Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts

Καλημέρα και από μένα!

Τα αγόρια μου ξυπνάνε τώρα που ζέστανε ο καιρός γύρω στις 07:30 (πριν που είχε πιο δροσιά, ξύπναγαν μια ώρα αργότερα), ξανακοιμούνται μια ωρίτσα γύρω στις 11:30 - 12:00 και ξανά ένα δύωρο στις 16:00 - 16:30.

Το βράδυ, μου κοιμούνται πίνοντας το γάλα τους στις 10:00.

Όσο για τα παπουτσάκια, ο ορθοπεδικός που πήγαμε (γιατί ο Φιλιππάκος μου είχε ένα θεματάκι με τα πατουσάκια του που "κοίταζαν" προς τα μέσα) μας είπε είτε παπουτσάκι που να τους κρατάει το πόδι, είτε καλτσούλες / ξυπόλυτοι! Τελικά έμαθαν ξυπόλυτοι....

July, από ποια ηλικία ξεκινάμε να τους δίνουμε φαγητό το βράδυ (εκτός από το γάλα?)?

Elisa εμένα ο γιος μου (που τωρα ειναι 4.5 ετων) χειρουργηθηκε 6 μηνων γιατί πάσχει απο ραιβοιπποποδια (το αριστερο πέλμα προς τα μέσα και κάτω). Ο ορθοπαιδικός μας είχε πει εξ αρχης να τον αφήνουμε λλοιπον ξυπόλυτο για να στρωσει το πόδι του όπως και εγινε. Επίσης αυτό που σου έγραψε για τα παπουτσια η july ειναι πολύ σωστό. Θέλει μαλακή σόλα και καλό κράτημα στη φτέρνα.

Το πρόγραμμά μας εμάς ειναι:

5.30: πρωινός θηλασμός

7.00: ξυπνάμε και πάμε σχολείο

12.00: εκεινη την ωρα περίπου κοιμάται καμια ωρα (στο σχολείο)

14.30: επιστρέφουμε σπίτι

20.30- 21.00: βραδυνός ύπνος

00.30: μεταμεσονύχτιο γάλα

Αυτο ειναι το πρόγραμμα του υπνου μας. Οσο για φαί... τί να σας πω ρε κορίτσια... εκει που δεν έτρωγε τίποτα (μόνο δοκίμαζε. κάθε γευμα 'ηταν 5 περίπου κουταλίες), τωρα τρώει όλη μέρα τα πάντα! (μόνο γάλα δε λεει να πιει με τίποτα!).

Για να σας δωσω να καταλάβεται σας γραφω τί έφαγε σήμερα! (εκτως απο τους 2 θηλασμους)

7.00: 2 μπισκοτάκια πτι μπερ

9.00: φρουτόκρεμα (200 μλ περίπου) + ένα κεσεδάκι γιαούρτι πρόβειο (250 μλ)

10.30: ψωμάκι+τυράκι

12.00: μπιφτέκι με πατατούλες+ σαλατούλα (ντομάτα)

13.40: μπικσοτάκι

15.00: αυγό ομελέτα+τυράκι

16.30: μισή μπαν'ανα

18.30: μακαρόνια με ντοματο'ύλα+ κολοκυθάκι

20.00: λιγο ακομα γιαουρτακι+ ψωμάκι

Κορίτσιαααα όλη μέρα τρώει!!!! Ολη μέρα μαμ μαμ!


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Elisa εμένα ο γιος μου (που τωρα ειναι 4.5 ετων) χειρουργηθηκε 6 μηνων γιατί πάσχει απο ραιβοιπποποδια (το αριστερο πέλμα προς τα μέσα και κάτω). Ο ορθοπαιδικός μας είχε πει εξ αρχης να τον αφήνουμε λλοιπον ξυπόλυτο για να στρωσει το πόδι του όπως και εγινε. Επίσης αυτό που σου έγραψε για τα παπουτσια η july ειναι πολύ σωστό. Θέλει μαλακή σόλα και καλό κράτημα στη φτέρνα.

