Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

Espresso Bar - Αυγουστιατικά / Σεπτεμβριανά μωράκια 2009


Recommended Posts

Καλημέρα. Δύσκολη νύχτα είχαμε και προβλέπεται και δύσκολη η μέρα μας. Χθες το απόγευμα ο μικρός πέταξε κάποιες κοκκινίλες στο σωματάκι του. Αρχικά νόμιζα ό,τι ήταν από τον πυρετό. Μέχρι τον βράδυ είχαν εξαπλωθεί και φύγαμε για νοσοκομείο. Μας είπαν ό,τι μάλλον του έκανε αλλεργία την αντιβίωση. Μας έδωσαν ηρεμιστικό και μια άλλη αντιβίωση. Φύγαμε από εκεί 4 το πρωί.

Κατά τις 7 και κάτι που ξύπνησε τον κοιτάω και είχε γεμίσει, είχαν εξαπλωθεί. Παναγιά μου έχω φρικάρει. Κοιμήθηκε το ψυχάκι μου μετά και τώρα περιμένω να ξυπνήσει να τον πάμε πάλι νοσοκομείο.

Κοριτσάκια κάντε προσευχούλα. Είμαι να πεθάνω από χθες...

περαστικουλια σας Ελευθερια μου! άλλη ταλαιπωρια να μην περασει ο πριγκηπας της καρδιας σας! σου στελνω όλη τη θετικη μου ενεργεια και περιμενω με αγωνια νεα σας!:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσάκια μου, δεχτήκαμε ευγενική πρόσκληση από τις μανούλες του Σεπτεμβρίου να μετακομίσουμε στην όμορφη γωνιά τους. Ελευθερίτσα μου, μπες εκεί να μας πεις τα νέα σας, όλα τα κορίτσια σου στέλνουν την θετική τους σκέψη.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια.

Εδώ είμαστε ακόμη. Ο Πριγκηπάκος κοιμάται τώρα 3 ώρες, δεν θέλει να ξυπνήσει το αγγελούδι μου. Ταλαιπωρήθηκε πολύ, χθες κοιμήθηκε 2 παρά αποκαμωμένος από το κλάμα στην αγκαλιά μου.

Θα τον δούμε πως θα είναι όταν ξυπνήσει και αν δεν έχει χειροτερέψει θα τον αφήσουμε μέχρι το απόγευμα να ηρεμήσει και βλέπουμε. Ωστόσο ελπίζω να έχει βγει και αυτή η πολυπόθητη καλλιέργεια! Τρέμω στο ενδεχόμενο της εισαγωγής στο νοσοκομείο.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! κι εγω εχω μωρακι σεπτεμβριου 09!!! 28-9-09 συγκεκριμενα η μικρη μου! να μας ζησουν...

Καλώς την! Έχουμε μαζευτεί εδώ:

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=182&page=430

Έλα στην παρεούλα μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 8 months later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...