Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Παιδιατρος Τουμπα-Πυλαια-Κωνστ/κα


capy

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!

δυστυχως δεν ειμαι ευχαριστημενη απο τον παιδιατρο μου.ο μικρος μου ειναι 4 μηνων κ γεννηθηκε προωρος κ εχουμε περασει δυσκολες καταστασεις απο αμελεια του γιατρου...

μπορειτε να μου προτεινετε καποιον καλο παιδιατρο με εμπειρια που να ειναι ψαγμενος κ οχι χαλαρος?εχω κουραστει πολυ γτ ταλαιπωρουμαστε λογω οισοφαγιτιδας κ παλλινδρομησης.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα καταρχην να σου ζησει τ αγγελουδι δου!!!

ο δικός μου είναι αρκετά καλός αλλά βρίσκεται εύοσμο, είναι και σύμβουλος θηλασμού αν σε ενδιαφέρει πες μου να σου πω, αλλιώς πυλαία είναι ο παπαβεντζης που είναι κορυφή, γιατί δεν πας εκει;;

Εύχομαι να βρεις γρήγορα κάποιον γιατρό και να μην ταλαιπωρηθει άλλο κυρίως το μωρακι σου αλλά κι εσύ!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Παπαβέντσης παρακολουθούσε μωρό φίλης μου πρόωρο και με παλινδρόμηση, και η φίλη ήταν σούπερ ευχαριστημένη,και από την κατάρτιση του και από την τιμή.Θα σου τον πρότεινα...


Si vis amari, ama!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

δεν τον εχω ως γιατρό αλλά από τα΄οσα γράφει στο facebook είναι εντελώς επίκαιρος και σωστός σε σχέση με αυτά που διεθνώς επιτάσσει η ιατρική.

δηλαδή απλώς σωστός επιστήμονας, και αυτά που λέει βασιζονται στην επιστήμη, .... . μακαρι να ειχαμε και εναν τετοιον στην αθηνα...


 η γλυκουλα μου είναι ήδη 10 ετών!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Αν και δεν συνηθιζω να προτεινω γιατρους σε αλλες μανουλες . Θα θελα να σου πω για την δικη μας παιδιατρο . Μυωσιαδου Αντωνια λεγεται και μας εσωσε τον μικρο μας γιο απο πολυυυυυυ δυσκολες καταστασεις με επαναλαμβανομενες βροχιολιτιδες κατα τον πρωτο χρονο της ζωης του . Το παιδι κυνδινεψε με διασωληνωσεις και πολυ δυσκολες καταστασεις και ομως τον εκανε παντα εντελως καλα με τα καταλληλα φαρμακα και παρακολουθηση . Ο δικος μας γεννηθηκε 37 εβδομαδων νοσηλευτικε με παροδικη ταχυπνοια 10 μερες στη ΜΕΘ και κολλησε την πρωτη του ιωση 20 ημερων μωρακι . Οποτε και προχωρησε σε βροχιολιτιδα . Στο Διαβαλκανικο την γνωρισαμε οταν αναγκαστικαμε να νοσηλευτουμε για 7 μερες . Αξιζει δε να σημειωσω οτι παντα προσπαθουσε να μας τον κανει καλα χωρις να νοσηλευτει με καταλληλη αγωγη στο σπιτι . Τωρα στα 3μιση του και παρολο που παει παιδικο σταθμο απο 18 μηνων ακομα και κολλισει κατι ουτε καν φαρμακα δεν προλαβαινει να παρει και συνερχεται μονος σε 1-2 μερες . Απιστευτο αμα αναλογιστεις τον πρωτο του χρονο . Το ιατρειο της βεβαια ειναι καλαμαρια αλλα δεν ειναι μακρια απο τις περιοχες αναζητησης σου.


JowFp2.png

QcY2p2.png

a6nEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...