Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Neverstop είπε:

      Κατάλαβα... κ κοιμάται μόνο του στο δωμάτιο του?😢Στο πάρκο κοιμούνται?

      Το πάρκο δεν είναι για πολλές ώρες-μερες  λόγο στρώματος κυρίως δεν είναι Κ ότι πιο κατάλληλο για συνεχή χρήση για πιο υγιηνο υποτίθετε . Μετά μόνο του αν δεν μπορείς συγκοιμιση. Αλλά μην σε ανχωνει πλέον στους 7 μήνες το παιδί στριφογυρναει μόνο του φωνάζει πιο δυνατά οπότε ξυπνάς Κ επίσης πλέον δεν χρειάζετε Κ να το ρευετε κτλ. 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ 2007


Recommended Posts

Καλημερα Ιωανναb,

Πολυχρονη η κορουλα σου σήμερα να ειναι γερη και καλοτυχη και εσυ γερη να την καμαρωνεις.

Καλως μας ήρθες αν και εχει ερημωσει το καφε μας...

Euxaristw para poly elpizw siga siga to kafe mas na arxisei na anthisei to eida kai egw twra se sigrish me alla kafe exei erhmwsei ontws!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σε ευχαριστω, ας αρχισουμε να τα λεμε εμεις και ελπιζω να εχουμε συμμετοχη..απο Πειραια ειμαστε.. εσυ με τι ασχολείσαι δουλευεις? Εγω ειμαι γραμματεας σε μια εταιρεια .. στην δουλεια ειμαι τωρα και οπως καταλαβες εχει παρα πολυυυυυ δουλεια σημερα... δεν χτυπαει τηλεφωνο λεμε.. βαριεμαιιιιι

Douleua 12 xronia se efhmerida eimai 32 xronwn hmouna idiaitera dieuthintou ala stamathsa molis gennithike h zouzouna mou giati den eixa kanenan na thn krathsei kai den hthela na tin paw paidiko toso mwraki!!! Katalava varas miges to xeirotero eutixws twra pou yparxei kai to internet!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αν δεν ειχα την μαμα μου να τον κρατησει το ιδιο θα εκανα θα σταματουσα αλλά ειναι μεγαλη αποφαση πάντως... να σου πω μπήκα και προσφατα στον πειρασμο να σταματήσω αλλά δουλευω σχεδον 20 χρονια, ειμαι 38, τουλαχιστον να παρω την συνταξη με το ανηλικο αν δεν τα αλλαξουν βεβαια!!!

Καλα για το ιντερνετ δεν το συζητω με εχει σωσει πως αλλιως να περασει η ωρα κατι τέτοιες μέρες!!!


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αν δεν ειχα την μαμα μου να τον κρατησει το ιδιο θα εκανα θα σταματουσα αλλά ειναι μεγαλη αποφαση πάντως... να σου πω μπήκα και προσφατα στον πειρασμο να σταματήσω αλλά δουλευω σχεδον 20 χρονια, ειμαι 38, τουλαχιστον να παρω την συνταξη με το ανηλικο αν δεν τα αλλαξουν βεβαια!!!

Καλα για το ιντερνετ δεν το συζητω με εχει σωσει πως αλλιως να περασει η ωρα κατι τέτοιες μέρες!!!

Ta exoun kanei aste na min pw me tis sintaxeis!!! Egw thimamai oti den pernage me tipota h wra kai den eixame kai internet asta se katalavainw apolyta exeis face book na ta leme???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ 2007..ΑΡΑΓΕ ΠΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ??ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 25/10/07...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΕ ΣΥΝΟΜΙΛΗΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ..

Geia sou Iwanna egw eimai h Iwanna b exw koritsaki 05-01-2007 gennimeno wraia tha ta leme apo edw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
Κορίτσια είναι καμία εδω?

Τώρα είδα ότι υπάρχει καφέ για το 2007

Εμείς είμαστε το Μάρτιο.

Ελπίζω να τα λέμε...

Καλημερααααα

καλως ήρθες να χαιρεσαι το παιδακι σου.

Να μπαινεις να τα λεμε


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...