Το πρόγραμμά μας εμάς ειναι:

5.30: πρωινός θηλασμός

7.00: ξυπνάμε και πάμε σχολείο

12.00: εκεινη την ωρα περίπου κοιμάται καμια ωρα (στο σχολείο)

14.30: επιστρέφουμε σπίτι

20.30- 21.00: βραδυνός ύπνος

00.30: μεταμεσονύχτιο γάλα

Αυτο ειναι το πρόγραμμα του υπνου μας. Οσο για φαί... τί να σας πω ρε κορίτσια... εκει που δεν έτρωγε τίποτα (μόνο δοκίμαζε. κάθε γευμα 'ηταν 5 περίπου κουταλίες), τωρα τρώει όλη μέρα τα πάντα! (μόνο γάλα δε λεει να πιει με τίποτα!).

Για να σας δωσω να καταλάβεται σας γραφω τί έφαγε σήμερα! (εκτως απο τους 2 θηλασμους)

7.00: 2 μπισκοτάκια πτι μπερ

9.00: φρουτόκρεμα (200 μλ περίπου) + ένα κεσεδάκι γιαούρτι πρόβειο (250 μλ)

10.30: ψωμάκι+τυράκι

12.00: μπιφτέκι με πατατούλες+ σαλατούλα (ντομάτα)

13.40: μπικσοτάκι

15.00: αυγό ομελέτα+τυράκι

16.30: μισή μπαν'ανα

18.30: μακαρόνια με ντοματο'ύλα+ κολοκυθάκι

20.00: λιγο ακομα γιαουρτακι+ ψωμάκι

Κορίτσιαααα όλη μέρα τρώει!!!! Ολη μέρα μαμ μαμ!

XAXAXA σα να ακούω την κόρη μου!!! συνέχεια μπροστά στο ψυγείο και στα ντουλάπια της κουζίνας να φωνάζει μαμ μαμ!!!

εγώ έχω πολύ προβληματιστεί με το φαί μιας και έχουμε περιορισμό στου τι μπορεί να φάει λόγω χοληστερίνης!!!

επομένως αυγά αποκλείονται μπισκοτάτια λίγα και με το ζόρι αν φάει η μαίρη να της δώσω γιατί πάει και της τα παίρνει από το χέρι για να φάει και αυτά βέβαια ολικής άλεσης! από τυροκομικά τρώει ανθότυρο που το αλοίφουμε σε ψωμάκι μαύρο και τυριά με λιγότερα λιπαρά.

εχτές έφαγε το πρωί το γάλα της και εξτρά λίγο γάλα με κορν φλέικς μετά 1 μπανάνα και 1 αχλάδι, ενδιάμεσα από το φαγητό μαύρα κρακεράκια με τυράκι, το μεσημέρι μπριάμ, το απόγευμα τρώνε μαζί με την μαίρη ένα γιαούρτι 2% με μέλι και από ένα φρούτο ή μήλο ή αχλάδι μετά έφαγε ένα πιάτο κανονικότατο μακαρόνια με ελαιόλαδο και φρέσκια ντοματούλα και όταν βέβαια τελείωσε την κατέβασα από το καρεκλάκι της κλαίγοντας και φωνάζοντας μαμ μαμ και πριν κοιμηθεί 300μλ γάλα!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

XAXAXA σα να ακούω την κόρη μου!!! συνέχεια μπροστά στο ψυγείο και στα ντουλάπια της κουζίνας να φωνάζει μαμ μαμ!!!

εγώ έχω πολύ προβληματιστεί με το φαί μιας και έχουμε περιορισμό στου τι μπορεί να φάει λόγω χοληστερίνης!!!

επομένως αυγά αποκλείονται μπισκοτάτια λίγα και με το ζόρι αν φάει η μαίρη να της δώσω γιατί πάει και της τα παίρνει από το χέρι για να φάει και αυτά βέβαια ολικής άλεσης! από τυροκομικά τρώει ανθότυρο που το αλοίφουμε σε ψωμάκι μαύρο και τυριά με λιγότερα λιπαρά.

