Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα πριν λίγο τεστ και είναι θετικό! Το ανέβασα στο προφίλ!Νομίζω πως είναι λίγο πιο έντονο από χθες.Την Παρασκευή έχω την χοριακη και ελπίζω να πάνε όλα καλά!Φοβάμαι να χαρώ,ακόμα είναι πολύ νωρίς,όμως βλέπω ότι εφόσον έγινε εμφύτευση,είναι κατι θετικό!Φιλιά σε όλες❤️

      Ω ναι το βλεπω κΙ εγω! Συγχαρητηρι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη ευχομαι!!♥️♥️

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ-ΟΚΤΩΒΡΗ 2007


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 84
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα, σορρυ χαθηκα πολυ δουλεια και ο μικρος αρρωστος, πυρετος και βήχας τα δωρακια της εποχης. Κατα τα άλλα ησυχια... οπως και στο καφε!!! χαχαχαχαχχα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, σορρυ χαθηκα πολυ δουλεια και ο μικρος αρρωστος, πυρετος και βήχας τα δωρακια της εποχης. Κατα τα άλλα ησυχια... οπως και στο καφε!!! χαχαχαχαχχα
Min stenaxwriesai ola ta paidakia etsi einai emeis 2 vdomades ekane na mas perasei mia iwsoula kai emeis hsyxia ontws o kafes mas exei poly isixia!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γεια σας βρε κοριτσια εγω ανοιξα το θεμα,με τον παλιο μου λογαριασμο και χαθηκα τελειως....αλλα οσο μεγαλωνουν τ απαιδια μεγαλωνουν και οι υποχρεωσεις....ευχομαι να ειστε ολες καλα....


:-D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Μολις ειδα κι εγω πως υπάρχει room για παιδάκια του 2007. Ο μικρός μου ειναι γεννημένος το Νοέμβρη. Ελπίζω να σας γνωρίσω σιγα σιγα και να τα λέμε. :D


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ευα να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο το δευτερο νινι σου!!!

Να σαι καλα! Σε ευχαριστώ πολύ! Ειμαι στην αναμονή και έχω ένα ψιλοάγχος για το πως θα αντιδράσει ο καλός μου με τον ερχομό της μπέμπας. Στη θεωρία καλά τα λεει αλλά στην πράξη πιστευω πως ένα θεματάκι θα το έχουμε...:roll:


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!! εμενα ο μεγαλος μου ειναι 17 σεπεμβριου 2007 και ειναι μια γλυκα !!!! και εχω ειχα ενα ανχος πως θα αντιδρασει με το μωρο αλλα τελικα τα πηγαινουν μια χαρα τωρα που η μικρη αρχισε να αρκουδιζει ειναι ολο παιχνιδια !!!! ασε που στην αρχη νομιζα οτι το καινουργιο μωρο δεν θα το αγαπαω οσο το γιο μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!! εμενα ο μεγαλος μου ειναι 17 σεπεμβριου 2007 και ειναι μια γλυκα !!!! και εχω ειχα ενα ανχος πως θα αντιδρασει με το μωρο αλλα τελικα τα πηγαινουν μια χαρα τωρα που η μικρη αρχισε να αρκουδιζει ειναι ολο παιχνιδια !!!! ασε που στην αρχη νομιζα οτι το καινουργιο μωρο δεν θα το αγαπαω οσο το γιο μου!!!

Να σου πω... άγχος για το αν θα αγαπάω το μωρό το ίδιο δεν έχω, παρ ότι με τον μεγάλο τραβηξαμε πολλά και στην εγκυμοσύνη και μετά (και θα συνεχίσουμε δυστυχως να τρεχουμε) και σαφώς αυτο μας έχει "δεσει" παρα πολύ! Αυτο που με αγχωνει ειναι να το πάρει καλά και επειδή θα είμαι μόνη μου, να μπορώ να ανταπεξέλθω.


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΡΙΑ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΙΦΙΟ ΑΓΧΟΣ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΖΩ ΚΟΙΤΑΩ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ


:-D

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω... άγχος για το αν θα αγαπάω το μωρό το ίδιο δεν έχω, παρ ότι με τον μεγάλο τραβηξαμε πολλά και στην εγκυμοσύνη και μετά (και θα συνεχίσουμε δυστυχως να τρεχουμε) και σαφώς αυτο μας έχει "δεσει" παρα πολύ! Αυτο που με αγχωνει ειναι να το πάρει καλά και επειδή θα είμαι μόνη μου, να μπορώ να ανταπεξέλθω.

πριν να ερθει η μπεμπα του μιλουσα συνεχεια για τομωρο δηλαδη πως μεγαλωνει διαβαζαμε βιβλια ,και τον ειχα παρει και δυο φορες στο γιατρο για να δει την μπεμπα ( του ειχα πει οτι το μωρο θελει να σε γνωρισει και οταν το ειδε του ειπα κοιτα σε χαιρεταει του ειχε αρεσει πολυ !!!!) τον αφηνα να ακουμπαει την κοιλια και οταν τον κλοτσουσε του ελεγα οτι σε καταλαβε και θελει να βγει να παιξετε!!! πριν γεννηθει για κανενα μηνα του ελεγα οτι θα παω καποιες μερες στη κλινικη για να βγει η μπεμπουλα ( καθε μερα ειχαμε αυτη τη κουβεντα)και οταν γεννηθηκε δεν ημουν ποτε υστερικη με το μωρο το αφηνα να το χαιδευει να το παιρνει αγκαλια και μεχρι στιγμης τα πραγματα πηγαινουν πολυ καλα !!!:P:p:p μακαρι να πανε και σε σενα και με το καλο το καινουργιο μωρακι!!!!

Link to comment
Share on other sites

πριν να ερθει η μπεμπα του μιλουσα συνεχεια για τομωρο δηλαδη πως μεγαλωνει διαβαζαμε βιβλια ,και τον ειχα παρει και δυο φορες στο γιατρο για να δει την μπεμπα ( του ειχα πει οτι το μωρο θελει να σε γνωρισει και οταν το ειδε του ειπα κοιτα σε χαιρεταει του ειχε αρεσει πολυ !!!!) τον αφηνα να ακουμπαει την κοιλια και οταν τον κλοτσουσε του ελεγα οτι σε καταλαβε και θελει να βγει να παιξετε!!! πριν γεννηθει για κανενα μηνα του ελεγα οτι θα παω καποιες μερες στη κλινικη για να βγει η μπεμπουλα ( καθε μερα ειχαμε αυτη τη κουβεντα)και οταν γεννηθηκε δεν ημουν ποτε υστερικη με το μωρο το αφηνα να το χαιδευει να το παιρνει αγκαλια και μεχρι στιγμης τα πραγματα πηγαινουν πολυ καλα !!!:P:p:p μακαρι να πανε και σε σενα και με το καλο το καινουργιο μωρακι!!!!

Πέρα απο το ότι εμέναδεντην έχει δει την μπέμπα, ολα τα άλλα τα κάνουμε και εμεις με τον ίδιο τρόπο ουσιαστικά. Μέχρι τωρα δεν έχει αρνητικές αντιδράσεις, απλά μια ανησυχία την έχω.

Μακάρι τα παιδάκια σου να συνεχίσουν να είναι έτσι αγαπημένα σε όλη τους τη ζωή!


jJUhp3.png

kqZXp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...