Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Espresso Bar - Αυγουστιατικά / Σεπτεμβριανά μωράκια 2009


Recommended Posts

πως είναι το κόριτσι σου;

Ειναι μια αυτη...Χθες την ειχα στο μπαλκονι με τη στρατα και προσπαθουσε να ριξει μια τεραστια γλαστρα πανω απο 30 κιλα που εχουμε μεσα μια τεραστια ελια!!!! Δεν παλευεται...Θα βαλω φωτο σε λιγο...Αναμεινατε!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σου στέλνω μαιλ με φώτος...για τις άλλες κόρες τις έχω βάλει στο φεισμπουκ...

η κόρη σου είναι αστέρι! γιαγια, μπαμπά λέει και ο Νικολιός ανάλογα με τα κέφια του πάντα...αλλά η τρελλή του αδυναμία είναι ο παππούς

Link to comment
Share on other sites

το έστειλα...για δες αν ήρθε γιατί είναι και βαρύ με τις φώτος...

Τελειες φωτο!!!!!!!!!!!!! Κουκλι...Αλλα και συ καλη μου εισαι απλα υπεροχη!!!!! Πολυ ωραιο και το φορεμα, και τα λουλουδια εξω απο την εκκλησια, και ο μπαμπα σας....Καλα για το Νικολα δε λεω...Μαναρι σκετο!!!!! Μα οσο μεγαλωνει μου φαινεται μοιαζει και σε σενα ε;;;; Μικρο απο ο,τι θυμαμαι ηταν ιδιος ο μπαμπας του ή δε θυμαμαι καλα;;;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια χαρά θυμάσαι :)

καλά ήταν...να'σαι καλά για τα όμορφα λόγια σου...

δεν θα πάτε για μπάνιο; δεν έχει καιρό;

Μπα δεν το βλεπω για μπανιο...Εχει λιγο περιεργο καιρο, ηλιο μεν αλλα και λιγο ψυχρουλα και αερακι!!!! Λεω να μην το αποτολμησω σημερα, ειναι και ευαισθητουλα, μη μου κρυωσει παλι. Εσεις;;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ δεν εχει ρυθμισει για συνημμενα αρχεια εδω, θα βαλω φωτο στο τοπικ του Σεπτεμβριου, γιατι δεν ξερω να βαζω αλλιως φωτο μονο με τη ρυθμιση του συνδετηρα. Μα γιατι δεν εχει εδω;;;; Τεσπα βαζω εκει και θα τις σβησω πιο βραδυ!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

οκ πάω να δω...

εδώ έχει πολύ βρωμιά, πήγαμε το προηγούμενο σκ και δεν μπήκαμε μέσα

στην κέρκυρα πάλι έχει ψυχρούλα και αεράκι και δεν θα πάνε για μπάνιο...θα κατέβουν για τη βραδινή τους βολτούλα αργότερα παραλιακά..

Link to comment
Share on other sites

οκ πάω να δω...

εδώ έχει πολύ βρωμιά, πήγαμε το προηγούμενο σκ και δεν μπήκαμε μέσα

στην κέρκυρα πάλι έχει ψυχρούλα και αεράκι και δεν θα πάνε για μπάνιο...θα κατέβουν για τη βραδινή τους βολτούλα αργότερα παραλιακά..

Περιεργο καλοκαιρι φετος, τελος Ιουνιου και το βραδυ δεν ανοιγω καθολου μπαλκονοπορτες και σκεπαζομαστε και με σεντονι...Ειδικα χθες εριξε και μια βροχα, αλλο πραγμα...Την προηγουμενη εβδομαδα εσκαγε ο τζιτζικας και αυτην κρυο. Ωραια η Κερκυρα, το ξαναλεω, τη λατρεψα οταν πηγα, τυχερος ο ΝΙκολας σου, πρεπει να περναει υπεροχα, και μεγαλωνοντας θα ειναι φοβερες οι διακοπες του στο νησι!!!!! και τι νησι....


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Α εμείς ακόμα κοιμόμαστε. Από τις 3! Φτου φτου!!

Κοιμήθηκα, ξεσκόνισα, έκανα και τα τζάμια του σαλονιού και μπήκα να σας δω.

Μπάνιο Μαράκι μπα ούτε εμείς. Ο καιρός δεν μας τα λέει καλά ρε γμτ. Και έλπιζα αυτό το ΣΚ να κάνουμε το πρώτο μας μπάνιο. Λέγαμε να πάμε Τζάμπο πιο βράδυ αλλά το σπίτι μου θέλει συμμάζεμα επειγόντως και δεν σηκώνει αναβολή.

Άννα θα μπω να τσεκάρω φώτο. Ελπίζω να μην τις έσβησες. Αλλά συγνώμη, το κορίτσι στο αβατάρ είναι η κόρη σου???Πλάκα μας κάνεις!! Πώς μεγάλωσε έτσι καλέ????

Μην ξεχνάς ό,τι είχαμε κάνει προξενιό παλιά μεταξύ μας... ισχύει συμπεθέρα???:)


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

α ακόμα δεν ήρθα, άρχισαν τα συμπεθερέματα :)

λοιπόν έφτιαξα πίτσα στον αρτοπαρασκευαστή και βγήκε πολύ καλή! Πάω να μπω στο μπάνιο να πάμε καμιά βόλτα! Αν γυρίσουμε νωρίς θα τα πούμε. Φιλιά!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραία. Καλά να περάσετε Μαράκι. Πίτσα στον αρτοπαρασκευαστή ε? Από τότε που γέννησα έχει μπει στα αζήτητα και αυτός.

Ο μικρός μου έχει πυρετό και είμαι να σκάσω. Όλο το απόγευμα ήθελε μόνο γάλα. Με το ζόρι έφαγε λίγη κρέμα κιαι κοιμήθηκε στην αγκαλιά μου πριν λίγο. Έχει κρυώσει:(


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...