Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ?


xainti

Recommended Posts

γεια σου katerinaz τι κάνεις? πήγατε τελικά στις φατσούλες ήταν ωραία? Αν είναι θα κανονίσουμε όχι αυτή την εβδομάδα αλλά την άλλη που θα έχει και ο άντρας μου ρεπό να πάμε αν θέλεις.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλά που χαθήκατε μανούλες τερψιθιώτισες? Αρχίζω και ανησυχώ! Τώρα θα μου πείτε ποια μιλάει.Σήμερα πήγαμε σε παιδότοπο στις φατσούλες πρώτη φορά ήταν πάρα πολύ ωραία δεν το περίμενα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι φατσούλες είναι ψηλά στην Μυστρά αν ξέρεις κοντά στον μαρινόπουλο ή βερόπουλο είναι αυτό το σούπερ μάρκετ δεν θυμάμαι.Αν πάρεις τη γεννηματά συναντάς το σούπερ μάρκετ και κάνεις δεξιά και στο αριστερό σου χέρι είναι οι φατσούλες. Καλά είσαι τα παιδάκια σου?

Link to comment
Share on other sites

Ααααα κατάλαβα πού λες. Καλά είμαι κι εγώ και τα παιδιά. Εσείς τι κάνετε; Σήμερα πέρασα έξω από τις κούνιες τις Ιασωνίδου (δίπλα από την εκκλησία του Αγίου Θωμά) τυχαία και είδα ότι έχουν ανοίξει. Μάλλον θα ξεκίνησαν να λειτουργούν εδώ και λίγες μέρες. Εμ βλέπεις προεκλογική περίοδο τις άνοιξαν επίτηδες. Όλο το καλοκαίρι και το Σεπτέμβριο δεν έλεγαν να τις ανοίξουν να παίξουν τα παιδάκια.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ τις είδα μάλλον όπωσ τα λες προεκλογικά γιατί είδα φυτέψανε και πολύ ωραία λουλούδια. Με το μικρό είχαμε ένα μικροατύχημα την Πέμπτη έπεσε και χτύπησε σε ένα τραπεζάκι και κάναμε δ'υο ράμματα η μικρή μας καλά είναι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια καλησπέρα. Έχω γεννηθεί κι έχω μεγαλώσει Τερψιθέα. Τον τελευταίο καιρό μένω Αργυρούπολη. Ευτυχώς είμαι κοντά γιατί δεν θα μπορούσα διαφορετικά!!!

Το πατρικό μου είναι Τερψιθέα οπότε κι εγώ συχνά πυκνά κινούμαι στα παλιά λημέρια!!!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!!


Ή στραβός ειν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χουρχουρίνι και καλώς ήρθες. Εμείς οι δύο έχουμε κάτι κοινό κι αντίθετο ταυτόχρονα. Εγώ μεγάλωσα Αργυρούπολη και μένω Τερψιθέα τα τελευταία 19 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα χουρχουρίνι και καλώς ήρθες. Εμείς οι δύο έχουμε κάτι κοινό κι αντίθετο ταυτόχρονα. Εγώ μεγάλωσα Αργυρούπολη και μένω Τερψιθέα τα τελευταία 19 χρόνια.

Σωστόοοοοο!!! Εγώ κάλυψα τη θέση σου στην Αργυρούπολη με μια καθυστέρηση βέβαια...αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!:D


Ή στραβός ειν' ο γιαλός, ή στραβά αρμενίζουμε!!!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...