Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

οχι δεν ειναι η πρωτη καισαρικη ειναι το τριτο μου παιδακι....εχω αλλα δυο 12 και 8 χρον απο τον πρωτο μου γαμο....και τωρα μετα απο πολυ προσπαθεια με αποβολη....ο θεος μας χαρισε αυτο το θαυματακι........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Geia sas kai a PO mena! Sas diavazw kairo alla gia kapoio anexhghto logo distaza NA grapsw. Eimai h alexia , menw petroupoli, kai einai egkyos sto trito mou paidaki. Exw ena agoraki 2,5 xronwn kai ena koritsaki 15 mhnwn kai a PO to 2012 einai synexws egkyos :o . Pithanh hmeromhnia exw 23/07 apla epeidh tha kanw kaisarikh me vlepw telh iounioy prwta o theos NA gennaw. St on prwto mou gio eixa pht 24/07 kai gennhsa 29/06 :P. Th xarw polu NA leme ta nea mas. By the way niwthw se ayth thn egkymosynh synexeia ptwma.... symvainei kai se sas? Kai to stomaxi akoma xalia...


5MCDp3.png

fzpAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Trap egw eimai apo Drama alla zw kai tha gennhsw germania . Prwta o Theos ...

Alexia kalws irthes sthn pareoula mas egw aisthanomoun polu kourasmenh to prwto trimhno ptwma olh mera na koimamai ithela twra full apo energeia . Esu kai me duo paidakia poso na antexeis oso na nai trexeis olh mera egw exw Pht 8/7 kai einai to prwto mou

Link to comment
Share on other sites

Αλεξια καλωσόρισες στην παρέα μας! Με το καλό να έρθει το μωράκι σου! Χαρά στο κουράγιο σου με 2 τόσο μικρά παιδάκια να πηγαίνεις Κ για τρίτο! Το στομάχι είχε ηρεμήσει λίγο μπαίνοντας στον 4ο μήνα αλλά έχει 2-3 μέρες που έχουμε πισωγυρισματα..... Πήγαμε Κ γιατρό τη Δευτέρα, όλα καλά με το μωράκι μας, 15 εκ. Κ δεν κρεμοταν κάτι ανάμεσα στα ποδαράκια, άρα ενισχύεται η άποψη για κοριτσάκι!


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλωσόρισες Αλέξια! Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό το τρίτο! Οι αντοχές μου είναι μειωμένες σε σχέση με πριν την εγκυμοσύνη αλλά έχω ενέργεια αρκετή μπορώ να πω!

Maribell μπουμπού λοιπόν τέλεια!!! :D

Εγω είμαι από Κόρινθο και θα γέννησω Αθήνα σε δημόσιο. Αλήθεια εσείς τι προτιμήσατε;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τον γιο μου τον γεννησα στην μόνη ιδιωτική κλινική που έχει εδώ στη Βέροια. Τα λεφτά ήταν πολλά, μαζί με το γιατρό μας έφυγαν 3.000?.Τα πλήρωσαν οι γονείς μου. Αυτή τη φορά δεν έχουμε μία. Οπότε θα πάμε στο δημόσιο νοσοκομείο. Το μόνο που με στεναχωρει είναι που δε θα έχω το γιατρό μου...


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η ταρίφα στα ιδιωτικά πάει κάπου εκεί. Έχεις βρει κάποιο γιατρό στο δημόσιο ή θα πας με τον εφημερευοντα γιατρό;

Άσχετο με αυτό, εσείς έχετε φουσκώσει; Ή κοιλιτσα μου έχει πάρει δρόμο μου φαίνεται αν κ μου λένε ότι είμαι καλά κ δεν μου φαίνεται.Καμία συμπασχουσα υπάρχει;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς η ταρίφα στα ιδιωτικά πάει κάπου εκεί. Έχεις βρει κάποιο γιατρό στο δημόσιο ή θα πας με τον εφημερευοντα γιατρό;

Άσχετο με αυτό, εσείς έχετε φουσκώσει; Ή κοιλιτσα μου έχει πάρει δρόμο μου φαίνεται αν κ μου λένε ότι είμαι καλά κ δεν μου φαίνεται.Καμία συμπασχουσα υπάρχει;

