Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ψαχνω να γορασω μεταχειρισμενο...jumperoo h ρηλαξ κουνια ηλεκτρικη


Recommended Posts

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει χρησιμοποιησει καποια μανουλα το jumperoo και δεν το χρειαζετε ποια ,εαν το πουλαει η εαν εχει το ηλεκτρικο κουνιστο ρηλαξ με μηχανισμο σαν κουνια που εινια προς πωληση...σε λογικες τιμες φανταζομαι...Επισης απο ποσο μηνων το χρησιμοποιησαν αυτες μεχρι ποσο για τα μωρακια τους.... ευχαριστω....ΥΣ συγνωμη ξεχασα να πω οτι ενδιαφερομαι για αθηνα....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου! Έχω αγγελία, Θεσσαλονίκη βέβαια αλλά μπορώ να στο στείλω αν ενδιαφέρεσαι... http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=34855

Μπαίνει από 0 μηνών, μέχρι 10 χωρούσε ο δικός μας, και είναι σε τέλεια κατάσταση! Ρίξε μια ματιά αν θες και πες μου! Καλό σου βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Είναι σε άριστη κατάσταση. Το είχαμε πάρει τον Αύγουστο 150 ευρω από τα mother are. Μπορείς να το δεις εδώ http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=34921

Τιμή 90 ευρω και δώρο τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ...! ΑΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΣΤΕ ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ....http://s1376.photobucket.com/user/anniless/library/toys! ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΦΥΛΑΓΜΕΝΑ ΣΤΑ ΚΟΥΤΙΑ ΤΟΥΣ... ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ, ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ..! ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΜΑΖΙ, ΣΤΑ 150 euro...! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΟΥΝΙΑ ΡΕΛΑΧ ΤΗΣ CHICCO ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΣΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ .ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΠΡΙΝ 10 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΤΗΝ ΔΟΣΩ .ΚΟΣΤΙΣΕ 135 ΕΥΡΩ . ΤΗΝ ΔΙΝΩ ΣΤΗΝ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ !!!!!

EINAI H KOYNIA POLY SWING UP ΤΗΣ CHIICCO AN ΣΤΟ SITE ΤΗΣ CHICCO ΣΤΗΝ ΒΡΕΒΟΑΝΑΠΤΥΞΗ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ

ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟΣ ΔΕ ΔΙΚΟ ΔΟΥ ΜΑΙΛ

:o:o:o

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...
Γεια σου! Έχω αγγελία, Θεσσαλονίκη βέβαια αλλά μπορώ να στο στείλω αν ενδιαφέρεσαι... http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=34855

Μπαίνει από 0 μηνών, μέχρι 10 χωρούσε ο δικός μας, και είναι σε τέλεια κατάσταση! Ρίξε μια ματιά αν θες και πες μου! Καλό σου βράδυ!

Καλησπερα! Ειμαι μαμα τριων παιδιων κ σκεφτομαστε να δοκιμασουμε το jumperoo για τον μικρουλη μας 7μιση μηνων. Ισχυει η αγγελια; Μενουμε Θεσσαλονικη. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαθέτω ρηλάξ σε άριστη κατάσταση Μένω στον Άλιμο ΚΟΥΝΙΣΤΟ ΡΗΛΑΞ STARLITE SWING CATCH Α STAR Mamas & Papas Musical Starlite Swing Chair Catch Α Star Design Κατάλληλο από νεογέννητο έως 6 μηνών (0 - 9 kg) Μια ξεχωριστή αναδιπλούμενη κούνια μωρού, με ρυθμιζόμενο φωτιζόμενο θόλο, που δημιουργεί αστραπιαίες ριπές φωτός και υποδοχή για ΜΡ3. Διαστάσεις: Υ68 Π47 Μ63 cm Διαστάσεις κλειστό: Υ21 Π47 Μ70 cm Βάρος : 5,7 kg

Το πουλάω 80 Ευρώ Η κανονική τιμή είναι τουλάχιστον 2 φορές επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...