Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

Thriller- Horror movies


CoffeeBean

Recommended Posts

Συμφωνώ, είναι το μοναδικό που θα έβλεπα πρωί με φασαρία (Τάρα, πού είσαι; :D). Η σκηνοθεσία μου φέρνει σύγκρυο, μπρρ.

Παρουσα! Οχι δεν το εχω δει! Ειμαι φοβιτσιαρα, δε βλεπω ευκολα τετοιες ταινιες! Θελω και παρεα, και προτιμω να ειναι μερα!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ειδα προχτες το paranormal activity και ενταξει εμπαινε και ο μεγαλος(γιος) στο δωματιο που και που και μου λεγε τι λεει μανα τρομακτικο?οχι του λεγα εγω και τοσο και ερχετε το τελος και χε...κα πανω μου το ειδα και βραδυ παναθεμα με,ποιο πολυ με φοβησε το γεγονος του πραγματικου και οτι εχει γινει καπου....δεν κοιμηθηκα και τοσο καλα εκεινο το βραδυ.


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

TARA, πότε βγήκε το Storm of the century; Και τι θέλει τέλος πάντων αυτός;:D Ενδιαφέρον φαίνεται!

Εχει πανω απο 10 χρονια που βγηκε. Δεν εχει αιματα κλπ, αλλα παρα πολυ αγωνια! Σε καθηλωνει ως το τελος, που μαθαινουμε επιτελους τι θελει... Την εχω δει 3 φορες!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει πανω απο 10 χρονια που βγηκε. Δεν εχει αιματα κλπ, αλλα παρα πολυ αγωνια! Σε καθηλωνει ως το τελος, που μαθαινουμε επιτελους τι θελει... Την εχω δει 3 φορες!

Ωραία, θα το νοικιάσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


TARA, πότε βγήκε το Storm of the century; Και τι θέλει τέλος πάντων αυτός;:D Ενδιαφέρον φαίνεται!

Μαριαντίνος είδες τελικά τη ζωή του σαλιγκαριού;:D

Ναι βρε το είδα γιαυτό σας ΛEΩ μακρυάαα.

Λοιπόν ΓΕΎΣΗ AΠO ΣΆΡΚΑ...το στόρι δεν έλεγε κ πολλά αλλά μιλάμε για πολλές πολύ δυνατές σκηνές!πολύ αίμα,μα πάρα πολύ αίμα,αγωνία κ βασανιστήρια.

The signal το είδα λίγο αλλά απ την αρχή φάνηκε πατάτα.μετά κοιμήθηκα.ο ντίνος είδε το μισό περίπου μου είπε κ ότι ήταν πράγματι πατάτα..


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τέλειο τόπικ.Είμαι τρελή φαν του Stephen King οπότε θεωρώ κορυφαίο Το Αυτό (με στοιχειώνει όποτε το σκέφτομαι...) και η Λάμψη.Τα υπόλοιπα του King θεωρώ οτι δεν έχουν μεταφερθεί σωστά στην μεγάλη οθόνη αν και σαν βιβλία δεν παίζονται!

Πολύ καλό επίσης θεωρώ Το μάτι.Καθηλωτική ταινία!

Link to comment
Share on other sites

ειδα προχτες το paranormal activity και ενταξει εμπαινε και ο μεγαλος(γιος) στο δωματιο που και που και μου λεγε τι λεει μανα τρομακτικο?οχι του λεγα εγω και τοσο και ερχετε το τελος και χε...κα πανω μου το ειδα και βραδυ παναθεμα με,ποιο πολυ με φοβησε το γεγονος του πραγματικου και οτι εχει γινει καπου....δεν κοιμηθηκα και τοσο καλα εκεινο το βραδυ.

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ και επειδή η μικρή μου είναι λίγο του ξενυχτιού όταν με ξυπνάει κατά τις 03:00 κάτι τρελλές ιδέες παιρνάνε απο το μυαλό μου :wink::-(

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ακριβώς έπαθα και εγώ και επειδή η μικρή μου είναι λίγο του ξενυχτιού όταν με ξυπνάει κατά τις 03:00 κάτι τρελλές ιδέες παιρνάνε απο το μυαλό μου :wink::-(

Xιχιχι!!!τι μου θύμησες τώρα!διαβάζω ένα βράδυ ένα βιβλίο του Stephen King το Cell.Έχει παέι δυο το πρωι και εγώ ακόμα διαβάζω οπότε κάποια στιγμή θέλω να πάω τουαλέτα....αλλά φοβάμαι!ξύπναω λοιπόν τον καλό μου να έχει το νού του όσο εγώ θα.....Λες και θα ζωντάνευε η ιστορία

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...