Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και από εμένα.. Εγώ έχω πητ 19/7 και περιμένουμε κοριτσάκι!! Δευτερη κυηση αλλα το πρωτο μας παιδακι..Την τρίτη έχω β επιπέδου!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πως είστε; εχω χάσει την μπάλα που να βαλω 2 χάπια σιδήρου, 2 μαγνησίου και 1 ασβεστιο...ουφ...

καλωσηρθες ameliev! Καλη εγκυμοσύνη και γεννα εύχομαι!


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα μανούλες, τι κάνετε; Εμείς μεγαλώνουμε και κλωτσάμε όλο και πιο δυνατά. Ήθελα να ξερα όταν θα πάμε στον 8ο-9ο η μπουμπού μας τι θα γίνει, νιώθω σαν να χω ένα boxer μέσα μου! :P

ameliev καλωσήρθες στην παρέα μας!

Kale k emena valte me sthn lista Dimitra 8/7/16 agoraki

Ti kanete koritsakia mou egw kala arxisa n niwthw ligo san ageladitsa h koilia megalwse polu polu ksafnika aurio paw parw pantelonakia k soutien gt duo p eixa parei sthn arxh twra den m kanoun posa noumera na parw pio megala ? Poso tha megalwsoun pia !!!!???

Καλές αγορές Δήμητρα! Εκεί η αγορά για εγκύους πώς είναι από τιμές; Για σουτιέν ενδιαφέρομαι και γω γιατί δεν μου κάνουν ούτε εμένα αυτά που είχα πάρει, δεν ξέρω όμως τι... να πάρω για εγκυμοσύνη ή θηλασμού; Όσες έχετε εμπειρία τι μου προτείνετε;

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! Πως είστε; εχω χάσει την μπάλα που να βαλω 2 χάπια σιδήρου, 2 μαγνησίου και 1 ασβεστιο...ουφ...

καλωσηρθες ameliev! Καλη εγκυμοσύνη και γεννα εύχομαι!

πωπω trap παίρνεις πολλά χάπια πως τα θυμάσαι;; εγω παίρνω 1 σιδήρου και 1 ασβεστίου και αν δεν είχα τον άντρα μου να μου το θυμίζει τα μισά θα χα πάρει μέχρι τώρα!


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνω και το πινακάκι μας, όσες δεν σας έχω βάλει συμπληρώστε!! Μέχρι στιγμής είμαστε:

xristinamr ΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι

trap ΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι

Δήμητρα 90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

cookie_mother ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21 ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι

ameliev ΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ανακεφαλαιώνω και το πινακάκι μας, όσες δεν σας έχω βάλει συμπληρώστε!! Μέχρι στιγμής είμαστε:

xristinamr ΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι

trap ΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι

Δήμητρα 90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

cookie_mother ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21 ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι

ameliev ΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι

Να γράφουμε που γενναμε κιόλας ή και ηλικίες ήαν είναι πρωτο παιδακι?εχω λιγο χάσει την μπάλα

εγω Λητώ /34/ 2παιδακι


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια..καλώς σας βρήκα!! Εγω γενναω στο Αλεξάνδρας και είμαι 37.. Εσείς τα νιώθετε συχνά τα μωρακια σας;γιατί εγώ λίγο μπερδεύονται αν είναι το μωρό, συσπασεις ή έντερο.. 20+4 σημερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xristina mou edw h agora tha lega exei arketes epiloges as poume sta hm exei ta panta apo times opws to parei kaneis egw telika den agorasa tipota giati tipota den m arese mono soutien thilasmou phra giati pisteuw meta ton prwto kairo thilasmou pou uparxei prhksimo epeita hremei kapws to stithos k kseprhzetai . Apo klwtsitses exoume pathei plaka ti pragma einai auto kale k twra perissoteres fores k gia pio polu wra mesa sthn mera alla akomh k otan den m afhnei n koimithw ta kshmerwmata o polu prwinos mou magkas egw xairomai mwre pou epikoinwnoume etsi ... alla vre koritsia twra den koimomaste meta den tha koimomaste ti tha gineiiii ???? Oso gia ta xapia polu megalo provlhma sidhro foliko magnhsio polu mperdema .... emena den mou xei dwsei asbestio omws . To ksexase lete ?

Link to comment
Share on other sites

Εγω ακομη περνω μονο σιδηρο φολικο το πρωι κ παθαινω κ κριση που δεν μπορω να φαω γαλακτοκομικα μετα.. κ μια πολυβιταμινη!! Ειμαι τυχερη με 3 δλδ!!

