Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗ - ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΨΑΧΝΕΙ....


πασχαλιτσακι

Recommended Posts

γεια σας κι από εμένα!εγώ είμαι από εδώ αλλά ήρθα φέτος (με μετάθεση του συζήγου που είναι στρατιωτικός) το ζουζούνι μου είναι 3 ετών αγοράκι, δεν εργάζομαι και θα χαρώ να κάνουμε παρέα!να φανταστείτε ήρθαν τα πράγματα με το φορτηγό την Τετάρτη και από την Πέμπτη που μας έρχετε θα αρχίσω να φτοιάχνω το σπίτι!αν κανονίσετε κάτι θα έρεθω κι εγώ κι εμένα παιδάκια θέλει για να παίξει!


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Την Κυριακή(12/09), πρωί έχει έκθεση Αγγλικού βιβλίου στην Καλλονή και θα ήθελα να πάω...Αν είναι για απόγευμα, διαφορετικά Σάββατο;

Μήπως εννοείς την Κυριακή 12/09;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή(12/09), πρωί έχει έκθεση Αγγλικού βιβλίου στην Καλλονή και θα ήθελα να πάω...Αν είναι για απόγευμα, διαφορετικά Σάββατο;

Μήπως εννοείς την Κυριακή 12/09;

ποιος εκδοτικος οικος; δεν εχω ακουσει κατι.........ξερεις λεπτομερειες;

ναι για απογευμα κυριακη 12/9/10 κατα τις 6 ειναι καλα με ολα τα κοριτσια;

Link to comment
Share on other sites

ποιος εκδοτικος οικος; δεν εχω ακουσει κατι.........ξερεις λεπτομερειες;

ναι για απογευμα κυριακη 12/9/10 κατα τις 6 ειναι καλα με ολα τα κοριτσια;

Για δες:

Το Δ.Σ. του Συλλόγου Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών (PALSO) N. Λέσβου διοργανώνει Διημερίδα και Έκθεση Ξενόγλωσσου βιβλίου και Εποπτικού Εξοπλισμού στο «Λουτρό» ,στην Καλλονή στις 11 και 12 Σεπτεμβρίου 2010, με παρουσιάσεις Ξενόγλωσσων Βιβλίων και εκπαιδευτικές ομιλίες.

Θα παραστούν Εκδότες και Συγγραφείς Ξενόγλωσσων Βιβλίων, Εκπρόσωποι της Ομοσπονδίας Ι.Κ.Ξ.Γ (PALSO), Eκπρόσωποι των Εξετάσεων EDEXCEL, Πρόεδροι τοπικών Συλλόγων PALSO απʼ όλη την Ελλάδα, καθώς και καθηγητές Ξένων Γλωσσών από τον Ιδιωτικό Τομέα.

Το πρόγραμμα αρχίζει το Σάββατο 11 Σεπτεμβρίου, με εγγραφές στις 9-10 και συνεχίζουμε με ομιλίες μέχρι 13.30,με coffee break (catering ) γύρω στις 12.Την Κυριακή ξεκινάμε στις 10 με μία ομιλία από τον Επίκουρο Καθηγητή Κοινωνιολογίας του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κ. Ευστράτιο Παπάνη με θέμα: «Εφηβική Κατάθλιψη»,που μπορούν να παρακολουθήσουν και γονείς και μαθητές. Συνεχίζουμε με άλλες ενδιαφέρουσες ομιλίες .

Έχω και αναλυτικό πρόγραμμα...αν θες στείλε μου με πμ το μέιλ σου να σου το προωθήσω...

Για Κυριακή απόγευμα είμαι μέσα...:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ ως τώρα μπορώ αλλά με επιφύλαξη διότι έρχεται ο άντρας μου την Παρασκευή το πρωί (τελικά) και θα ξεκινήσουμε να φτοιάχνουμε το σπίτι (αν προλάβω θα έρθω)


Παναγιώτης 5 χρονών

Link to comment
Share on other sites

η πασχαλιτσα τι λεει; εξαφανιστηκε; αυτη ειναι πολυ καλη ευκαιρια να γνωριστουμε...

Έλα ντε! Άντε και οι υπόλοιπες, ξεκουνηθείτε!!!

Πόπη, το πήρες;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η πασχαλιτσα τι λεει; εξαφανιστηκε; αυτη ειναι πολυ καλη ευκαιρια να γνωριστουμε...

Πασχαλιτσα παρούσα!!!!!

Ήρθαν εκτάκτως τα πεθερικα μου (!!!!!!) και ειμαι όοοοοοοοοοοοοολη μερα μαζι τους. Θα φυγουν το Σαββατοκυριακο οπότε δύσκολο για να έρθω....

Αν το κανονισετε για αλλη φορα ισως τα καταφερω. αλλα δεν θελω για μενα να αλλαξετε το προγραμμα.

Ειμαι σιγουρη πως θα εχουμε την δυνατοτητα στο μελλον να βρεθούμε στα σιγουρα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα με εξυπηρετουσατε πολυ αν μου λεγατε :

α) σε ποιον παιδιατρο πηγαινετε τα αστερακια σας και αν ειστε ευχαριστημενες και

β) σε ποιον γυναικολογο πηγαινετε και αν επισης ειστε ευχαριστημενες.

Αν θελετε μου τα λετε σε πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...