Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !!!


Recommended Posts

Papaki μου τι εγινε βρε κοριτσακι ? Εκανες κ αλλη χοριακη κ μηδενιστηκε?

Δεν διαβασα να εγραψες κατι γι αυτο ρωταω !!!!

Αν ειναι οντως ετσι πραγματικα λυπαμαι πολυ, αλλα σκεψου οτι η φυση προνοει...οποτε αν ηταν να γινει κατι τετοιο αργοτερα 1000 φορες που εγινε τωρα !!!!

Καποιος λογος θα υπηρχε σιγουρα !!!!

Ψηλα το κεφαλι λοιπον κ ο Σεπτεμβρης ειναι τοοοοσο κοντα μας !!!!!

Θα βαλεις τα κατεψυγμενα κ ολα θα πανε καλα τοτε !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 580
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια να μπω κι εγω στην παρεα σας??

κι εγω σεπτεμβρη θα κανω την δευτερη μου προσπαθεια απο κατεψυγμενα!!!

καλη επιτυχια σε ολες μας!! θα ειναι τυχερος μηνας....μετα την χαλαρωση των διακοπων!!

Γεια σου papaki !!κουραγιο σε καταλαβαινω γιατι και μενα το ιδιο μου συνεβει!!Παμε δυναμικα για τον Σεπτεμβρη και να δεις που θα πετυχουμε!!:-D:grin:


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Papaki μου τι εγινε βρε κοριτσακι ? Εκανες κ αλλη χοριακη κ μηδενιστηκε?

Δεν διαβασα να εγραψες κατι γι αυτο ρωταω !!!!

Αν ειναι οντως ετσι πραγματικα λυπαμαι πολυ, αλλα σκεψου οτι η φυση προνοει...οποτε αν ηταν να γινει κατι τετοιο αργοτερα 1000 φορες που εγινε τωρα !!!!

Καποιος λογος θα υπηρχε σιγουρα !!!!

Ψηλα το κεφαλι λοιπον κ ο Σεπτεμβρης ειναι τοοοοσο κοντα μας !!!!!

Θα βαλεις τα κατεψυγμενα κ ολα θα πανε καλα τοτε !!!

ανεβηκε πολυ λιγο virgi και περιμενω την δευτερα για επαναληψη, ηδη εχω αιματακι οποτε θα πεσει....

ψηλα το κεφαλι και δυνατα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου papaki !!κουραγιο σε καταλαβαινω γιατι και μενα το ιδιο μου συνεβει!!Παμε δυναμικα για τον Σεπτεμβρη και να δεις που θα πετυχουμε!!:-D:grin:

ετσι mema!! δυναμικα! ξεκινας την διαδικασια απο την αρχη ή εχεις κρατημενα?

να ρωτησω καριτσια ξερετε ποσο κοστιζει η διαδικασια με κατεψυγμενα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ανεβηκε πολυ λιγο virgi και περιμενω την δευτερα για επαναληψη, ηδη εχω αιματακι οποτε θα πεσει....

ψηλα το κεφαλι και δυνατα!!

Sorry που επεμβαινω κιολας αλλα μωρε μην απελπιζεσαι κατσε πρωτα να δεις την επαναληπτικη , εγω νομιζα οτι επεσε!!Υπομονη κοριτσακι!!:D


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

Sorry που επεμβαινω κιολας αλλα μωρε μην απελπιζεσαι κατσε πρωτα να δεις την επαναληπτικη , εγω νομιζα οτι επεσε!!Υπομονη κοριτσακι!!:D

εχω αιμα mema και ανεβηκε μονο 4 μοναδες....δεν υπαρχει περιπτωση.... 22 χοριακη 14 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειναι πολυ λιγο.... ετσι μου ειπαν τουλαχιστον....

Link to comment
Share on other sites

ετσι mema!! δυναμικα! ξεκινας την διαδικασια απο την αρχη ή εχεις κρατημενα?

να ρωτησω καριτσια ξερετε ποσο κοστιζει η διαδικασια με κατεψυγμενα?

