Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν (μύνημα & περιεχόμενο διαφήμισης)


Recommended Posts

Αν και πρωην Ρουβιτσα (δεν θελω σχόλια χιχιχιχ) βλεπω την διαφημιση κ αλλαζω κανάλι...

...βλέπω μια άλλη για σαμπουαν απο εκχυλισμα μαργαριταριου (αληθεια πως γινεται????)

Υπάρχει και σε εκχύλισμα διαμαντιου, ζαφειριού, ζιργκόν κτλπ????

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως αυτή η διαφήμιση της συγκεκριμένης εταιρείας

http://www.youtube.com/watch?v=QcrynQZGec8

εγώ προσωπικά τη θεωρώ πρόστυχη.

Δεν ξέρω γιατί, τη θεωρώ προσβολή στους άστεγους, στους οικονομικούς μετανάστες, στις οικογένειες που παλεύουν να επιβιώσουν, στους κατοίκους εμπόλεμων περιοχών... δείχνει, πώς να σας το πω, ότι τι δηλαδή, ότι οι καταναλωτές της συγκεκριμένης είναι στην κοσμάρα τους, δεν πα να καίγεται ο κόσμος?

Δεν ξέρω πώς να το εκφράσω, μου προκαλεί οργή πάντως.

εμενα μου αρεσε μεχρι αν πει για την CocaCola..!

Link to comment
Share on other sites

σουτιεν pretty-bra!!!!!!!!!

Η αποθέωση της διαφήμισης! Δεν πρόκειται να ησυχάσουν αν δεν αγοράσουμε όλες από ένα. Είναι απίστευτο το πόσο συχνά παίζει. Πλύση εγκεφάλου.

Link to comment
Share on other sites

χθες ειδα μια διαφημιση σε μεγαλο καναλι προβλεψεις για το μελλον και εδειχνε ενα νεο παιδι το οποιο ελεγε οτι οι γονεις του του λενε να κοιταξει το μελλον του κι αυτο το εψαχνε μεσω της κυριας σουλας κουλας κ δεν ξερω κ γω τι αλλο.απαραδεκτο να βαζουν σχεδον εφηβους να διαφημιζουν τετοιες παροχες!!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

απαραδεκτη η διαφημιση πολυ γνωστου αγαπημενου προιοντος που ολοι μεγαλωσαμε με αυτη τρωγοντας την με το δαχτυλο.....θελωντας να διαφημισει μια αλλη γευση εχει βαλει τεσσερα παιδια να τραγουδανε το ονομα της σε τεσσερα διαφορετικα παραθυρα....καθε φορα που την βλεπω αλλαζω καναλι....ειναι κριμα γι αυτο το προιον να εχει τετοια διαφημιση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...