Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Συγνώμη που δεν μπορούσα να σας γραψω νωρίτερα και συγνώμη που δεν μπόρεσα να έρθω στην συνάντησή μας.

Την Παρασκευή είχαμε πάει στον οδοντίατρο γιατί ο καλός μου είχε εξαγωγή. Η εξαγωγή πήγε μια χαρα. Πήγα στο φαρμακείο για να του πάρω φάρμακα γιατί ο ίδιος δεν μπορούσε να μιλήσει καθόλου. Στο φαρμακείο μια ουρά τεράστια (φυσικά προτεραιότητα δεν μου δώσανε) και γκουχου ο ένας γκουχου ο άλλος. Τα νεύρα μου τσαντάλια. Τέλοσπάντων μετά από πολύ ώρα ξεμπερδέψα. Το απόγευμα είχαμε γυναικολόγο, Στην αναμονή μια κοπέλα με το παιδάκι της, δίπλα μας, το οποίο δεν σταμάτησε να βήχει και είχε ένα βήχα, σχέτος βραστήρας ήταν. Κοίταζα το άντρα μου καλά καλα, αλλά δεν μπορείς να πεις και κάτι. Το αποτέλεσμα? Ξυπνάω το Σαββάτο το πρωί, χάλια.....Λαιμός, μπούκωμα,βήχας, τρελός πονοκέφαλος και δεκατα. Σήμερα είμαι λίγο καλήτερα και γι αυτό σας γράφω.

Συγνώμη που δεν μπόρεσα να επικοινωνήσω νωρίτερα μαζί σας.

Περάσατε ωραία από ότο διάβασα.

Stellitsa θα ερχόταν και ο δικός μου άντρας μαζί και δεν θα ήταν μόνος ο δικός σου.

Πολύ στεναχωρήθηκα που δεν μπορεσα να έρθω. Αλήθεια ήθελα πάρα πολύ να σας γνωρίσω.

Ελπίζω να μπορέσει να γίνει κάποια άλλη φορά.

Φιλιά σε όλες και πάλι συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλικη θα τ ξανακανονισουμε πριν γεννησουμε....

Να σας δειξω και λαβες για το νεογεννητο πως να το πλενετε!!!

Αχ μακαρι stellitsa μου να το ξανακανονήσουμε.

Ελπίζω να προλάβω βέβαια γιατί μάλλον θα γεννήσουμε εδώ κοντά σύμφωνα με αυτά που μας είπε ο γιατρός....

Βρε κορίτσια να αγγίξω ένα ευαισθητο θέμα???

Πώς τα πάτε με τα κιλά?????

Εγώ δεν τρωω και πέρνω. Τι είναι αυτό το πράγμα... Με αέρα???? Έλεος.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα.

Σήμερα είμαι λίγο καλήτερα και γι αυτό σας γράφω.

Συγνώμη που δεν μπόρεσα να επικοινωνήσω νωρίτερα μαζί σας.

Μην στεναχωριέσαι, και περαστικά! Η συνάντηση θα ξανακανονιστεί μην ανησυχεις! Ολες περάσαμε πολύ ομορφα και αν μπορούσαμε θα συναντιώμασταν και πριν τις γέννες... αλλά μάλλον αρχίζουν τα γεννητούρια απο αυτή την εβδομάδα, οπότε είπαμε όλες να τα ξαναπούμε κατά τον Απρίλιο μαζί με τα μωράκια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω παλι, θα ειμαι παντα το κοριτσι-φαντασμα. Καμια δε θα με εχει δει αλλα θα ξερετε οτι υπαρχω... :rolleyes:

Εισαι ενα κοριτσακι με καστανοκοκκινα μαλλια , κοιλιτσα και γαλάζιο φορεμα. (τικερ). χαχαχαχαχα:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!! σχετικα ησυχο ειναι το καφε μας σημερα..

ΝΙΚ με το καλο αυριο! Να πανε ολα καλα κ να αγκαλιασεις το υγιεστατο αγορακι σου! Θα σε σκεφτομαστε!

Chris δεν σε ξεχναμε, μην ανησυχεις! Οσο για το να σε δουμε κ να μας δεις, στην εσχατη υπαρχει κ το fb!;)

Οι υπολοιπες καλα ειστε;;

Κουκλιτσα, ελεγα κ εγω να παω στην συναντηση, αλλα θα το επιχειρησω την επομενη φορα με το πιτσιρικι, για να το δω στο πρακτικο μερος, γιατι οταν δεν το εφαρμοζεις, ευκολο φαινεται!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μοιλις ειδα το τικερ μου! 30 μερες!! Γιουχουυυυυυυυυυ!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


nik με το καλό για αύριο!!! Τέτοια ώρα αύριο θα έχεις το μπεμπε σου αγκαλιά!!!

Είσαι έτοιμη ψυχολογικά???

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη σε περιμεναμε τελευαια θα γεννησεις.

λες, ε;; πλακα θα εχει!! στο μεταξυ, εδω κ 2 μηνες ο μικρουλης ηταν διαγωνια στο σωμα μου, κεφαλι κατω κ τα ποδια κατω απο τα πλευρα μου δεξια. Σημερα τα ποδια του εχουν μετακινηθει προς το στηθος μου κ το στομαχι. δεν ξερω αν σημαινει κατι αυτο για την πορεια του, θα ρωτησω την Τεταρτη την γιατρο μου..


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...