Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΗΡΘΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΔΩ ...

ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΛΕΩ, ΜΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ '' ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΙ ΕΓΩ?''

ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ, ΕΝΩ ΟΛΑ ΕΔΕΙΧΝΑΝ ΚΑΛΑ:(

ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΜΩΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..... ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ....

ΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ! ΠΗΓΕ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΙΚΑ ΣΤΟΝ ΟΥΡΟΛΟΓΟ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΥΟΤΥΠΟΥ, ΙΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΑΤΟΣ. ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥΤΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΕ ΟΤΙ ΠΗΓΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΓΡΑΨΕΙ. ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ? ''ΕΔΩ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ.... '' ΕΝΝΟΟΥΣΕ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΚΑ.... Ο Μ...ΚΑΣ. ΤΟΥ ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΟΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΣΚΑΣΜΟ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΕΣ.... ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ.... ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ Ο ΓΑΤΟΣ ΣΤΟ ΙΚΑ... ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΕΞΩ... ΤΟΥ ΡΙΧΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΠΟΥΦΛΑ Η ΟΧΙ????????

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΙΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΦΡΑΓΙΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΠΕΜΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΔΑΠΑΝΗ ΚΑΙ ΠΙΑΣ' Τ' ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΚΟΥΡΕΥΤΟ!


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ. 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ 5 ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!

ΒΙΡΤΖΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΣΟ? ΕΓΩ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΕΝΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ:twisted:


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

  1. nickat ..... 2
  2. mema
  3. elena74
  4. Δομνινα
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .........2
  8. ivy z
  9. elafaki
  10. ladida
  11. fani2006

ΣΤΙΣ ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΒΑΖΩ ΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  1. nickat ..... 2
  2. mema
  3. elena74 ....3
  4. Δομνινα
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .........2
  8. ivy z
  9. elafaki
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ

ΝΑ Η ΝΤΟΥΖΙΝΑ...



Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

  1. nickat ..... 2
  2. mema
  3. elena74
  4. Δομνινα
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .........2
  8. ivy z.........1
  9. elafaki
  10. ladida
  11. fani2006

ΣΤΙΣ ΤΕΛΙΤΣΕΣ ΒΑΖΩ ΠΟΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΤΕ

...........


[sIGPIC][/sIGPIC] Ανοίγει ένας παράδεισος η κόλαση όταν κλείνει, αυτόματη είναι αυτή η στιγμή σε πιάνει και σ' αφήνει...

Link to comment
Share on other sites

...........

ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΤΙΣ ΤΕΛΙΤΣΕΣ? ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ. ΠΟΛΥ ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΛΕ....


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΣΣΟ....:tongue:

ΚΑΛΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΒΑΨΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΑ. ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ. ΞΑΝΘΟ ΞΑΝΘΟ ΤΟ ΘΕΛΩ...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΑΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΑΣΣΟ....:tongue:

ΚΑΛΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΒΑΨΩ ΑΝΤΑΥΓΕΙΑ. ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΤΗ ΧΑΖΟΜΑΡΑ. ΞΑΝΘΟ ΞΑΝΘΟ ΤΟ ΘΕΛΩ...:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Τις τελίτσες τις έβαλα γιατί ζητούσε μήνυμα με +6 χαρακτήρες..Σορρυ..


[sIGPIC][/sIGPIC] Ανοίγει ένας παράδεισος η κόλαση όταν κλείνει, αυτόματη είναι αυτή η στιγμή σε πιάνει και σ' αφήνει...

Link to comment
Share on other sites

ΨΗΛΑ ΤΑ ΛΑΒΑΡΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΩΡΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ,,,,,,,,:tongue::tongue::tongue:


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!

Νικατ εχω ξεκωλοθει στο γελιο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με τις τελιτσες !!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχαχα!!!! να σαι καλα βρε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε μπραβο μου αρεσει που μαζευομαστε λεμε κ θα μαστε ολες μαζι παραια !!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΞΕΧΑΣΑ. 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΕΧΩ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ 5 ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ. ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!

ΒΙΡΤΖΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΟΣΟ? ΕΓΩ ΔΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΧΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΕΝΩ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΙΜΗ:twisted:

Τι καλα !!! Αντε να ειναι δωρακι !!!

Εγω με εναν προχειρο κ γρηγορο υπολογισμο.... ειδα οτι τα αποτελεσματα θα τα παρουμε περιπου στα γενεθλια του αντρα μου ! Κ αν καθυστερησει για τον α-β λογο θα τα παρουμε στην επετειο μας !!!!!! τυχαιο???δε νομιζω ουτε κ γω !!!!!!!:P:p:p

Αχ μακαρι να γινουν πραγματικοτητα αυτα κ να μη μεινουμε μονο στα ονειρα !!!!!

Οσο για τα λεφτα 3800 μου ειπε:roll::roll::roll: !

Κ ισως κατεβει γιατι εχουμε γνωστο μεσα εκει !!!!:mrgreen:

Ζητα να σου κατεβασουν λιγο την τιμη αφου δεν θα πηγαινεις βρε παιδι μου !

Εγω τα ζηταω αυτα δεν ντρεπομαι !!! Αφου δεν τα χω !!:evil:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια να μπω κι εγω στην παρεα σας??

κι εγω σεπτεμβρη θα κανω την δευτερη μου προσπαθεια απο κατεψυγμενα!!!

καλη επιτυχια σε ολες μας!! θα ειναι τυχερος μηνας....μετα την χαλαρωση των διακοπων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...