Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μαρτιος 2011


mariadi

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 9,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα τελικα καταλαβα οτι οοοοολα τα συμπτωματα που εχω, περαν της υπνηλιας, μου τα δημιουργει το ουτροτζεσταν!!!:evil::evil: Καθε πρωι αναγουλες κ ανακατωσουρα, σημερα που το εχω καθυστερησει μεχρι στιγμης :oops::oops::oops: κ εφαγα το πρωι κ μια χαρα νιωθω!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει ακομα το φασολακι...τη δευτερα! ο μικρος δεν δεχεται κατι αλλο μες στη νυχτα εκτος απο στηθος, τη μερα προσπαθουμε με ποτηρι και καλαμακι φρεσκο γαλα πινει λιγο αλλα ο θηλασμος θηλασμος δεν τον αλλαζει!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι θα την κάνω 9 αυγούστου στο Λητω

αλλά μέχρι τότε δεν θα ξέρω τι κάνει το μπεμπάκι μου...............

κ εγω στο λητω θα την κανω στις 17 αυγουστου κ ουτε κ εγω θα ξερω τι θα κανει το μικρουλι μου!!! πω πω μου φαινονται πολλες οι ημερες... απο 6w2d που με ειδε η γιατρος στις 12w6d που ειναι η αυχενικη.......

ποιος γιατρος θα στην κανει στο λητω;; θα περιμενω εντυπωσεις!!!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

και μου χει σπάσει και τα νεύρα ο γιατρός μου γιατί είναι διακοπές και θα γυρίσει τέλος ιουλίου και μου είπε οτι θα με πάρει τηλ για να μου πει τις εξατάσεις μου που έκανα την προηγούμενη εβδομάδα αλλά τίποτα αυτός κάνει μπάνια και γω εχω πεθάνει απο αγωνία.

Το μόνο που με ηρεμεί είναι οτι αφού δεν έχω κάποιο αρνητικό σύμπτωμα τότε θα είναι όλα καλά.

Τώρα που είπα μπάνια έσάς τί σας είπαν οι γιατροί σας σας αφήνουν να πάτε θάλασσα γιατί εμένα δεν με αφήνει, του είπα οτι θα πάω τέλος αυγούστου διακοπές και μου είπε θα δούμε μέχρι τότε προς το παρόν αποφυγε το..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα τελικα καταλαβα οτι οοοοολα τα συμπτωματα που εχω, περαν της υπνηλιας, μου τα δημιουργει το ουτροτζεσταν!!!:evil::evil: Καθε πρωι αναγουλες κ ανακατωσουρα, σημερα που το εχω καθυστερησει μεχρι στιγμης :oops::oops::oops: κ εφαγα το πρωι κ μια χαρα νιωθω!!!

κι εγω στο 1ο παιδι ειχα φοβερες αναγουλες και δυσανεξια λογω σιδηρου περασα ενα ασχημο 1ο τριμηνο και εφταιγε ο σιδηρος αλλα συνεχεια σκευασμα μεχρι να καταληξω οτι δεν θα παρω τιποτα!!!:) οποτε μετα ολα καλα!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω δει ακομα το φασολακι...τη δευτερα! ο μικρος δεν δεχεται κατι αλλο μες στη νυχτα εκτος απο στηθος, τη μερα προσπαθουμε με ποτηρι και καλαμακι φρεσκο γαλα πινει λιγο αλλα ο θηλασμος θηλασμος δεν τον αλλαζει!

αχ βρε Μαρακι, μεσα σε ολα κ εχεις κ αυτο;; ειχες σκεφτει να αποθηλασεις ή γινεται τωρα λογω εγκυμοσυνης;; εννοω, για ποτε ηταν στο προγραμμα;


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε Μαρακι, μεσα σε ολα κ εχεις κ αυτο;; ειχες σκεφτει να αποθηλασεις ή γινεται τωρα λογω εγκυμοσυνης;; εννοω, για ποτε ηταν στο προγραμμα;

προσπαθω να αποθηλασω εδω και 10 μηνες!!!!!!!!ο χαρης δεν δεχοταν ουτε μπουκαλια ουτε σκονες επισης δεν ετρωγε στερεες οποτε τι αλλο θα ετρωγε το παιδι?το γαλα της μαμας!μετα το χρονο αρχισε στερεες αλλα μη φανταστεις ποσοτητες μιλαμε για 5 κουταλιες φαγητο! Τωρα εχει 15 μερες που τρωει καπως καλυτερα αλλα το στηθος της μαμας δεν το ξεχναει!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα δεν μου εχει ξεκινησει ακομη τον σιδηρο.. μου ειπε οτι επειδη εχω λιγο ευαισθητο στομαχι, θα μου το καθυστερησει λιγο...

ΝΙΚ θα με αγχωνε λιγο η συμπεριφορα του γιατρου σου, αλλα ως δευτερη εγκυμοσυνη για εσενα, φανταζομαι ειναι λιγο πιο ευκολα κ γνωστα τα πραγματα! Οσο για το μπανιο στην θαλασσα, εμενα μου ειπε μοοονο σε πολυ καθαρη θαλασσα κ οχι στην Αθηνα! Σε λιγες μερες που θα παμε διακοπες, θα κανω λιγα μπανακια!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να σου πω την αλήθεια κάποιος ντόλος ντόλας δεν θυμάμαι καθόλου, αλλά στο β επιπέδου θα ζητήσω τη σούκα είναι κορυφή απλά τώρα λείπει διακοπές..............

κ εμενα την σουκα μου ειπαν να ζητησω, αλλα ναι, θα ειναι διακοπες. μου ειπαν οτι θα μου την κανει καποιος αναγνωστοπουλος.

για ην β' επιπεδου μου εχουν πει για καποιον κουρτη οτι ειναι πολυ πολυ καλος!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 μηνες, ε;!! κανε υπομονη κοριτσακι κ κανε οτι καλυτερο πιστευεις για τα δυο σου τα μπεμπακια κ για τον εαυτο σου φυσικα!!


Ζήτησα από το Θεό να μου δώσει δύναμη κaι Αυτός μου έδωσε δυσκολίες να τις ξεπεράσω.

Του ζήτησα σοφία κaι Αυτός μου έδωσε προβλήματα να μάθω να λύνω.

n3I0p3.pngi5JOp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 μηνες, ε;!! κανε υπομονη κοριτσακι κ κανε οτι καλυτερο πιστευεις για τα δυο σου τα μπεμπακια κ για τον εαυτο σου φυσικα!!

αυτο κανω γαιδουρινη υπομονη!:) γιατι τον αγαπαω παρα πολυ τον γιο μου και δεν μπορω να του χαλαω χατιρι και λυγιζω οποτε κλαιει και ζηταει μεμε το φχαριστιεται τοοοοοσο πολυ!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...