Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Thriller- Horror movies


CoffeeBean

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ είχα χ...εί! Αυτοί οι Γιαπωνέζοι (νομίζω) γυρίζουν κάτι θρίλερ οι άτιμοι...ανατριχιαστικά και πρωτότυπα...Εγώ βέβαια είδα τη χολιγουντιανή παραγωγή...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αυτά τα έχω δει κι εγώ. Δεν τα βρήκα τρομακτικά. Το μυστικό για να μη φοβάστε όταν βλέπετε θρίλερ είναι να υποβάλλετε συνεχώς στον εαυτό σας ότι αυτό ένα απλό ανθρώπινο σενάριο κι όχι μια ιστορία που συμβαίνει μπροστά σας. Ακόμη κι αν είναι αληθινή ιστορία, να μην ξεχνάτε να σκέφτεστε συχνά ότι, δεν είναι η ίδια ιστορία που συνέβη αλλά μία παρόμοια.

Έχω δει όλα τα θρίλερ αργά τη νύχτα και μάλιστα με σβηστά τα φώτα, γιατί ο άντρας μου δεν τα μπορεί και κοιμάται. Μόλις τελειώνουν γυρίζω πλευρό και κοιμάμαι, ούτε στον ύπνο μου τα έχω δει ποτέ, ούτε την άλλη μέρα τα σκέφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλους. Μόλις είδα το "ΤΟ ΑΔΥΤΟ" (SANCTUM) σε 3D απόψε. Πολύ ωραίο ήταν, άξιζε τα λεφτά του. Σε αυτό το έργο ένιωσα όπως δεν έχω ξανανιώσει σε κανένα άλλο του είδους του, ούτε σε κανένα θρίλερ οποιουδήποτε είδους. Αγωνιούσα αρκετά, αγχώθηκα, βράχηκα, πνίγηκα, έπαθα τη νόσο των δυτών και στο τέλος λυτρώθηκα. Το συνιστώ σε όλους και ειδικά σε όσους ξέρουν να κρατάνε την αναπνοή τους κάτω από το νερό και δε φοβούνται τα βάθη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 months later...

Καλησπέρα

Από τις τελευταίες ταινίες που έχω δει σε DVD και μου άρεσαν είναι οι εξής:

1. Το τελευταίο σπίτι δεξιά (Του Ηλιάδη, ξένη ταινία θρίλερ) μέχρι που θα έφτανες για να σώσεις το παιδί σου

2. Buried (θαμμένος)

3. Frozen (αποκλεισμένοι σε ένα χιονοδρομικό)

4. Υπερσιβηρικός (ταξίδι με τρένο και κακές παρέες)

5. Ο πατριός

6. Twilight (και τα τρία έργα, για πιο ρομαντικά θρίλερ)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...