εχτές έφαγε το πρωί το γάλα της και εξτρά λίγο γάλα με κορν φλέικς μετά 1 μπανάνα και 1 αχλάδι, ενδιάμεσα από το φαγητό μαύρα κρακεράκια με τυράκι, το μεσημέρι μπριάμ, το απόγευμα τρώνε μαζί με την μαίρη ένα γιαούρτι 2% με μέλι και από ένα φρούτο ή μήλο ή αχλάδι μετά έφαγε ένα πιάτο κανονικότατο μακαρόνια με ελαιόλαδο και φρέσκια ντοματούλα και όταν βέβαια τελείωσε την κατέβασα από το καρεκλάκι της κλαίγοντας και φωνάζοντας μαμ μαμ και πριν κοιμηθεί 300μλ γάλα!!!

Καλημέρα....

Ρε κορίτσια...εγώ τα έχω πολύ πίσω δηλαδή στα φαγητά....

Ξεκινάω:

Ότι ώρα ξυπνήσουν το πρωί (συνήθως 07-07:30) γάλα (240ml ο Φίλιππος και 210ml ο Αιμίλιος...ο οποίος τις περισσότερες φορές τώρα τελευταία μου αφήνει 60-80ml).

10:00-10:30 φρουτόκρεμα (γύρω στα 600ml και οι δύο μαζί...δηλαδή 1 μπανάνα, 2 αχλάδια, 1 μήλο, 1 βανίλια κλπ).

14:00 - 14:30 φαγητό (εδώ και λίγες μέρες αρχίσαμε τον Φίλιππο όχι αλεσμένα...ο Αιμίλιος...εννοείται μόνο αλεσμένα...δεν ανοίγει καν το στόμα σε μη αλεσμένο όταν είναι η ώρα του φαγητού... σε άλλες ώρες όμως, το σκατούλι μου, αν τρώω εγώ δηλαδή, θα το φάει :rolleyes:)

18:30 από 1 επιδόρπιο γιαουρτιού (τώρα θα αρχίσουμε κανονικό γιαουρτάκι)

22: 00 βραδινό γάλα (260ml ο Φίλιππος και 240ml ο Αιμίλιος - το πίνει όλο αυτή τη φορά).

Όπως βλέπετε είμαστε ακόμα στο bebe πρόγραμμα.... Βέβαια, ο Φίλιππος στο ενδιάμεσω μπορεί να μασουλήσει κανά κομματάκι κορν φλεικς (κάθε φορά που μπαίνουμε εμείς στην κουζίνα...εκείνος πρέπει να φάει ειδάλως χαλάει τον κόσμο).

Τα μακαρόνια, πως τους τα δίνετε? τα κόβετε μικρά μικρά (δεν υπάρχει φόβος?) ή τα αλέθετε?

Καλημέρες...


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....

Ρε κορίτσια...εγώ τα έχω πολύ πίσω δηλαδή στα φαγητά....

Ξεκινάω:

Ότι ώρα ξυπνήσουν το πρωί (συνήθως 07-07:30) γάλα (240ml ο Φίλιππος και 210ml ο Αιμίλιος...ο οποίος τις περισσότερες φορές τώρα τελευταία μου αφήνει 60-80ml).

10:00-10:30 φρουτόκρεμα (γύρω στα 600ml και οι δύο μαζί...δηλαδή 1 μπανάνα, 2 αχλάδια, 1 μήλο, 1 βανίλια κλπ).

14:00 - 14:30 φαγητό (εδώ και λίγες μέρες αρχίσαμε τον Φίλιππο όχι αλεσμένα...ο Αιμίλιος...εννοείται μόνο αλεσμένα...δεν ανοίγει καν το στόμα σε μη αλεσμένο όταν είναι η ώρα του φαγητού... σε άλλες ώρες όμως, το σκατούλι μου, αν τρώω εγώ δηλαδή, θα το φάει :rolleyes:)

18:30 από 1 επιδόρπιο γιαουρτιού (τώρα θα αρχίσουμε κανονικό γιαουρτάκι)

22: 00 βραδινό γάλα (260ml ο Φίλιππος και 240ml ο Αιμίλιος - το πίνει όλο αυτή τη φορά).

