Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

      Τώρα με πιάνουν αλλά άγχη. Λέτε να είναι εξωμήτρια και γι αυτό να έχω καφέ; Παραλογίζομαι ε; 

      Παραλογιζεσε ναι!! Δεν δίνουν τόσο μεγάλες χοριακες με την πρώτη τα εξωμήτρια . Ξεκινάνε από χαμηλά .

      Τα καφέ είναι συνηθισμένα στην αρχή Κ πολύ πιθανό να είναι Κ δύο μωρά γι'αυτό. Να ξεκουράζεσε θέλει πολύ ξεκούραση ώστε να προσαρμοστεί η μήτρα στην νέα συνθήκη . 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ-ΓΛΥΦΑΔΑ?


xainti

Recommended Posts

Εχω ένα κοριτσάκι σχεδόν 16 μηνών και όπου ναναι έρχεται και άλλο ένα κοριτσάκι!

Βέβαια σαν αργά το θυμήθηκα να μπω στη παρέα....γιατί όπου ναναι θα γεννήσω και θα τρέχω και δε θα φτάνω με τα δυο μωρά μου!:D

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου honey, τι κάνεις; Αλήθεια τι γίνεται, πότε γεννάς; Σε σκεφτόμουν συχνά όπως και τα άλλα κορίτσια του ελληνικού που είναι/ήταν έγκυες. Αναρρωτιόμουν αν γεννήσατε. Μάλιστα είχα γράψει κανά δυο φορές στο καφέ του Ελληνικού αλλά δεν απάντησε κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Γεια Eviri!

Μετακόμισες και συ!

Εγώ έχω ΠΗΤ 25/12....για να δούμε!

Η Δέσποινα και η Ειρήνη γέννησαν πρόσφατα, όλα μια χαρά...αλλά γενικά τις έχω χάσει και από πριν και τώρα μετά τη γέννα. Απλά ξέρω ότι όλα πήγαν μια χαρά και για τις δυο.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

καλά βλέπω πολύ καλά είδα ότι ήταν 3 χρονών και είναι 16 μηνών.

Κάλλιο αργά παρά ποτέ δεν πειράζει στην αρχή με τα 2 μωρά είναι δύσκολα αλλά με τον καιρό συνηθίζεις!άντε θα είναι και χριστουγεννιάτικο αιβασιλιάτικο δώρο. Μεγάλη χαρά στο σπίτι σου. Eviri τι κάνεις τι κάνουν τα παιδάκια σου?

Η katerinaz έχει χαθεί ελπίζω να είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου xainti. Όλες καλά είμαστε. Σε λίγη ώρα θα τα πάω στη θεία τους να κάτσουν με τα ξαδέρφια τους γιατί έχουν ετοιμάσει βραδυά σινεμά. Η μεγάλη μου κόρη θα μαγειρέψει καρμπονάρα και θα δουν όλοι μαζί ταινία.

Εσείς τι κάνετε;

Link to comment
Share on other sites

Α πολύ ωραία βραδυά καρμπονάρας μια πείνα την έχω λόγω δίαιτας. Εμείς είμαστε όλο άρρωστοι δυστυχώς ο μικρός πρώτη χρονιά παιδικό και φέρνει τα πάντα. Περάσαμε για μια ακόμη φορά ωτίτιδα και τρέχαμε κάθε μέρα στην παιδίατρο μας και στο Παίδων. Τώρα πάλι έπαθε υπεφυκύτιδα δεν το γράφω καλά το ξέρω και βέβαια κόλλησε και η μικρή και άρχισε και αυτή αντιβίωση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!

Και γω εδώ...ακόμα!

Οπου ναναι θα χαθώ γιατί γεννάωωωωωωωωω....ο γιατρός χτες με βρήκε πανέτοιμη.

Αχ πόσο θα μου λείψει το κοριτσάκι μου μωρέ τις μέρες που θα λείπω....


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Να μπω κι εγω στην παρεα??Αργυρουπολη μενω αλλα μεχρι την ανοιξη θα εχουμε μετακομισει Ανω Γλυφαδα.Ειμαι στον ενατο μηνα εγκυμοσυνης και περιμενω να γεννησω.Εχω ΠΗΤ 29/12.

Link to comment
Share on other sites

πολλές εγκυούλες βλέπω μπράβο κορίτσια με το καλό να γεννήσετε!

Καλώς ήρθες Niki81 το πρώτο σου παιδάκι είναι?

Και εμένα honey μου είχε λείψει πολύ και περίμενα την ώρα και τη στιγμή για να βγω. Αφού το βράδυ που πήγαινα να γεννήσω γιατί γέννησα με πρόκληση κοιμόταν και εγώ καθόμουν δίπλα του και έκλαιγα πριν φύγω. Αχ τι μου θύμισες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...Να μπω κι εγω στην παρεα??Αργυρουπολη μενω αλλα μεχρι την ανοιξη θα εχουμε μετακομισει Ανω Γλυφαδα.Ειμαι στον ενατο μηνα εγκυμοσυνης και περιμενω να γεννησω.Εχω ΠΗΤ 29/12.

Εμείς είμαστε ασορτί!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...