Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!

Joy τις συσπάσεις τις καταλαβαινεις; τι χάπια λαμβανεις; Από τραχηλο τι έχεις; εγω σήμερα είχα πονακια κ μ είπε ο γιατρός οτι ισως κανω συσπάσεις και ισως χρειαστεί να βαλω ενδοφλέβια. ..

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑναι τις καταλαβαινω....ποναω πολυ χαμηλα....και σα να τρεμοπαιζει η κοιλια μου....εγω περνω μεγαλη δοση μαγνησιο που βοηθαει στις συσπασεις ,προς το παρον δεν εχω δει διαφορα αλλα ο γιατρος μου μου ειπε θελει ξεκουραση και ξαπλα και παρακολουθει το τραχηλο μου για τυχον πρωορο τοκετο....αν μικρινει θα κανει περιηδηση για να αποφυγουμε τα χειροτερα....προς το παρον ολα καλα....ομως....ευτυχως η μπεμπα εχει κερδισει μερες και το βαρος της πηγαινει καλα...και ο γιατρος λεει οτι θα ναι μεγαλο μωρο αλλα θα το παλεψουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

spirou ειδα το post σου κ πριν το διαβασω θυμήθηκα που σου ειχα πει να μας φερεις γρηγορα τα ευχαριστα νεα σου κ παλι!!!!!!!!!!!!!!εγω περναω δυσκολα κ χαρηκα για το τοσο συγκινητικο κ ομορφο νεο σου κουκλα μου!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

trap μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!! ακόμα ειναι πολύ νωρίς και προσπαθώ να μην ενθουσιάζομαι αν και είναι πολύ δύσκολο....ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες μας μέχρι τέλους....γερά μωράκια στην αγκαλιά μας και τίποτα άλλο...κ εσύ να μην στενοχωριέσαι για τίποτα...όλα θα πάνε καλά;)


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολες !!!

Ειχα καιρο να μπω αλλα σας διαβασα λιγο πολυ!!

Spirou δεν εχω λογια ευχομαι απλα τα καλυτερα.

Δημητρα μου εγω εχω το peg perego book plus... απλα το καταευχαριστιεμαι ακομη!!!

Μ λειπει το κερρι κοτ ομως δεν ξερω αν το αγορασω προς το παρον πηρα μια βαση για το καρ σιτ στο αμαξι γιατι βαρεθηκα με την ζωνη. Πηραμε κ ενα για μεχρι 25 κιλα για τον μεγαλο.

Τα νεα μου ειναι 8 Μαρτιου β επιπεδου και φυσικα εχω παλι αγορακιιιι!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Joy μου τωρα ειδα τα νεα σ... λυπαμαι πολυ :'( προσεχε το μωρακι που εχεις εχω πιστη πως δεν θα παει κατι λαθος. Μεινε δυνατη μεχρι το τελος κ εμεις θα σε στιριξουμε οσο μπορουμε απο εδω!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mprabo Xristina ola kala dhladh teleiaaa emena o antroulhs mou emeine pagwto me thn leksh agoraki xexe ithele vlepete korh oso k na ton eixa proetoimasei efage htta xaxaxa alla twra p to ksanavlepei to video olo k pio polu tou aresei h idea egw hmoun apo thn arxh sigourh oti tha exoume mpemph den kserw giati alla to elega k me koroideuan

Χαχαχα στο επόμενο μπορεί να την πετύχει μην απογοητεύεται! Πάντως ό,τι και να λέμε γερά να ναι τα παιδάκια και ανεξαρτήτως φύλου όταν γεννηθούν δεν θα τα αλλάζουμε με τίποτα!

καλημέρα κοριτσάκια...τι κάνετε;;;; ήρθα να σας πω τα νέα...όπως θυμάστε το Δεκέμβριο είχα υποβληθεί σε απόξεση λόγω παλλίνδρομης κύησης και τώρα δύο μήνες μετά κράτησα και πάλι ένα θετικό τεστάκι στα χέρια μου βέβαια η χαρά μας αυτή τη φορά είναι πιο συγκρατημένη και περιμένουμε να περάσει ο καιρός και να πάνε όλα καλά μέρι το τέλος!!! έτσι μετακόμισα στις μανούλες του Οκτωβρίου... Οκτώβριο έχει γεννηθεί και ο μικρός μας και πιστεύω πως θα μας φέρει γούρι....αυτά απο μένα καλή συνέχεια....

Συγχαρητήρια Spirou όλα να κυλήσουν ομαλά και να κρατήσεις ένα υγιέστατο μωράκι στα χέρια σου σε λίγους μήνες!!

Chrisaki καλά αποτελέσματα στη B επιπέδου περιμένουμε νέα!!!


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Spyroy υπέροχα νέα! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά! Εμάς στον υπερηχο δεν άνοιγε τα πόδια με τίποτα, οπότε για τη σιγουριά του φύλου περιμένουμε τη β επιπέδου στις 10 Μαρτίου. Ελπίζω να πάνε όλα καλά γιατί έχω τρομερό άγχος.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

xristinamr μου ευχαριστω ευχομαι ολες μας να εχουμε καλα αποτελεσματα!!

Εχουμε τριτομανουλα να μας πει πως ενιωσε στον ερχομο του 2ου μωρου της εχω ενα αγχος μια φοβεια δεν ξερω νιωθω παραξενα :/ περασαν 5 μηνες σχεδον και νιωθω σαν να ηταν χθες που εκανα το τεστ θα γεννησω κ δεν θα το καταλαβω τι συμβαινει??? Μηπως ειμαι καπως υπερβολικη?


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kale k emena valte me sthn lista Dimitra 8/7/16 agoraki

Ti kanete koritsakia mou egw kala arxisa n niwthw ligo san ageladitsa h koilia megalwse polu polu ksafnika aurio paw parw pantelonakia k soutien gt duo p eixa parei sthn arxh twra den m kanoun posa noumera na parw pio megala ? Poso tha megalwsoun pia !!!!???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...