω να μην κολλήσω κι εγώ.

Περαστικά σας!!! Πως να το φροντίσεις και να εισαι και μακρια?... Και τον εβαλες και στη φωτογραφια και ειναι φατσα!!! Τελειος! Και παλι περαστικά σας!


v9gkhg0kf9drps4b.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σας!!! Πως να το φροντίσεις και να εισαι και μακρια?... Και τον εβαλες και στη φωτογραφια και ειναι φατσα!!! Τελειος! Και παλι περαστικά σας!

Σ'ευχαριστώ πολύ!!! Καμαρώνω όπως καταλαβαίνεις:-D

Του λέω να κρατηθεί μακριά μου αλλά είναι χαδιάρης και θέλει να με αγκαλιάσει, να με φιλάει και ξεχνιέται. Κι εγώ δεν λέω όχι στα φιλιά του οπότε καταλαβαίνεις...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου είπε να μη βάψω τον έναν τοίχο από το παιδικό δωμάτιο φούξια,όπως ήθελα,γιατί μου είπε ότι τα μωρά πρέπει να βλέπουν απαλά και ουδέτερα χρώματα,ισχύει?


4rROp2.pngUwfOp3.pngBNxup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μια φίλη μου είπε να μη βάψω τον έναν τοίχο από το παιδικό δωμάτιο φούξια,όπως ήθελα,γιατί μου είπε ότι τα μωρά πρέπει να βλέπουν απαλά και ουδέτερα χρώματα,ισχύει?

Δεν ξερω τι υσχυει! Βρηκα αυτο στο intrnet:

http://www.noikokyra.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=254


v9gkhg0kf9drps4b.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον να σας πω οτι καθησαμε 3 ώρες και προσωπικα δεν καταλαβα πως περασε η ώρα. Ανταλλαξαμε αποψεις και συμβουλες. Οι μονοι αντρες της παρεας ηταν ο αντρας μου και ο Βασιλάκης. Ελπιζω να το ξανακάνουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!

Σας ευχαριστώ για τη συμπαράσταση...........σήμερα πάντως δεν βλέπω καμία βελτίωση...που θα φτάσει το χάλι μου δεν ξέρω. Προσπαθώ να το πολεμήσω και δεν βλέπω ούτε ένα σημάδι καλυτέρευσης....

Anyway..........Στελλίτσα περάσατε σούπερ ε???

Το μυαλό μου ήταν συνέχεια σε εσάς!!!

Αφου σκεφτόμουν να έρθω, να σας χαιρετίσω απ' έξω από το μαγαζί και να φύγω!!!

Βέβαια εδώ δεν μπορώ από τις κομμάρες να πάω από το σαλόνι στην τουαλέτα.....αλλά ας μην το κάνουμε ζήτημα!!!

Ο κόσμος που σας έβλεπε τόσες γκαστρούλες μαζεμένες δενν απορούσε???:D:D


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Silviamammy περαστικά και σε εσάς!!!Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και τη συμπαράσταση....ελπίζω να έχεις δίκιο και να γίνω καλά πριν γεννήσω!!

chris83 ξεκίνησα τισ πλύσεις με το λεμονοαλατόνερο!!!Ελπίζω να πιάσει!!!

Μέχρι και να πιώ λίγο ρακόμελο προσπάθησα σήμερα μήπως είχε κανένα αποτέλεσμα αλλά μόνο 2 γουλιές κατάφερα να πιώ!!!


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα!

Περαστικα στις αρρωστουλες! Θα γινετε γρηγορα καλα κοριτσια κ θα μπορειτε αφοβα να φροντισετε τα μπεμπακια σας, μην στενοχωριεστε!

Η συναντηση σημερα ηταν πολυ ωραια! Η ωρα περασε χωρις να το καταλαβουμε!! Ειχε πλακα που ημασταν ολες φουσκωμενες! Μια κοπελα σε μια καφετερια μας κοιταξε ολες στην κοιλια κ απορησε που ημασταν ολες εγκυες!! Ειχαμε κ τις αστειες μας στιγμες κ γελασαμε! Πρεπει να το κανονισουμε παλι κ να ειμαστε ακομη περισσοτερες!

Χαρηκα πολυ που γνωρισα τις υπολοιπες κοπελες κ που ξαναειδα κοπελα που ειχαμε ηδη γνωριστει!!

ααααα, κατι ακομα, ειναι ολες πολυ ομορφες κ γλυκες μανουλες!! ομορφα προσωπακια, γεματα γλυκα!! πρεπει να μετονομαστει το "ομορφοκαφε μαρτιου 2011"


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια! Ήταν πράγματι πάρα πολύ όμορφα σήμερα. Εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να κάτσω πολύ ώρα γιατί ήρθε Αθήνα η θεία του άντρα μου για τα γενέθλιά της και έφυγα 12 και κάτι από την παρεούλα μας. Είναι πολύ ευχάριστο (και σπάνιο για μένα) να μπορείς να πιεις έναν καφέ με ανθρώπους που καταλαβαίνουν τη συγκεκριμένη περίοδο τι περνάς. Με το καλό να το ξανακάνουμε με τα μωράκια μας αγκαλιά!


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...