Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ


Recommended Posts

Αγοράκι μας να ζήσεις. Να μεγαλώσεις και να θεριέψεις και να σε χαίρονται οι δικοί σου.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Με πολύ πολύ αγάπη στον φίλο μας Αναστάση εύχομαι χρόνια πολλά γεμάτα υγεία, αγάπη κι ευτυχία.

Πετρούλα μου να τον χαίρεστε τον κούκλο σας και με το καλό και το αδερφάκι του.

1656859eahjssnjax.gif


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

να τα εκατοστησει το γλυκο ξανθουλη παλικαρακι μας, κουκλα μου Πετρουλα να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε παντα, ευχομαι καθε επιθυμια στην ζωη του να πραγματιποιηθει1533333f2xr9ifw78.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αναστάση μου χρόνια σου πολλά, να είσαι πάντα με το χαμόγελο και να σε χαίρονται οι γονείς σου! Άντε και του χρόνου να κρατάς αγκαλιά τον αδερφούλη σου την ώρα που θα σβήνεις τα κεράκια!!!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΓΕΜΑΤΕΣ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ. ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΜΕΡΑ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΒΑΘΕΙΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστάση μου γλυκέ χρόνια σου πολλά!!!!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις!

Να είσαι πάντα γερός και ευτυχισμένος!

Με το καλό να υποδεχτείς τον αδερφούλη σου!

Πετρούλα μου να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε πάντα! Να σας χαρίζει μόνο όμορφες στιγμές!

617397w7zaal03o1.jpg


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, Κική και Στελλα ευχαριστουμε πολύ για τις ευχες σας!!!!

Να χαίρεστε τα πιτσιρικια σας και ευχομαι οτι καλύτερο για τις οικογένειες σας και συντομα με ενα δευτερο μωρακι!!!

Κικιτσα το δικό σου ειναι στο δρομο, με το καλό φιλεναδα!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα ανασταση μας!

να τα εκατοστησεις και πολλαααααααααα κερακια να σβησεις!!!!

με το καλο να υποδεχτεις και το αδερφακι σου.

πετρουλα μου να τον χαιροσαστε.

καλη λευτερια να εχεις.

με πολυ αγαπη .

λαζαρενιες!!!

642442s5am4b2ugx.gif


1654096yn4fep17z7.gif

Link to comment
Share on other sites

Πετρουλα να χαιρεσαι τον κουκλο σου.Να τον καμαρωσεις οπως ποθεις!!!Γερος και καλοτυχος να ειναι παντα και να ξαναγιορτασετε του χρονου ολοι μαζι με το νεο σας μπεμπακι!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...