Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Υφασμάτινες Πάνες


Recommended Posts

Γεια σας!

Ψάχνω υφασμάτινες πάνες, το λιγότερο σε άριστη κατάσταση, για αγορά! Unisex χρώματα και αγορίστικες! Θα προτιμηθούν πάνες γνωστών εταιριών για ευνόητους λόγους! Περιοχή Θεσσαλονίκη!

Όποιος/α ενδιαφέρεται μπορεί να μου στείλει μήνυμα στο [email protected] με φωτογραφίες και τιμή!

Ευχαριστώ!


My Child.

My Everything.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα! Θα σου στείλω σε μαιλ φωτός αργότερα, έχω πάντως κάποιες πολύ καλών μαρκων που νομίζω ότι θα σ ενδιέφεραν (grovia, Charlie banana, little lamb), τις χρησιμοποιήσαμε λίγο γιατί άρχισα να ράβω κ συνεχισαμε με τις δικές μου :-P φιλιά, σου στέλνω κατά το μεσημεράκι!!


km1cp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω πως και πως!!

Μπράβο βρε κοπέλα μου, άξια είσαι!! Μακάρι να έπιαναν κι εμένα τα χέρια μου σε αυτά! Μπράβο και πάλι μπράβο!!!


My Child.

My Everything.

Link to comment
Share on other sites

lialialia τώρα το είδα! Ναι έχω δει την αγγελία σου, ψάχνω όμως πιο γνωστή μάρκα από αυτές που έχεις! Σ'ευχαριστώ που μου έστειλες, ελπίζω να τις πουλήσεις σύντομα!!


My Child.

My Everything.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα

Αν ακόμα ψάχνεις έχω bambino Mio size 1 ai2 (έως 9 κιλά) τρία wrap, τρία insert κ 2 prefold όλα μαζί 20 ευρώ

Και την ίδια εταιρία πάλι ai2 αχρησιμοποιητα ένα wrap και μια συσκευασία αχρησιμοποιητο prefolds πάλι 20 ευρώ

Αν σε ενδιαφέρουν μου λες


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ναι ψάχνω! Το δεύτερο ΑΙ2 είναι πάλι ως 9 κιλά;

Γιατί αν είναι δεν θα μας κάνει νομίζω πια.. Μπορείς να μου στείλεις φωτογραφίες από όλα τα αχρησιμοποίητα και από τα 3 wrap σου, και λίγες παραπάνω πληροφορίες (μέγεθος);

[email protected]

θα περιμένω!

Σε ευχαριστώ!!!


My Child.

My Everything.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσι εισαι στην ομάδα του φβ με τις μεταχειρισμένες υφασμάτινες πανες? στάνταρ θα βρεις κατι εκει..(παρεμπιπτόντως καταπληκτικές και οι 3 μάρκες που ψάχνεις...ειμαι μεγάλη φαν των δυο και μιλοβια ειναι η μια απο τις δυο επόμενες αγορές μου!)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ναι είμαι!!

Μilovia έχω, GroVia έχω και αγαπώ (δεν τις αλλάζω με τίποτα)

Όπως και LittleBloom, είναι φανταστικές για την τιμή τους, δεν έχουν να ζηλέψουν τίποτα από τις ακριβές!

BumGenius απλά δεν έχω δοκιμάσει και με τρώει! :)

Σ'ευχαριστώ!!


My Child.

My Everything.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...