Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Espresso Bar - Αυγουστιατικά / Σεπτεμβριανά μωράκια 2009


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Αννούλα, πήγαν πάλι νοσοκομείο;;; Αχ μακάρι να μην είναι τίποτα και να κρύωσε μόνο το αστέρι!!!

Να ζήσει και το Ειρηνάκι μας...11 μήνες...1 χρόνος σε λίγο πως πέρασε!

Γεια σου Μαρακι!!!! Ευχαριστουμε για τα χρονια πολλα!!!!! Αδημονουμε να κανουμε γενεθλια!!!! Θα σκασω με την Ελευθερια...Πολυς πυρετος ρε γμτ...Θα δουμε τι θα μας πει αργοτερα...παλι σιδερο βρε εσυ;;; εγω παλι η ακαματρα, 3 πλυντηρια εχω αλλα ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι είναι θέμα που παρακολουθώ και πήρα μαιλ με το ποστ σου...χεχεχεχε καλά απάντησες, αμάν πια με την υπερβολή τους!

ε μα δεν μπορω τις μλκς!!!!! Καλυτερα δηλαδη να μην τρωνε τα παιδια απο το να βρεις ενα κολπακι αθωο να τα κανεις να ανοιξουν το στομα...εντωμεταξυ το ιδιο προβλημα εχω και γω, εχω ανοιξει και σχετικο θεμα, και συγχιστηκα!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαμε. Πωπω Παναγιά μου. Τέτοια ταλαιπωρία να μην ζήσει κανένα παιδάκι. Οι εξετάσεις αίματος δεν ήταν ιδιαίτερα καλές. Είχε κάποιες τιμές τσιμπημένες. Ωστόσο του είχαν βάλει ένα σακουλάκι για να μαζέψουν τα ούρα αλλά δεν είχε κατουρήσει 3 ώρες!!! Έτσι του τρύπησα την κύστη και του πήραν ούρα για γενική ούρων και καλλιέργεια. Βγάλαμε και ακτινογραφία θώρακα. Φοβούνται γα ουρολοίμωξη. Η Γενική Ούρων ήταν καθαρή το ίδιο και η ακτινογραφία θώρακα. Τελικά μας έδωσαν αντιβίωση και ένα άλλο αντιπυρετικό και την Τρίτη θα έχουμε τα αποτελέσματα από την καλλιέργεια.

Το θετικό είναι ό,τι από τις 2 που του έδωσαν εκεί αντιπυρετικό δεν έχει ανεβάσει πυρετό. Έφαγε λίγη φρουτόκρεμα και λίγο φαγητό αλλά όλη μέρα θηλάζει.

Αυτά!

Κοριτσάκια ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Και εγώ έχω 3 πλυντήρια αλλά είμαι τόσο κουρασμένη, σωματικά και ψυχολογικά, που σήμερα δεν...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ παιδάκι μου γλυκό τι ταλαιπωρία! το γλωσσοφάγανε το αντράκι σου κορίτσι μου και στα καλά καθούμενα έγινε όλο αυτό!

Άσε τα πλυντήρια...πάρτον αγκαλίτσα να νιώσει καλύτερα. Περαστικά να είναι, καλό ξημέρωμα να έχετε αγάπη μου...

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαμε. Πωπω Παναγιά μου. Τέτοια ταλαιπωρία να μην ζήσει κανένα παιδάκι. Οι εξετάσεις αίματος δεν ήταν ιδιαίτερα καλές. Είχε κάποιες τιμές τσιμπημένες. Ωστόσο του είχαν βάλει ένα σακουλάκι για να μαζέψουν τα ούρα αλλά δεν είχε κατουρήσει 3 ώρες!!! Έτσι του τρύπησα την κύστη και του πήραν ούρα για γενική ούρων και καλλιέργεια. Βγάλαμε και ακτινογραφία θώρακα. Φοβούνται γα ουρολοίμωξη. Η Γενική Ούρων ήταν καθαρή το ίδιο και η ακτινογραφία θώρακα. Τελικά μας έδωσαν αντιβίωση και ένα άλλο αντιπυρετικό και την Τρίτη θα έχουμε τα αποτελέσματα από την καλλιέργεια.

Το θετικό είναι ό,τι από τις 2 που του έδωσαν εκεί αντιπυρετικό δεν έχει ανεβάσει πυρετό. Έφαγε λίγη φρουτόκρεμα και λίγο φαγητό αλλά όλη μέρα θηλάζει.

Αυτά!

Κοριτσάκια ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Και εγώ έχω 3 πλυντήρια αλλά είμαι τόσο κουρασμένη, σωματικά και ψυχολογικά, που σήμερα δεν...

ωχ ρε γμτ...ταλαιπωρηθηκε το μωρο...και φανταζομαι κλαμα οταν του πηραν ουρα ε;;; το ιδιο ειχαν κανει και στην ανηψια μου πριν 2 χρονια και τα κλαματα της ειχαν ακουστει σε ολο το βενιζελειο. Τελοσπαντων αφου ειναι απυρετος, ολα καλα...ελπιζω να εχετε μια ησυχη νυχτα και να μην ειναι τιποτα. Αναμενουμε λοιπον με αγωνια τις εξετασεις την Τριτη. Ποια πλυντηρια καλε, πας καλα;;; παρτον αγκαλιτσα και κοιμηθειτε μαζι...Στο ματιασαν το μωρακι καλα λεει η Μαρια...ριξτου και κανενα ξεματιασμα...καλη ξεκουραση!!!!!!!!!


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

αχ παιδάκι μου γλυκό τι ταλαιπωρία! το γλωσσοφάγανε το αντράκι σου κορίτσι μου και στα καλά καθούμενα έγινε όλο αυτό!

Άσε τα πλυντήρια...πάρτον αγκαλίτσα να νιώσει καλύτερα. Περαστικά να είναι, καλό ξημέρωμα να έχετε αγάπη μου...

Καλημέρα. Μπα δεν είναι γλωσσοφαγιά, ο παλιόκαιρος φταίει!

Κοιμήθηκε καλύτερα από προχθές αλλά εγώ τον είχα δίπλα μου στο κρεβάτι και του έβαζα θερμόμετρο κάθε 5 λεπτά. Στις 5 το πρωί είχα εξαντληθεί και κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα μέχρι τις 8 το πρωί.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αννούλα μου με έβγαλαν έξω όταν του πήραν τα ούρα από την κύστη και το μόνο που μπορούσα να κάνω ήταν να κλαίω που τον άκουγα να φωνάζει. Γενικά μόλις τον ξαπλώναμε άρχιζε την τσιρίδα και ήθελε μόνο μαμά. Πόνεσε η μέση μου και το στήθος μου να το σηκώνω το ψυχάκι μου όλη μέρα χθες. Ας γίνει αυτό καλά και ας μην ισιώσω ποτέ μου...

Τον είδε και ΩΡΥΛΑΣ αλλά ευτυχώς τα αυτάκια ήταν πεντακάθαρα.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...