Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Thriller- Horror movies


CoffeeBean

Recommended Posts

Στο 9 άκου τι γίνετε.είναι ένας πιάνει 9 άτομα, τα δένει σ ENA ΔΩMATIO κ τους λέει βρείτε τι κοινό έχετε.ανά 10 λεπτά θα έρχομαι να μου δώσετε απάντηση.αν δεν ξέρετε την απάντηση θα σκοτώνω έναν απο εσάς.αυτό.όλη η ταινία σ ENA ΔΩMATIO μ ENA γκέι,ENA μπάτσο,μια κινέζα,μια βοηθό εισαγγελέα,έναν παπά,έναν ασφαλιστή,έναν π είχε στριπτιτζαδικο,έναν μαύρο κ ακόμα έναν π δεν θυμάμαι τι ήταν.το νετ υποτίθετε μου το έκαναν (πέμπτη το πηγα-δευτέρα το πήρα στις δέκα πάρα το βράδυ) κ TIΠOTA δεν έκαναν!το πηγα άλλου σήμερα.


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δε φανταζόμουν ποτέ ότι θα παρακολουθούσα επί 90 λεπτά έναν άνθρωπο θαμμένο ζωντανό μέσα σε ένα ξύλινο φέρετρο και δε θα μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια μου από την οθόνη! Αν αντέχετε την αγωνία και το σασπένς, δείτε οπωσδήποτε το

. Είναι το πιο δυνατό θρίλερ που έχω δει τελευταία!
Link to comment
Share on other sites

Δε φανταζόμουν ποτέ ότι θα παρακολουθούσα επί 90 λεπτά έναν άνθρωπο θαμμένο ζωντανό μέσα σε ένα ξύλινο φέρετρο και δε θα μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια μου από την οθόνη! Αν αντέχετε την αγωνία και το σασπένς, δείτε οπωσδήποτε το
. Είναι το πιο δυνατό θρίλερ που έχω δει τελευταία!

Σιγά μην το δώ.... Αυτή είναι από τις μεγαλύτερες φοβίες μου! Δεν σε έπιασε ψυχοπλάκωμα μετά;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ναι βρε το είδα γιαυτό σας ΛEΩ μακρυάαα.

Λοιπόν ΓΕΎΣΗ AΠO ΣΆΡΚΑ...το στόρι δεν έλεγε κ πολλά αλλά μιλάμε για πολλές πολύ δυνατές σκηνές!πολύ αίμα,μα πάρα πολύ αίμα,αγωνία κ βασανιστήρια.

The signal το είδα λίγο αλλά απ την αρχή φάνηκε πατάτα.μετά κοιμήθηκα.ο ντίνος είδε το μισό περίπου μου είπε κ ότι ήταν πράγματι πατάτα..

Απίστευτο!!!!

Να δείτε οπωσδήποτε και την ΥΠΟΘΕΣΗ 39


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανάβω όλα τα φώτα για να πάω τουαλέτα:D και βουρτσίζω τα δόντια μου αποφεύγοντας να κοιτάζω στον καθρέφτη:D. Τώρα θυμήθηκα και το What lies beneath ( Χ. Φορντ και Μ. Φάιφερ) που μου άρεσε αρκετά. Ελπίζω να έγραψα σωστά τον αγγλικό τίτλο.

ΥΓ: Μετά την 6η Αίσθηση δεν μου άρεσε ο Σαιαμάλαν:-(.

Δε φαντάζεσαι πόσο γέλασα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Xιχιχι!!!τι μου θύμησες τώρα!διαβάζω ένα βράδυ ένα βιβλίο του Stephen King το Cell.Έχει παέι δυο το πρωι και εγώ ακόμα διαβάζω οπότε κάποια στιγμή θέλω να πάω τουαλέτα....αλλά φοβάμαι!ξύπναω λοιπόν τον καλό μου να έχει το νού του όσο εγώ θα.....Λες και θα ζωντάνευε η ιστορία

Αμ, και μ' αυτό γέλασα πάρα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσφάτως είδα το "Άσε το κακό να μπει" (Let me in) στον κινηματογράφο. Μου φάνηκε αρκετά παιδικό. Αλλά αξίζει να σας πω τι έκανε ο διπλανός μου. Ελπίζω μόνο να μην είναι μέλος του φόρουμ και με διαβάσει. Πρέπει να ήταν ηλικίας περίπου 30ρης. Με το που μαχαιρώνει ένα πτώμα ένας ηθοποιός κι αρχίζει να τρέχει το αίμα στο λαιμό, βλέπω το διπλανό μου να σηκώνει το μπουφάν που φορούσε από τους γιακάδες και να χώνεται μέσα, ακριβώς όπως ο ακέφαλος καβαλάρης. Στο υπόλοιπο έργο κάτι έβλεπε. Μόλις όμως είχε τα τρελλά της η ταινία, εκείνος πότε έβαζε το χέρι στα μάτια και πότε το μπουφάν στο κεφάλι.