Όπως βλέπετε είμαστε ακόμα στο bebe πρόγραμμα.... Βέβαια, ο Φίλιππος στο ενδιάμεσω μπορεί να μασουλήσει κανά κομματάκι κορν φλεικς (κάθε φορά που μπαίνουμε εμείς στην κουζίνα...εκείνος πρέπει να φάει ειδάλως χαλάει τον κόσμο).

Τα μακαρόνια, πως τους τα δίνετε? τα κόβετε μικρά μικρά (δεν υπάρχει φόβος?) ή τα αλέθετε?

Καλημέρες...

εμείς προσωπικά έχουμε σταματήσει να αλέθουμε κανά μήνα!!! της τα πατάμε με το πιρουνάκι αλλιώς αν είναι κάτι μαλακό πχ στο πριαμ η μελιτζάνα την τρώει όπως είναι και την μασάει κιόλας!!!

μην συγκρίνεις όμως αλλιώς το κάθε παιδάκι εσύ να ακολουθείς τον ρυθμό των παιδιών σου αυτά θα σε καθοδηγήσουν!!! πχ εμένα δεν τρώει αν δεν είναι μπροστά της το πιάτο στο τραπεζάκι της καρεκλίτσας της και αν δεν κρατάει κουτάλι στο χέρι!!! το στόμα δεν το ανοίγει με τίποτα!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!! Αφήστε, πήγαμε 3μέρες παιδικό, λίγες ωρίτσες δηλαδή για προσαρμογή και από την Κυριακή είμαστε άρρωστοι:? πυρετό, βήχα και μυξούλες. Κι εσείς που πάτε παιδικό έτσι ήταν στην αρχή;

Όσο για το φαγητό που συζητάτε, κι εμείς άλλα αλεσμένα άλλα με το πηρούνι. Τις τελευταίες μέρες βέβαια δεν τρώμε σχεδόν τίποτα:cry: Κάθε παιδάκι έχει δικό του ρυθμό σε όλα, φαγητό, περπάτημα, κτλ.

Αλήθεια, εσείς όταν είναι άρρωστα τα βγάζετε εκτός σπιτιού; Έλεγα να πήγαινα κανένα σούπερ μάρκετ εδώ στην γειτονιά αλλά φοβάμαι να τον βγάλω.


CFnCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!! Αφήστε, πήγαμε 3μέρες παιδικό, λίγες ωρίτσες δηλαδή για προσαρμογή και από την Κυριακή είμαστε άρρωστοι:? πυρετό, βήχα και μυξούλες. Κι εσείς που πάτε παιδικό έτσι ήταν στην αρχή;

Όσο για το φαγητό που συζητάτε, κι εμείς άλλα αλεσμένα άλλα με το πηρούνι. Τις τελευταίες μέρες βέβαια δεν τρώμε σχεδόν τίποτα:cry: Κάθε παιδάκι έχει δικό του ρυθμό σε όλα, φαγητό, περπάτημα, κτλ.

Αλήθεια, εσείς όταν είναι άρρωστα τα βγάζετε εκτός σπιτιού; Έλεγα να πήγαινα κανένα σούπερ μάρκετ εδώ στην γειτονιά αλλά φοβάμαι να τον βγάλω.

Κάθε αρχη και δυσκολη! Εμένα πήγε την πρώτη εβδομάδα και μετά ήταν άρρωστη μια εβδομάδα. Κολλησε τα πάντα! Πάντως απο τον Φεβρουάριο και μετά είμαστε μια χαρα (να μη μας ματιάσω!). Υπομονή. Τωρα δεν ειναι και περιοδος ιωσεων γενικά οπότε πιστευω πως δεν θα ταλαιπορηθειτε τοσο.