Απο την αρχη γιατι τα κατεψυγμενα τα εβαλα και δυστυχως κατεληξε σε βιοχημικη , ενω ανεβηκε η χοριακη μετα επεσε .Οποτε αντε παλι απο την αρχη :cool: , τι να κανουμε μεχρι να πετυχουμε το στοχο μας!

Η διαδικασια με κατεψυγμενα ειναι περιπου στο μισο η ποιο λιγο απο το μισο της κανονικης εξωσωματικης νομιζω !!Αφου εχεις και κατεψυγμενα ολα καλα !!!


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

ολα θα πανε καλα για ολες μας!!

σας καληνυχτω κοριτσια,επιστρεφω δευτερα....θα φυγουμε ενα τριημερο με τον καλο μου να ηρεμησουμε....

καλο σαββατοκυριακο σε ολες!!

φιλακιααα!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω αιμα mema και ανεβηκε μονο 4 μοναδες....δεν υπαρχει περιπτωση.... 22 χοριακη 14 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειναι πολυ λιγο.... ετσι μου ειπαν τουλαχιστον....

Μαλιστα κοιτα ακομη και καλα να μην παει ειναι ενα βημα το οτι εγινε εμφυτευση απλα για διαφορους λογους δεν προχωρησε .Αυτο που σκεφτηκα εγω και με παρηγορησε πολυ ηταν το οτι εφοσον ηταν για να γινει καλυτερα που εγινε νωρις και δεν ειχα προλαβει να το πιστεψω και να στεναχωρεθω περισσοτερο .Επισης αν γινοταν αργοτερα θα ταν ποιο δυσκολα γιατι πιθανον να χρειαζοταν και επεμβαση οποτε οτι ειναι καλυτερο να ευχεσαι να γινει και ποτε δεν ξερεις.;)


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ετσι mema!! δυναμικα! ξεκινας την διαδικασια απο την αρχη ή εχεις κρατημενα?

να ρωτησω καριτσια ξερετε ποσο κοστιζει η διαδικασια με κατεψυγμενα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΜΕ ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ!!!!

PAPAKI ΕΠΕΙΔΗ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 500 EURO ΕΝΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ DIVINA (ΜΟΝΟ ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΧΑΠΙΑ) ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 12η ΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΦΟΡΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!!


images?q=tbn:ANd9GcQ_DY41doEHgUZdPQb_l-a9C7vobbpiNuMjxx9gRNvWULab1Lj8kA Σας περιμένουμε!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, καλημερα!!! Papaki, τι να πω, ευχομαι οτι γινει να ειναι για το καλυτερο!!! Καλα να περασετε το τριημερο και να μας γυρισεις "ανεβασμενη"!!! Οι υπολοιπες τι κανετε; Ελπιζω να ειστε ολες καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα!!

Εμενα η εμβρυομεταφορα των κατεψυγμενων κοστισε 1000 euro .Ενεσεις δεν κανεις απλα παιρνεις χαπακια για να μεγαλωσει το ενδομητριο ,εγω ειχα παρει τα ciclacur μονο τα ασπρα χαπακια.Ειναι πολυ απλη διαδικασια με πολυ λιγοτερο αγχος και δεν εχεις και τις πιθανες περενεργειες των ενεσεων , φουσκωμα στην κοιλια η υπερδιεγερση και μπορεις να την κανεις και τον αμεσως επομενο μηνα αν βεβαια το εγκρινει και ο γιατρος σου .


C17Yp3.png
Link to comment
Share on other sites

  1. nickat .............. 2
  2. mema ...............2
  3. elena74 ............3
  4. Δομνινα .......
  5. krok
  6. Chemin
  7. virgi .................2
  8. ivy z
  9. elafaki ..............1
  10. ladida
  11. fani2006
  12. ΧΟΥΧΟΥΛΙΝΑ ......2
  13. papaki* ...........2

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΑΠΟ ΔΩ. Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΛΗΘΑΙΝΟΥΜΕ. ΑΛΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ.

ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΤΟ ΡΩΤΗΣΑ ΑΚΟΜΑ, ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ.

__________________


Και περπατάω και πέφτω και ξανασηκώνομαι και συνεχίζω. Αλλά κουράζομαι γιατί πέρασε καιρός που περιμένω ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...