Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

μανούλες Νοεμβρίου 2016 !!!


annoula_

Recommended Posts

Δυσκολο ωραριο ζιλιχερ.εμενα σε αυτο το αλμα κοιμαται πολυ.αν ξυπνησει 8το πρωι θα κανεις 3ημερησιους,αλλιως δυο.καμια ωρα δεκατιανο.τριωρο μεσημερι κ καμια ωρα στον τριτο.απλα κοιμαται αργα,11-12.ειχαμε κ δυσκολα βραδια με ανησυχο υπνο κ ξυπνημα καθε μια ωρα.αλλα συνηθως κανει ενα 4-6ωρο.κ 3φορες θηλασμο συνηθως βραδυ

Ιζαμπελλα τι τελεια που ακουσες το μαμα,κ μενα το χαζολεει

Απο φαγητο κτ λιγο ακομη,απο δοντια πολυ σαλια,πολυ πονο,ολα τα μασουλαει.ελπιζω να σκασει κανενα τις επομενες δυο βδομαδες,απο 7,5μηνων το περιμενω

Κουκλος ειναι το ποντικακι ανταρτης,ματαρες!

14/11ειμαστε εμεις.ηδη μια βδομαδα στο αλμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια πως είσαστε? Εμείς μέσα στο πανικό ο μικρός περνάει μια φάση αφασίας και στριγλιας.ουρλιάζει για τα πάντα όλη μέρα. Πλέον δε ξέρω τι να κάνω!!πανικός! !!! Τον έχω αγκαλιά ουρλιάζει .παίζουμε ουρλιάζει. Τον αφήνω στο κρεβάτι του?ουρλιάζει. Γελάει? Ουρλιάζει.τρώει ?ουρλιάζει ... Ζούμε στο πανικό! !Δεν ξέρω τι να κάνω ποια !

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
On 10/9/2017 at 2:51 ΜΜ, izambella είπε:

Κορίτσια πως είσαστε? Εμείς μέσα στο πανικό ο μικρός περνάει μια φάση αφασίας και στριγλιας.ουρλιάζει για τα πάντα όλη μέρα. Πλέον δε ξέρω τι να κάνω!!πανικός! !!! Τον έχω αγκαλιά ουρλιάζει .παίζουμε ουρλιάζει. Τον αφήνω στο κρεβάτι του?ουρλιάζει. Γελάει? Ουρλιάζει.τρώει ?ουρλιάζει ... Ζούμε στο πανικό! !Δεν ξέρω τι να κάνω ποια !

 

Αχ κορίτσι Μ...Πόσο σε καταλαβαίνω.. το ίδιο δράμα ζούμε.. εσένα μιλάει καθόλου?Ίσως ν ήταν πιο εύκολο αν συνεννοούσασταν.. γτ αν δε μιλάνε..ασε.. Εγώ προσωπικά είμαι δεν Είμαι για το Δαφνί... χαχα.. Εμένα κλαίει κιόλας Κ γκρινιάζει εναλλάξ.. ησυχία έχουμε Όταν κοιμάται μόνο.. περιμένω Κ γέννα..Κ Όσο εξαντλημένη νιώθω πλέον.. Έχω Κ τον μικρό μογλη... υπομονή ν μας ευχηθώ.. κάτι άλλο δεν Μ ερχεται πρόχειρο...

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Αχ κορίτσι Μ...Πόσο σε καταλαβαίνω.. το ίδιο δράμα ζούμε.. εσένα μιλάει καθόλου?Ίσως ν ήταν πιο εύκολο αν συνεννοούσασταν.. γτ αν δε μιλάνε..ασε.. Εγώ προσωπικά είμαι δεν Είμαι για το Δαφνί... χαχα.. Εμένα κλαίει κιόλας Κ γκρινιάζει εναλλάξ.. ησυχία έχουμε Όταν κοιμάται μόνο.. περιμένω Κ γέννα..Κ Όσο εξαντλημένη νιώθω πλέον.. Έχω Κ τον μικρό μογλη... υπομονή ν μας ευχηθώ.. κάτι άλλο δεν Μ ερχεται πρόχειρο...

Υπομονή μόνο.Τώρα σκαρφαλώνει παντού.παντού όμως!!!

Δεν έχεις κάποιο να σε βοηθήσει με το παιδι? Κουράγιο ελπίζω να ηρεμήσουν λίγο τα παιδάκια μας για να ηρεμήσουμε και εμείς!