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Ο μικρός μου δεν πάει παιδικό αλλά πηγαίνω εγώ και πιστέψτε με είναι το ίδιο. στους 2,5 μήνες που δουλεύω έχουμε πάθει 2 φορές γαστρεντερίτιδα, 2 φορές γρίπη και από μυξούλες και βήχα είμαστε πλέον σε μόνιμη κατάσταση. τωρα αναρρώνουμε από τη 2η γαστρεντερίτιδα και έχει συγχρόνως και μυξούλες και πυρετό ο καημένος και είναι να σκάσω!!!ουφ!!!

με το φαγητό τώρα και εμείς έχουμε περιορισμούς λόγω της αλλεργίας στα γαλακτοκομικά και το πρόγραμμά του πάει ως εξής:

6.00 ξυπνάει και πίνει 120μλ περίπου γάλα

8.00 φρουτόκρεμα (συνήθως 4 φρούτα)

10.00 πίνει 240μλ γάλα και κοιμάται περίπου 1.5 ώρα

12.30 φαγητό, το κρέας το αλέθω αλλά τα υπόλοιπα όχι, έχει 4 δοντάκια

3.30 γάλα 120μλ και ύπνος μία ωρίτσα

18.00 βραδυνό, κανονικό φαγητό συνήθως ίδιο με μεσημεριανό ή αν δεν έχω για κάποιο λόγο κρέμα

21.00 200μλ γάλα και ύπνος

και τρώει πάρα πολύ σε ποσότητα. δουλεύοντας στον βρεφονηπιακό βλέπω ποσότητες από άλλα παιδάκια και έχω τρομάξει με τον φαταούλα μου. αφού βγήκαμε για καφέ με την αφεντικίνα μου και τάισα τον μικρό και κατατρόμαξε η γυναίκα με την ποσότητα που τρώει. και είναι φυσιολογικό το βάρος του. είναι βέβαια μαμούνι, δεν κάθεται κάτω όλη μέρα!

αυτά τα δικά μας! α τώρα που το θυμήθηκα, Ελλάδα που κάνει ζέστη μέσα στο σπίτι τι φοράνε τα μικρά; κάλτσες; παντοφλάκια ή ξυπόλητα;


iiAs.png

9JCHp3.png

Link to comment
Share on other sites

tiramisudaki τι κάνεις κοπέλα μου εκεί στα ξένα? πως πάνε τα πράγματα???

εγώ μέσα στο σπίτι τους φοράω κάλτσες αλλά οι δικές μου είναι και κοκέτες και φοράνε και κάτι καινούργια παπουτσάκια φούξια που πήραμε για τις κούνιες και είναι ίδια και δεν τα βγάζουν!!! βέβαια ακόμα στο σαλόνι δεν έχω ξεστρώσει αλλά από εβδομάδα θα το κάνω και αυτό. από ρούχα τους φοράω αμάνικο φανελάκι κοντομάνικο μπλουζάκι και κολάν και στον ύπνο μακρυμάνικες πιτζάμες χωρίς φανελάκι και τα σκεπάζω με πικεδένια κουβερτούλα. αυτά!!!!


jclvp3.png?FolA72Tl

8Szcp3.png?F35yg9Ll

Link to comment
Share on other sites

tiramisudaki τι κάνεις κοπέλα μου εκεί στα ξένα? πως πάνε τα πράγματα???

εγώ μέσα στο σπίτι τους φοράω κάλτσες αλλά οι δικές μου είναι και κοκέτες και φοράνε και κάτι καινούργια παπουτσάκια φούξια που πήραμε για τις κούνιες και είναι ίδια και δεν τα βγάζουν!!! βέβαια ακόμα στο σαλόνι δεν έχω ξεστρώσει αλλά από εβδομάδα θα το κάνω και αυτό. από ρούχα τους φοράω αμάνικο φανελάκι κοντομάνικο μπλουζάκι και κολάν και στον ύπνο μακρυμάνικες πιτζάμες χωρίς φανελάκι και τα σκεπάζω με πικεδένια κουβερτούλα. αυτά!!!!

Ο Ιωνας ειναι μόνο ξυπόλητος με βρακι και φανελάκι, άντε κοντομάνικο. Κοιμάται με τα ίδια και σκεπάζεται με την παπλοματοθήκη (άδεια βεβαια).

