Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ 2007


Recommended Posts

κοριτσια χαθηκα αλαλ με τα μικρα τρεχω ολη μερα..ας καλοσορισω και εγω το νεο μελος..και βεβαια χωρας στην παρεα μας...εμενα το προγραμματακι της μαριας το εχω γραψει παραπανω..v&a απο που εισαι?


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια χαθηκα αλαλ με τα μικρα τρεχω ολη μερα..ας καλοσορισω και εγω το νεο μελος..και βεβαια χωρας στην παρεα μας...εμενα το προγραμματακι της μαριας το εχω γραψει παραπανω..v&a απο που εισαι?

απο αθηνααλλα μενω πολύυυυυ νοτια (κρητη)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα ξυπναει 9-9μισι, και παιζοει γυριζεο το σπιτι αναποδα ως τις 5 που γυρναω απο τη δουλεια κ τη βαζω για υπνο...για να ξεκουραστουμε κ εμεις λιγακι ξυπναει κατα τις 8μισι εκτος απο οταν εχουμε καπιο αλλο προγραμμα (θαλασσα, βολτα, παιδοτοπο κλπ)και μετα κανουμε πραγματα παρεα ως τις 11-12 το βραδυ παρεα...ε ναι ειναι αργα αλλα ποτε θα το δω το παιδακι μου???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα.

Επηξα στην δουλεια οπως πάντα αλλά εφτασε επιτέλους η Παρασκευή να χαρουμε τα παιδακια μας οι εργαζόμενες.

Τελεια η βαφτιση Μαριαννα, να σου ζήσουν τα κοριτσακια σου να ειναι γερα και καλότυχα και εσυ με τον αντρα σου γεροι και δυνατοι να τις καμαρώνετε πάντα

Ιωαννα, Μαριάννα Καλο Σαββατοκύριακο, να περάσετε τέλεια ότι και αν κάνετε


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμενα.

Επηξα στην δουλεια οπως πάντα αλλά εφτασε επιτέλους η Παρασκευή να χαρουμε τα παιδακια μας οι εργαζόμενες.

αααχ πες το ψεμματα!!! εμεις σημερα θα παμε κομμωτηριο πρωτη φορα! θα σας πω λεπτομερειες!!!

ευχαριστω για τις ευχες ολα τα παιδακια μας να ναι καλοτυχα! καλο σουκου...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Τι κάνετε?

Εμεις ηρεμία τα ιδια, Σ/κο τίποτε το ιδιαιτερο μια και ελειπε ο μπαμπας μας.. η εβδομαδα προς το παρον ηρεμη προμηνυεται απο θεμα δουλειας.

Μαριαννα πως τα πήγατε στο κομμωτήριο?

Ιωάννα τι κάνετε?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μια χαρα τα πηγαμε στο κομμωτηριο βεβαια δεν εχει και το ολοισιο κουρεμα αλλα ειναι λογικο. της εβαλαν και μια ποδια τουιτι και ολο αυτο θυμαται και κοιταζεται στους καθρεφτες το ψωνιο!!!

χθες πηγε στη 1η της συναυλια ( παπακωνσταντινου)...ηταν αρκετα καλο παιδι! προς το τελος κοιμηθηκε ( ε ειχε παει 1 η ωρα!) κατουρησαμε και τις κερκιδες :P:P:P

της αρεσανε και τα καπνογονα...ωραια περασαμε!@!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα,

χαχαχαχα γυναικα παιδι μου... λες και βγαινουν απο την κοιλια κοκκετες!!!

Καλα ομως σας βρίσκω πολυ αγρια νιατα!!! μπραβο!!! πωπω Παπακωνσταντινου... εχω τουλαχιστον 10 χρονια να παω σε συναυλια του σνιφ...

και η περιγραφη σου τελεια!!!!!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.... σε ολες σας!!!! σε περιπτωση που δε το χω γραψει και εδω:

Οσες μανουλες εργαζεστε και ειστε στο ικα, να κανετε αιτηση στο ικα που ανηκει ο εργοδοτης σας να παρετε πισω χρηματα (50% των εισφορων) απο εισφορες 12 μηνων ...ειναι λογω του οτι εχετε κανει παιδακι και εχετε επιστρεψει μεσα στο 08 στην εργασια σας. ( το 08 επικυρωθηκε η αποφαση και νομιζω μετραει απο φεβρουαριο ή μαρτιο κ μετα)

δειτε περισσοτερα εδω

εγω τα πηρα σημερα γιαυτο σας ενημερωνω!

καλημερα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...