Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

Να και η πρωτομανούλα καλώς μας ήρθες Casper σου εύχομαι με ενα γερό μωράκι στην αγκαλίτσα έχετε ακούσει καρδούλα ;; Τα υπόλοιπα κορίτσια του thread εξαφανίστηκαν τώρα που ήρθα εγώ :tongue: ;


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα κορίτσια...casper με το καλό σου ευχομαι μια τελειόμηνη εγκυμοσλυνη κι ένα γερό μωράκι στην αγκαλιτσα σου...ζήσε την κάθε στιγμή γιατί καμιά εγκυμοσύνη δεν είναι όπως η πρώτη...


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ.ΝΑ Κ Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΠΡΩΤΟΜΑΝΟΥΛΑ.CASPER ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ENSEIGNATE ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ.ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΘΗΛΗ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΡΟ.ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ 23 ΚΙΛΑ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 53 ΚΙΛΑ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 67 ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΗ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ.


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια καλή εβδομάδα...εγώ στο γιο μου ξεκίνησα 80+ πήρα 13 κιλά αλλά δεν τα έχω χάσει οπότε τώρα πρέπει να είμαι πάαααρα πολύ προσεκτική να μην πάρω κιλά


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!τι κανετε; την πεμπτη εχω γιατρο,ανυπομονω!οσο για τα κιλα...στην 1η εγκυμοσύνη μου ειχα παρει 24 κιλα και ευτυχως τα εχασα ολα.τωρα θελω να πιστευω οτι δε θα βαλω τοσα αλλα πειναω πολυ!


MiaTp2.png>

64TMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερούδια αντε να πάμε στον γιατρό όλες να ξέρουμε και ακριβείς ΠΗΤ :rolleyes: κορίτσια αναρωτιόμουν αν με το μωρό όταν με το καλό έρθει ξυπνάει και η κόρη μου ποιον θα πρώτο-κοιμιζω οεο;;; Μας βλέπω και τους 4 στο διπλό :shock: Πως περάσατε το Σ/Κ;; Κι εγώ την Πέμπτη έχω γιατρό χι χι


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κοριτσάκια καλή εβδομάδα...εγώ στο γιο μου ξεκίνησα 80+ πήρα 13 κιλά αλλά δεν τα έχω χάσει οπότε τώρα πρέπει να είμαι πάαααρα πολύ προσεκτική να μην πάρω κιλά

Εσύ δικιά μου είσαι στο θέμα κιλά :tongue:


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δικιά μου είσαι στο θέμα κιλά :tongue:

ναι χαχαχα θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη....ευτυχώς τους τελευταίους μήνες θα έχει ζέστη και θα τη βγάζουμε με παγωμένο καρπουζάκι και χυμούς...και έτσι δεν θα πάρουμε πολλά...άσε που θα το ρίξουμε και στο κολύμπι....χαχαχαχα

τι ώρα έχεις γιατρό την Πέμπτη; εγώ στις 5.00


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι χαχαχα θα κάνουμε συμπαράσταση η μία στην άλλη....ευτυχώς τους τελευταίους μήνες θα έχει ζέστη και θα τη βγάζουμε με παγωμένο καρπουζάκι και χυμούς...και έτσι δεν θα πάρουμε πολλά...άσε που θα το ρίξουμε και στο κολύμπι....χαχαχαχα

τι ώρα έχεις γιατρό την Πέμπτη; εγώ στις 5.00

Εσύ τι ύψος έχεις ;; Στις 7 έχω ραντεβού καλέ τι καρπούζι εγώ δεν τρώω φρούτα καλοκαιρινά και γενικότερα δηλαδή με νερό και γρανίτα φράουλα θα την βγάλω αν και η γρανίτα έχει ζάχαρη...


J8ejp3.png

xoM3p3.png

526437xvildghyb3.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ τι ύψος έχεις ;; Στις 7 έχω ραντεβού καλέ τι καρπούζι εγώ δεν τρώω φρούτα καλοκαιρινά και γενικότερα δηλαδή με νερό και γρανίτα φράουλα θα την βγάλω αν και η γρανίτα έχει ζάχαρη...

χαχαχα 1,67


0U9xp2.png

eTYFp2.png

QRcUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...