Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Ιανουάριος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 113
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κι απο εμάς 3/1/08 η κορούλα μας... συνοπτικά να πω ότι από υπνο αστο καλύτερα.. από φαγητο πολύ καλά, επισης θηλαζουμε ακόμα... εχουν πολύ πλάκα τώρα που λύνεται η γλώσσα τους...

Μπραβο που θηλαζεις...μακαρι να το εκανα κι εγω....

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομίζω πως έκλεισα πια δεν μπορώ να κάνω 2ο παιδάκι.Το πρώτο με έχει απορροφήσει εντελώς και ψυχολογικά και σωματικά.

Ξερεις ποσες φορες το εχω πει εγω αυτο αυτα τα ατελειωτα βραδια που παλευα να κοιμηθει κουνωντας την για ωρες στην αγκαλια μου η οταν παλευω ακομα να φαει εστω και μια μπουκια?Λεω ομως να προσπαθησω...οχι απο ματαιοδοξια (να μη λενε οτι εχω ενα παιδι) αλλα απο μεγαλη μου επιθυμια να κανω δευτερο παιδακι.Αν ερθει,ολα τελεια,αν δεν ερθει παλι ολα καλα γιατι εχω την Αντια μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξερεις ποσες φορες το εχω πει εγω αυτο αυτα τα ατελειωτα βραδια που παλευα να κοιμηθει κουνωντας την για ωρες στην αγκαλια μου η οταν παλευω ακομα να φαει εστω και μια μπουκια?Λεω ομως να προσπαθησω...οχι απο ματαιοδοξια (να μη λενε οτι εχω ενα παιδι) αλλα απο μεγαλη μου επιθυμια να κανω δευτερο παιδακι.Αν ερθει,ολα τελεια,αν δεν ερθει παλι ολα καλα γιατι εχω την Αντια μου...

αχ συμφωνώ.

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια και εγώ τρελλάινομαι για την Νεφέλη και λίωνω ακόμα και στις 04:00 που με ξυπναίε και μου λεέι ψέμματα ότι διψάει ή ότι θέλει κακά η τσίσα για να πάω κοντά της αλλά δύσκολα θα έκανα 2ο παιδί με όλη την ταλαιπωρία της εγκυμοσύνης και τώρα που έχω να πληρωθώ τόσους μήνες μπαίνει και το οικονομικό στην μέση άστα να πάνε.:(

Link to comment
Share on other sites

Γειάσας κι απο εμάς! 23-1-2008 γεννήθηκε ο Χρήστος ο οποίος τρώει μεν αλλά ακόμη αλεσμένα διότι αν βάλει κανονικό φαγητό στο στόμα του τον ενοχλεί. Στην καλύτερη περίπτωση θα το φτύσει! Στην χειρότερη θα κάνει εμετό ότι έχει ήδη φάει!! Έχω παελπιστεί. Νομίζω ότι δεν θα μάθει να τρώει ποτέ κανονικά!!! Ευτυχώς κοιμάται όλο το βράδυ χωρις διακοπή!!!:-(


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

πάντως νομίζω τα 11 κιλά δεν είναι και άσχημα. ο γιατρός τι σου λέει? πάντως το φαι είναι πρόβλημα. Εμάς δώσε μας μακαρόνια, ψωμί και τηγανιτές πατάτες και πάρε μας την ψυχή. Αν μπορούσαμε μόνο αυτ΄αθα τρώγαμε. με το αυγό πως τα πάτε γιατί εμένα ούτε να το φτύσει.

Εμείς τα τηγανιτά δεν τα βάζουμε στο σπίτι αντε αν είναι τυχερή να φάει καμία τηγανιτή πατάτα στην πεθερά μου μονο.:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αρχικο μήνυμα από Nefelirene

[Ξεκίνα δείνε του ψωμάκι , μπισκοτάκια , φρυγανιές να μασάει και μετά βουρ και στο φαγητό θα τα τσακίσει όλα .]

του δίνω ψωμάκι, και μπισκότα αλλά για ένα περίεργο λόγο αρνείται να μασήσει. Βγάζει τη γλώσσα του, τα γλείφει σαν γρειφιτζούρι, τα πιπιλίζει και μετά τα πετάει. Αβυσσος.....

Επεξεργάστηκαν by Dorita76

line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνα δείνε του ψωμάκι , μπισκοτάκια , φρυγανιές να μασάει και μετά βουρ και στο φαγητό θα τα τσακίσει όλα .;)

Ευχαριστώ πάντως για τις συμβουλές. Μέχρι να το λύσουμε το θεματάκι αυτό θα χρειαστώ πολλές!!!


line_flow1_beg_girl_time_1118980800_text_c720eafcf1e720eceff520e5dfede1e9.gif

line_m123_beg_17_time_1201064400_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Εκτός απο τα δόντια που πιστέυω ότι σίγουρα έχετε γεμίσει μήμπως εχει προβληματάκι με την γλώσσα .ΕΜένα τώρα που είχε χρειαστει να νοσηλευτούμε στο Παίδων μου είπαν ότι η γλωσίτσα της έχει δυσραχία και κανονικά θα έπρεπε να δυσκολεύεται στον θηλασμό ή στο φαγητό η ακόμα και στην ομιλία αλλά δόξα Τω Θεό και γλωσσοκοπάνα μας βγήκε και αυτά που θέλει τα τρώει κανονικότατα.:o:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...