Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Espresso Bar - Αυγουστιατικά / Σεπτεμβριανά μωράκια 2009


Recommended Posts

Ελευθερια μου περαστικα και παλι!!!! Αντε να παρετε αυριο τις εξετασεις να δουμε τι ειναι...Μαρακι καλα ειμαστε σημερα, πηγαμε στη γιαγια το πρωι και ειχε παιδακια κατω και κατεβηκαμε και ξετρελαθηκε το σουργελακι μου...Ξυπνησε μολις η μικρα και στριγγλιζει!!!!! Φευγω, θα σας δω το απογευμα...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τον πήγαμε στο νοσοκομείο και δεν θα πιστέψεις. Του δίναμε λάθος ποσότητα ντεπόν, 0,6cc αντί 6cc που έπρεπε με αποτέλεσμα να μην τον πιάνει φυσικά. Ο φαρμακοποιός μας είχε δώσει την μικρή σύριγγα και ούτε αυτός ούτε ο παιδίατρος μας έδειξαν ποτέ την σωστή ποσότητα.

Όταν τον εξέτασαν είχε 39,8. Μας έστειλαν σε ωρυλά, όλα καλά ευτυχώς και του πήρα αίμα και ούρα για εξετάσεις. Σε λίγο θα ξαναπάμε που θα έχουν βγει οι εξετάσεις αίματος.

Φρίκαρα....Δηλαδή όσες φορές του έχουμε δώσει ντεπόν ήταν μηδαμινή η ποσότητα, αντιστοιχούσε σε 1 κιλό βάρους!!!

Ελπίζω οι εξετάσεις να είναι καλές...

Βρε Ελευθερια ωραιο παιδιατρο εχετε, συγνωμη κιολας .αλλα το ντεπον ειναι το βαρος του παιδιου /2 , δεν σας το ειχε εξηγησει καν????αχ ο κακομοιρης ...


eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png
Link to comment
Share on other sites

είσαι σπίτι; αύριο θα έχετε τα αποτελέσματα της καλλιέργειας;

Ναι σπίτι είμαι. Δεν πήγα γραφείο σήμερα. Αύριο μάλλον η καλλιέργεια ή μπορεί την Τετάρτη. Δεν νομίζω να είναι ουρολοίμωξη, η γενική ούρων ήταν καθαρή.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Litpot (θύμισέ μου το όνομά σου κοριτσάκι μου) ο γιατρός είχε πει 6cc, εγώ μπερδεύτηκα γιατί ο φαρμακοποιός μας έδωσε την μικρή σύριγγα και δεν έγραφε καν cc, μόνο μέχρι 2,5 ml.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καιρό έχουμε να μιλήσουμε Αννούλα συντοπίτισσα, Μαρία και litpot, ξεχνάω το όνομά σου, Σοφία κι εσύ?

Μπαίνω στο καφέ σας κυρίως για χατήρι της φιλενάδας μου της Ελευθερίας αλλά θα χαρώ πολύ να μιλάω με όλες σας και να μαθαίνω κατορθώματα των μπεμπακίων σας!

Ελευθερία διάβασα για το Μανολιώ σου πως περνάει κρύωμα αυτές τις μέρες, άντε γρήγορα να περάσει κι ο πυρετός και όλα και να επανέλθει το καμάρι σου!! είναι ζόρικο, καταλαβαίνω το άγχος σου, είναι γερό παιδάκι όμως ο Μάνος και δε μασάει μην τον φοβάσαι!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Καιρό έχουμε να μιλήσουμε Αννούλα συντοπίτισσα, Μαρία και litpot, ξεχνάω το όνομά σου, Σοφία κι εσύ?

Μπαίνω στο καφέ σας κυρίως για χατήρι της φιλενάδας μου της Ελευθερίας αλλά θα χαρώ πολύ να μιλάω με όλες σας και να μαθαίνω κατορθώματα των μπεμπακίων σας!

