Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Grey's Anatomy Fan Club


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 228
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΠΕΖΗ εγώ δεν μπορώ να σου απαντήσω καθώς βρίσκομαι ήδη στα επεισόδια της Αμερικής οπότε ό,τι πώ θα είναι spoiler και δεν κάνει :Χ

Eve ξεκινάει το Private Practice μιας και ο Αντ1 δεν μπορεί να προβάλει επεισόδια απο τον 6ο κύκλο .. πρέπει να ολοκληρωθεί ο κύκλος και μετά να αγοραστεί .. όμως το Private Practice είναι και αυτό ωραίο και πρωταγωνιστεί η Past Mrs. McDreamy / Mrs. McSteamy :lol: έγινε και μια σύνδεση με αυτό στο 22ο επεισόδιο της 3ης σαιζόν .. ;)

όποια κοπέλα θέλει τα επεισόδια απο τον 6ο κύκλο μπορώ να της τα στείλω με ελληνικούς υπότιτλους!

Link to comment
Share on other sites

Aλλη μια φανατική της σειράς. Δηλαδή απο ότι κατάλαβα θα σταματήσει το greys anatomy για να ξεκινήσει η νέα σειρά? :-(

Nanouka εγώ θέλω να μου τα στείλεις αλλα πώς? Να σου στείλω το email μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι την απολύουν και χάνεται εκείνη. Δεν πάει για την χημιοθεραπεία της. Οάντρας της χτυπιέται. Μέχρι εκει έχω δει. 1508984ymoaere6fn.gif

Ποιός είναι ο άντρας της καλέ;;;;Παντρεύεται τον Καρέβ;

Εμένα παιδιά με τρελαίνει ο Σλόαν!!!!!!!!!!Αν ήταν έτσι οι γιατρόι όλες σε ένα νοσοκομείο θα τη βγάζαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, γεια σας.

Κι εγώ φανατική.

Έχω όμως δυο βράδια που από την κούραση με παίρνει ο ύπνος.

Εξηγείστε μου σας παρακαλώ.

Χθες είδα μέχρι το σημείο που η έκανε η Μέρεντιθ μια εγχείριση μόνη της και μετά θα γινόταν ο γάμος της. Με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα σε ένα σημείο που είδα την Ίζυ νύφη να παντρεύεται τον Καρέβ, τη Μέρεντιθ παράνυμφο και τον Ντέρεκ στους προσκεκλημένους.

Με ξαναπήρε ο ύπνος και ξύπνησα στο τέλος που έδειξε την Ίζυ με ξυρισμένο κεφάλι και της είπε ο Καρέβ "η γυναίκα μου είναι σέξυ".

Τελικά δεν παντρεύτηκαν Μέρεντιθ-Ντέρεκ αλλά παντρεύτηκαν Ίζυ-Άλεξ?

Πώς έγινε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, γεια σας.

Κι εγώ φανατική.

Έχω όμως δυο βράδια που από την κούραση με παίρνει ο ύπνος.

Εξηγείστε μου σας παρακαλώ.

Χθες είδα μέχρι το σημείο που η έκανε η Μέρεντιθ μια εγχείριση μόνη της και μετά θα γινόταν ο γάμος της. Με πήρε ο ύπνος και ξύπνησα σε ένα σημείο που είδα την Ίζυ νύφη να παντρεύεται τον Καρέβ, τη Μέρεντιθ παράνυμφο και τον Ντέρεκ στους προσκεκλημένους.

Με ξαναπήρε ο ύπνος και ξύπνησα στο τέλος που έδειξε την Ίζυ με ξυρισμένο κεφάλι και της είπε ο Καρέβ "η γυναίκα μου είναι σέξυ".

Τελικά δεν παντρεύτηκαν Μέρεντιθ-Ντέρεκ αλλά παντρεύτηκαν Ίζυ-Άλεξ?

Πώς έγινε αυτό?

Αχ καλέ κι εγώ κοιμήθηκα χθες. Ας μας πει κάποια τί έγινε.......


an1cHjB0g410010NDc3MTRkfDQ1MzIwNjkyanBhfG15IGxpdHRsZSBhbmdlbCBpcw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...