Βρε παιδιά πραγματικά, κάτι τέτοιοι άνθρωποι δε θα έπρεπε να πληρώνουν μισό εισητήριο που αντιστοιχεί στη μισή ταινία;

Link to comment
Share on other sites

χαχα...καλό Eviri! Προσωπικά δεν μου αρέσουν τα θρίλερ με αίματα, μαχαιρώματα, βρυκόλακες, τέρατα κλπ. Προτιμώ πιο πολύ αυτά με μυστήριο, με το υπερφυσικό στοιχείο.... Καινούργιες ταινίες δεν έχω δει, μου έχουν μείνει το "The others " με Νικολ Κίντμαν, το "It " του Στήβεν Κίνγκ (με το κλόουν) και η "Προφητεία" (διασκευή του γνωστού). Από βιβλία, το Μαύρο Σπίτι του Στήβεν Κίνγκ (χ...κα πάνω μου) και Το Νησί των Καταραμένων (έχει γυριστεί και σε ταινία με Ντι Κάπριο: η απόλυτη ανατροπή σας λέω αυτό το βιβλίο).


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λες ARNIKOL είναι σωστό. Εγώ όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω. Βλέπω όλα τα είδη θρίλερ. Αλλά το μεγαλύτερο ενδιαφέρον το έχουν τα ψυχολογικά θρίλερ και αυτά του μυστηρίου και του μεταφυσικού. Τα άλλα με το πολύ αίμα στο τέλος καταντάνε και λίγο μονότονα. Πολύ αίμα για το τίποτα. Τις περισσότερες φορές δεν είναι καλό ούτε το σενάριο. Γι' αυτό θα συμφωνήσω μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ένα θρίλερ το οποίο είχα δει παλιά, ως φοιτήτρια, και περίμενα ότι θα τρομάξω, ήταν ο Εξορκιστής (uncut) στο σινεμά. Έριξα ΤΟ γέλιο! Ήταν η ατμόσφαιρα τέτοια, με φοιτήτές να κοροϊδεύουν σε κάθε σκηνή, οπότε το απομυθοποίησα. Παίζει ρόλο κι αυτό πιστεύω... Οι συνθήκες δηλ. κάτω από τις οποίες θα δεις ένα θρίλερ...

Α και το Ψυχώ (το ασπρόμαυρο) είναι all time classic έτσι;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης ένα θρίλερ το οποίο είχα δει παλιά, ως φοιτήτρια, και περίμενα ότι θα τρομάξω, ήταν ο Εξορκιστής (uncut) στο σινεμά. Έριξα ΤΟ γέλιο! Ήταν η ατμόσφαιρα τέτοια, με φοιτήτές να κοροϊδεύουν σε κάθε σκηνή, οπότε το απομυθοποίησα. Παίζει ρόλο κι αυτό πιστεύω... Οι συνθήκες δηλ. κάτω από τις οποίες θα δεις ένα θρίλερ...

Α και το Ψυχώ (το ασπρόμαυρο) είναι all time classic έτσι;

Σίγουρα αν είσαι με παρέα και ειδικά όταν κάνουν λίγη πλάκα, το έργο το βλέπεις με λιγότερο ή καθόλου φόβο. Δεν μπορώ να σου περιγράψω τι γέλιο ρίξαμε εγώ και η κόρη μου στο έργο που προανέφερα, από τη στιγμή που βλέπαμε τις αντιδράσεις του διπλανού μου και μετά. Το καταντήσαμε κωμωδία το έργο. Έτοιμη ήμουν να πασαλειφτώ με κόκκινο κραγιόν (αν είχα μαζί μου) και να αρχίσω να γλείφομαι φωνάζοντας "πεινάω". Μπορείς να φανταστείς τι θα πάθαινε;

Link to comment
Share on other sites

γενικα οτι υπαρχει απο Στ.κινγκ ειναι μαματο!εχω διαβασει σχεδον ολα τα βιβλια του κ εχω δει ολες οσα εγιναν ταινιες.

λοιπον εκτος απο τον θεο κινγκ κ τις ταινιες του το μοναδικο θριλερ που με εκανε πραγματικα να χ....ω ηταν η καταρα και αμεσως μετα το ''σημα κινδυνου 1''


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...