Εγω το μωρο το νιωθω απο 16βδομαδες κ εχω να πω πως ειναι πιο ατακτουλης απο τον πρωτο μου!!

Τωρα που λετε για τα σουτιεν θηλασμου αυτη τη φορα θα το βαλω πεισμα κ θα θηλασω οσο παρει γτ στο πρωτο μ μονο 40 μερες καταφερα κ τωρα εχω αποθημενο!!

Πλισιαζει κ η γλυκοζη κ την εχω ενα αγχος..


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

--xrstinamrΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι

--trapΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι Λητω 34 ετων 2ο παιδακι

--Δημητρα90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

Cookie_mother--ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21--ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι Μακαριο 23 ετων 2ο παιδακι

--amelievΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

--xrstinamrΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι

--trapΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι Λητω 34 ετων 2ο παιδακι

--Δημητρα90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

Cookie_mother--ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21--ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι Μακαριο 23 ετων 2ο παιδακι

--amelievΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι

2o παιδακι τοοοσο μικρουλα;;;;;ΑΞΙΑ ΜΑΜΑ!


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εχω ΠΗΤ 16/07...αλλα επειδη ειναι το τρίτο παμε για καισαρική όποτε δεν ειμαι σιγουρη για την ημερ...εγω είμαι 37 και ειναι η τεταρη κατα σειρα εγκυμοσύνη και τρίτη πετυχημένη...ευχομαι ολα καλα μέχρι το τελος....

Link to comment
Share on other sites

xrstinamr ΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι

trap ΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι Λητω 34 ετων 2ο παιδακι

Δημητρα90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

Cookie_mother ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21 ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι Μακαριο 23 ετων 2ο παιδακι

Joy1979 ΠΗΤ 16/7/2016 37 ετων 3ο παιδακι

ameliev ΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι

Δεν καταφερνω να βαλω χρωματα ειμαι απο κινητο :/


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα δεν πειράζει αναλαμβάνω εγώ τα χρώματα και σωστό αυτό με ηλικία και μαιευτήρια! Όντως είσαι μικρή για 2ο παιδάκι συγχαρητήρια!! Εγώ είμαι 24 στο πρώτο μ!

trap για το σίδηρο με φολικό σου το είπε ο γιατρός σου για τα γαλακτοκομικά; Εμένα μου είπε να το παίρνω μία ώρα πριν το φαί και την τσακίζω τη φέτα να πω την αλήθεια.. :/ Μόνο για το χάπι του ασβεστίου μου είπε ότι πρέπει να το παίρνω με τουλάχιστον 3 ώρες διαφορά. Δήμητρα εμένα δεν μου δίνει μαγνήσιο οπότε πάει φαντάζομαι ανάλογα με τις εξετάσεις.. Το ασβέστιο σε τι μορφή το παίρνετε; Εγώ έχω τα μασώμενα δίσκια με γεύση λεμόνι αλλά δεν μου αρέσουν καθόλου!! Παίρνει καμία διαλυόμενο σε νερό, αντέχεται να το παίρνεις ή σου προκαλεί αναγούλες;;

Καμπύλη ζαχάρου έχω την Παρασκευή και έχω άγχος πιο πολύ αν θα καταφέρω να πιω την γλυκόζη! :P

Όσο για τα σουτιέν, τι νούμερο θα πάρεις Δήμητρα; Είναι και νωρίς ακόμα o 6ος, αν πάρω ένα νούμερο μεγαλύτερο λέτε να μου κάνει μέχρι να γεννήσω;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

xrstinamr ΠHT 6/7/2016 κοριτσάκι / Αρεταίειο / 24 ετών / 1ο παιδάκι

trap ΠHT 7/7/2016 κοριτσάκι / Λητω / 34 ετων / 2ο παιδακι

Δημητρα90 ΠΗΤ 8/7/2016 αγοράκι

Cookie_mother ΠΗΤ 9/7/2016 κοριτσάκι

Chrisaki21 ΠΗΤ 12/7/2016 αγοράκι / Μακαριο / 23 ετων / 2ο παιδακι

Joy1979 ΠΗΤ 16/7/2016 / 37 ετων / 3ο παιδακι

ameliev ΠΗΤ 19/7/2016 κοριτσάκι


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...