Link to comment
Share on other sites

Όχι.. γονείς Κ πεθερικα μένουν αρκετά μακριά Κ είναι πολύ δύσκολο..Δεν λέει ν έρχονται κάθε μέρα..Θ χρειαστεί ν μείνουν..Κ είναι το τελευταίο Π θέλω.. εντωμεταξύ έμεινε Κ ο άντρας μου άνεργος ξαφνικά.. Κ είμαστε κάπως.. Ο καημένος Όσο μπορεί αυτή τη βδομάδα βοήθησε..Έχει ξεπατωθει κυριολεκτικά.. Δόξα τω Θεώ όμως.. Υπάρχουν χειρότερα.. Δεν θέλω ν παραπονιέμαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υπομονη κοριτσια ειναι το μονο που μπορουμε να κανουμε με τα ταρζανακια μας! Και εμεις μια απο τα ιδια εδω! δε θελει να καθεται και πολυ στο παρκο και ολη μερα τριγυρναει, ευτυχως δεν εχω πολλα επιπλα, αλλα να με δειτε να μαγειρευω με τον ταρζαν να μου τραβαει παντελονι και να προσπαθει να παει στο φουρνο, αφου γινονται καλα τα φαγητα παλι καλα να λεω, καμια φορα θα ξεχασω να βαλω τιποτα! Τωρα με τη δουλεια απο τη μια κουραζομαι στο σουπερ γιατι ειναι η δουλεια τετοια αλλα απο την αλλη ξεφευγει λιγο το μυαλο! Ονειρα γλυκα, μπραβο παντως που τα καταφερνεις και εγκυουλα! Το δευτερο τι ειναι? αγορακι? Ποτε εχεις πητ?

 


 

JhFkp2.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι γλυκες όμως μωρέ.. αχ.. Είναι αγοράκι Κ το δεύτερο.. αρχές Νοέμβρη βγαίνει η πητ αλλά επειδή είμαι από καισαρική παρόλο Π η γιατρός δεν Μ πρόγραμματισε για καισαρική Εγώ κρατάω μια πισινή..Μπορεί Ν είναι κ νωρίτερα.. 

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2017 at 9:51 ΠΜ, doani.d είπε:

Με το καλο κοριτσι μου και ο δευτερος γιοκας! Εφτασε ο καιρος! Τι ωραια θα μεγαλωσουν και θα κανουν ωραια παρεα αφου ειναι τοσο κοντα ηλικιακα!

σε ευχαριστω πολυ @doani.d μου.. Αμην.. ναι θ κανουν παρεουλα.. κοντευουμε οντως.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γεια σας!!!!

 

Κοντεύουν και τα γεννητούρια πάλι! Μα πώς πέρασε έτσι γρήγορα ο καιρός από τα δικά μας τα περσινά....!!!

 Εμείς δεν περπατάμε ακόμα και το μπουσούλημά μας είναι δική μας εμπνεύσεως κι αυτό. Το ένα πόδι γονατιστό και το άλλο πόδι πατάει με την πατούσα. Σε συνδυασμό με σύρσιμο γυρνάνε σε όλο το σπίτι.

Της αρέσει πολύ να (κάνει πως) διαβάζει, η μουσική, ο χορός και οι πονηριές.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας

Ζιλιχερ πριν κανενα μηνα ετσι πηγαινε κ ο δικος μου.πλεον βολιδα κανονικο μπουσουλημα.πιανεται σηκωνεται,πιανομενος ολο το σπιτι,κ αρχιζει δειλα να στεκεται

Απο δοντια ακομη τπτ

Ευτυχως τρωει ομως καπως καλυτερα,συνηθως κανονικα μαζι μας,φυσικα σε κομματια

Πολυ γρηγορα περναει ο καιρος.σε λιγοτερο απο μηνα τα δικα μας γενεθλια.ανυπομονω να το ξαναζησω ολο αυτο,αν κ ακομη δ βαζουμε μπρος

Κ ο δικος μου χορευταρας.κ ολο οταν μπουσουλαει απομακρυνεται κ τον ψευτομαλωνω κ αυτος σπινταρει κ γελαει.στελνει κ φιλακια,προς το παρον μονο στην αδυναμια του,αδελφουλα

Κ πολυ πονηρος

Ειδα κ τι ελεγα τελευταια φορα

Δυσκολο αλμα.πλεον κοιμαται 1-2φορες τη μερα.αλλα με κουραζει αρκετα τη μερα λογω σκυψιματος.κ περασαμε κ 10μερες χαλια υπνου.εκτος του οτι ξυπνουσε πολλες φορες ψευτογκρινιαζε κιολας.τωρα ξαναηρεμησε.ο συνδυασμος δοντια κ αλμα εξουθενωτικος

Επισης πολυ μαμακιας

Link to comment
Share on other sites

Κι εμείς είμαστε σε φάση που τρώμε μόνο μπιφτέκια. Δεν της έδωσα αλεσμένα καθόλου και πάντα έτρωγε από το δικό μας φαγητό αλλά τις τελευταίες εβδομάδες θέλει μόνο λίγα φρούτα, λίγο αυγό κ μπιφτέκια.

 


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πλησιάζουν οιμέρες κορίτσια!χρονίζουν τα μωρά σας!Εμείς περπατάμε.τρέχουμε ανοίγουμε πόρτες ντουλάπια συρτάρια γενικά μπήκε στη περίοδο "καταστρέφω τα παντα" αχχχ περιμένω να αρχίσουν τα χρόνια πολλά!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
On 3/11/2017 at 9:10 ΜΜ, oneira_glyka είπε:

κορίτσια ερώτηση.. σημερα του μικρου του εδωσε να φαει το πρωι μανταρινακια και το βραδυ τα εβγαλε ολοκληρα... ουτε ινα δεν ελειπε... ειναι κακό?? 

απ ό,τι ξέρω, δεν μας ενοχλεί αν βγαίνουν άπεπτα


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...