Η μικρή μέσα στο σπίτι ειναι ή ξυπόλητη ή με καλτσούλες και ένα κοντομάνικο εσωρουχάκι. Για να κοιμηθεί φοράει και ένα κοντομάνικο νυχτικούλι και σκεπάζεται με σεντονάκι και αυτη.

Γενικά τα παιδιά μου πήραν απο τον μπαμπά τους και ζεσταίνονται πολύ εύκολα.


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. Χαθηκα. Είμαστε καλά. Δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα. Ξυπναω στις 6 παω δουλεια και μετα επιστρεφψ στις 6 και μιση το απογευμα. Τι να προλάβω να κάνω??? Θηλάζω ακόμα. Σκέφτομαι να δοκιμάσω και λίγο ξένο αυτες τις μερες.

Βαπρίσαμε και τα παιδια επιτέλους. Ολα καλά.

Εσεις τι κάνετε? θα διαβάσω τα νέα σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια καλημέρα

Προχθές η μικρη εκανε πλυση στομαχου γιατί μασούλησε αποτσίγαρο…..βγήκαμε από το νοσοκομείο αλλά μάλλον κάτι αρπάξαμε και έχουμε πυρετό σήμερα!!!

Χάλια…μαζεύουμε όλοι τα κομμάτια μας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμάς! Από την Κυριακή σήμερα έπεσε ο πυρετός κι έχουμε 36,9! Αμήν το παιδάκι μου! Ο βήχας όμως σταθερός! Τουλάχιστον αυτά είναι περαστικά.. Άντε να αρχίσει να τρώει κανονικά γιατί μισός έχει μείνει..:(

Tiramisu περαστικά σας! Κλασικά κολλάει ο ένας τον άλλον! Κι εμένα με κόλλησε ο μικρός:tongue: καλτσάκια μέσα στο σπίτι φοράμε εμείς.

Evib περαστικά σας! Τι μπορεί να συμβεί από στιγμή σε στιγμή ε; Ελπίζω να συνέλθετε όλοι σας γρήγορα.

Υπάρχει καμμία σας που να έχει προσλάβει γυναίκα στο σπίτι να προσέχει το μωρό της; Αν ναι, πως την βρήκατε και είστε ευχαριστημένοι;


CFnCp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εμάς! Από την Κυριακή σήμερα έπεσε ο πυρετός κι έχουμε 36,9! Αμήν το παιδάκι μου! Ο βήχας όμως σταθερός! Τουλάχιστον αυτά είναι περαστικά.. Άντε να αρχίσει να τρώει κανονικά γιατί μισός έχει μείνει..:(

Tiramisu περαστικά σας! Κλασικά κολλάει ο ένας τον άλλον! Κι εμένα με κόλλησε ο μικρός:tongue: καλτσάκια μέσα στο σπίτι φοράμε εμείς.

Evib περαστικά σας! Τι μπορεί να συμβεί από στιγμή σε στιγμή ε; Ελπίζω να συνέλθετε όλοι σας γρήγορα.

Υπάρχει καμμία σας που να έχει προσλάβει γυναίκα στο σπίτι να προσέχει το μωρό της; Αν ναι, πως την βρήκατε και είστε ευχαριστημένοι;

Γιατί δεν πατε καλύτερα παιδικό . εγώ τις γυναίκες στο σπίτι τις φοβάμαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Αφού καμμιά δεν γράφει, θα σας πω για εμάς!

Ο μικρός μου καλύτερα είναι, ο πυρετός πάει, μόνο φλέμματα έχει και κάνει μικροεμετούς και βγάζει:cry: Κρίμα τόσο μικρά να ταλαιπωριούνται.. Τώρα είμαι εγώ χάλια με λαιμό και μύτη αλλά για μένα δεν με νοιάζει:P

Αύριο θα πάμε και παιδικό και θα κάτσουμε πρώτη φορά πολύ ώρα... Για να δούμε.. Αυτά γενικά τα νέα μας, περιμένω δικά σας!


CFnCp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...