Εγω εχω τεραστια κοιλια.δεν υπαρχει..ο γιατρος με εβαλε σε ξεκουραση ντος σπιτιου γιατο ο τραχηλος σε ενα μηνα μικρινε απο 5εκ σεω3,16.εσας σας τον μετρανε οι γιατροι?εχω φοβηθει πολυ


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Trap σου τον μετράει κάθε μήνα; Εσύ έχεις κάποια ενόχληση, δεν σου πε κάτι ο γιατρός σου πέρα από τις μετρήσεις; Εμένα δεν μου τον έχει μετρήσει καθόλου, δεν ξέρω στη β επιπέδου τι γίνεται..


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η κοιλίτσα σε σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη είναι αρκετά ξεπεταγμενη! Στην πρώτη δεν είχα καθόλου σε αυτή τη φάση. Όσο για τον τραχηλο... Δεν τον ελέγχει καθόλου ο γιατρός μου. Ούτε και στο πρώτο παιδάκι μου όμως. Τις τελευταίες 2 εβδομάδες μόνο για να δούμε πόσο γρήγορα θα γεννησω.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kalhmera sas koritsakia mou ti kanete ? Egw mia xara stis 17/2 to epomeno rantevou. Emena m eixe elegxei ton traxhlo mono otan eixa ponakia alla htan ola ok . Exthes phgame k paraggeilame krevataki kai strwma duo evdomades tha kanei na erthei . Phrame se fusiko xrwma tou ksulou g na apofugoume tuxon xumika . Eidame k karotsakia farmakeio panakriva ean theleis n pareis kati kalo dld . H koilitsa pleon arxise na fainetai arketa . Exw vevaia ponous sthn mesh kai sthn lekanh elpizw na nai fusiologiko anektous oxi dunatous eutuxws. Epishs to epsaksa gia thn genna kai skeftomai na gennhsw sto nero peite kai eseis tis apopseis sas h tuxon empeiries oi hdh manoules

Link to comment
Share on other sites

Αχ νιώθω μια παρηγοριά όσον αφορά την κοιλιτσα. Είχα διαβάσει σε αλλά φόρουμ κοπέλες που είχαν πάρει 3 κιλά στην 20η εβδομάδα (τι κοιλιά να χεις με μόνο +3 κιλά βάρος;! :P) κ είχα στενοχωρηθεί.

Δήμητρα με το καλό να σας έρθει η κούνια! Είχαμε κάνει κ μεις μια έρευνα αγοράς για καροτσια κ είναι όντως πανάκριβα, ειδικά τα πολυκαροτσια. Τελικα καταλήξαμε να πάρουμε μεταχειρισμένο αλλά σχετικά καινούργιο για να είναι κάτι καλό όπως ειπες κ συ. Έχετε καταλήξει σε κάποιο σχέδιο;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Xristina sta kila paizei na mai sun duo tipota dld apla h koilitsa megalwse ksafnika tipota den mou kanei e vevaia apo dw k pera arxizei n megalwnei . Den kataliksame akomh alla nomizw polukarotsi tha paroume k emeis eidame h ths hauck h peg perego to prwto me 500 to deutero me 750 poiotika nomizw to deutero einai kalutero alla den eimai katholou sigourh k ta duo euxrhsta einai exei metaxeirismena se polu kales times einai h alhtheia eseis ti exete sto mualo sas ?

Link to comment
Share on other sites

Αχ είσαι θεά Δήμητρα μπράβο! Εγώ είμαι +5 ήδη.. :(

Καρότσι έχουμε κλείσει της Chicco το trio love που έχει και την καλαθούνα και καθισματάκι αυτοκινήτου και είναι σχετικά βαρύ καρότσι αλλά όχι ασήκωτο, στην κίνηση δεν έχει διαφορά με τα πιο ελαφρυά. Την πρώτη μάρκα που είπες δεν την έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια, τα peg perego είναι από τις πιο γνωστές μάρκες που κυκλοφορούν και μου φαίνονται πολύ καλά και αυτά.


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...