Ελευθερία διάβασα για το Μανολιώ σου πως περνάει κρύωμα αυτές τις μέρες, άντε γρήγορα να περάσει κι ο πυρετός και όλα και να επανέλθει το καμάρι σου!! είναι ζόρικο, καταλαβαίνω το άγχος σου, είναι γερό παιδάκι όμως ο Μάνος και δε μασάει μην τον φοβάσαι!!

Γεια σου Σοφακι-κρητσικατσι!!!!! Τι κανεις;;;; Οντως καιρο εχουμε να τα πουμε...Να χαιρεστε το Γιαννακη σας, διαβασα οτι τον βαπτισατε!!!!! Να ειναι παντα υγιης και ευτυχισμενος και να τον καμαρωνετε σαν τα ψηλα βουνα!!!! Θα χαρουμε να σε εχουμε και στο καφε μας...


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Σοφάκι μου καλώς όρισες και από εδώ. Φώτο πήγα να ανοίξω αλλά δεν είδα κάτι.

Αν θες στείλε μου στο e-mail μου.

Ευχαριστούμε για τις ευχές.

Ελπίζω να περάσει σύντομα γιατί έχω εξαντληθεί ψυχολογικά...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ευχαριστώ κορίτσια για το καλωσόρισμα και για τις ευχές!!

Βαφτίστηκε κανένα άλλο μπεμπάκι?

Για δες τώρα Ελευθερίτσα τις φωτό, ξαναέβαλα.

Θα περάσει του Μάνου γρήγορα, είμαι σίγουρη, υπομονή!!


RJbwp3.png

bAW5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι;;; κοιμαστε;;; πως ειναι ο μικρος;;; απο πυρετο;;; υπομονη Ελευθερια, θα περασει ο,τι και αν ειναι, αφου εχει αρχισει αντιβιωση θα περασει...ψυχολογια χαλια ε;;; σε καταλαβαινω, εδω εμενα βγαζει σπυρακια και πεφτω στα πατωματα. Αν ειναι καθαρες οι εξετασεις αυριο, απο τι αλλο μπορει να ειναι ο πυρετος, σας ειπαν;;;


ovvZp2.png

eNortjKzUjK0NDU1NlayBlwwFaYC1w,,12.png

eNortjK1UrKwMLG0VLIGXDATBAKy53.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δύσκολη νύχτα είχαμε και προβλέπεται και δύσκολη η μέρα μας. Χθες το απόγευμα ο μικρός πέταξε κάποιες κοκκινίλες στο σωματάκι του. Αρχικά νόμιζα ό,τι ήταν από τον πυρετό. Μέχρι τον βράδυ είχαν εξαπλωθεί και φύγαμε για νοσοκομείο. Μας είπαν ό,τι μάλλον του έκανε αλλεργία την αντιβίωση. Μας έδωσαν ηρεμιστικό και μια άλλη αντιβίωση. Φύγαμε από εκεί 4 το πρωί.

Κατά τις 7 και κάτι που ξύπνησε τον κοιτάω και είχε γεμίσει, είχαν εξαπλωθεί. Παναγιά μου έχω φρικάρει. Κοιμήθηκε το ψυχάκι μου μετά και τώρα περιμένω να ξυπνήσει να τον πάμε πάλι νοσοκομείο.

Κοριτσάκια κάντε προσευχούλα. Είμαι να πεθάνω από χθες...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Καταρχάς Ελευθερία μου ηρέμησε γλυκιά μου και όλα θα πάνε καλά. Ταλαιπωρείται ο Μάνος σου το ξέρω, αλλά είναι σημαντικό γι'αυτόν να είσαι ψύχραιμη. Μην του δώσεις άλλη αντιβίωση προς το παρόν και πείτε τους να βιαστούν με τα αποτελέσματα της καλλιέργειας! Ξύπνα τον σιγά σιγά να φύγετε για το νοσοκομείο.

Στείλε μου νέα οκ; Η σκέψη μου είναι μαζί σας σήμερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...