Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

A, ναι καλέ, συγγνώμη Ρίτα, το μυαλό μου και μια λύρα....!!!!!!!

Ακομα δεν έχεις ανεβάσεις τις φωτο απο τη συνάντηση στο Μοναστηράκι???

Εδω Νατασα, εξαντλημενη απο την ατελειωτη δουλεια, απο τη νυστα και το πρωινο ξυπνημα, το οποιο συνεχιζεται...

Κουράγιο! Τα αγόρια μας είναι πρωινοί τύποι!

Εμενα η μονη μου ανησυχια για τον παιδικο ειναι το φαγητο του..Δεν θα βαζει ποπο κτ για να τρωει και συνεχεια θα ειναι νηστικος..Σιγα να μην ασχοληθουν οι δασκαλες να τα ταϊσουν..

Κ' όμως κάθονται όλα μαζί και τρώνε. Όπως θα κάθονται όλα τα παιδάκια θα κάθεται και ο δικός σου, όσο ζωηρός και να είναι. Τουλάχιστο έτσι μου λέει η γειτόνισα που είναι μέσα στη τάξη τους. Μια χαρά θα είναι.

Α και χθες κοιμηθηκε στις 12 και μιση.YESSSSSSS.παρτι καναμε.

Μακάρι να αλλάξει ωράριο να ηρεμησετε λιγακι.

...και να παω στον παιδικο δεν σε αφηνουν να μπεις μεσα στην πορτα το παραλαμβανουν ..

Θα το ζητησεις απο τη διευθυνση απο την προηγουμενη μέρα (αν δεν σε αφήνουν επιτόπου) και θα πάς μεσα να δεις πως συμπεριφερεται. Δεν είναι παράλογο, έχεις το δικαίωμα να μπεις.

Σήμερα έχω επετειο γάμου(4 χρόνια) και αύριο επέτειο ''γνωριμίας''( 9 χρόνια!!). Εορταστικό διήμερο!

Να ζησετε πάντα ευτυχισμένοι και να χαιρεστε την όμορφη οικογενεια σας!

Τον θηροειδή δεν μπορουνε να τον ρυθμισουν με χαπια?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Με δόσεις διαβαζω....

Κικίτσα μου είναι πολύ αρχή ακόμα, μην απογοητευεσαι, όλα θα στρωσουν! Απλά όταν σου έρχονται όλα μαζί είναι λίγο ζόρι.... Εγω κρατησα τον θηλασμό 2 μήνες με πααααρα πολύ πόνο και πολύ κλάμα. Απο βοηθεια δεν είχα κανεναν. Είχα και τη πεθερά μου η οποία είχε έρθει για βοηθεια αλλά δεν τα κατάφερνε. Δεν μαγειρευε, δεν καθαριζε, τα έκανα όλα εγώ. Ολα θα πάνε καλά. Ασε το σπιτι χάλια και πάρε κανα έτοιμο κοτοπουλάκι, δεν πειράζει και λίγο έτοιμο φαγητό... Κουράγιο!

Λαζαρένια μου γιατί αποχωρείς? Οποτε αισθάνεσαι οτι θες να μιλήσεις, να ξεσπάσεις, να ζητησεις μια γνώμη, να μοιραστεις κατι ωραίο, μή δισταζεις να ξαναμπεις και να μας λες τα νέα σου!

Ο καλός μου μας έφτιαξε πρωινό.... Ομελετα, λουκανικακια, μπέικον πάω πριν τα φανε όλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

6.20 ξύπνησε σήμερα το τερατάκι μου... Και της εξηγούσα χθες, πριν κοιμηθεί, αύριο είναι Σάββατο... δεν ξυπνάμε πολύ νωρίς... ο μπαμπάς δεν έχει δουλειά... Αλλά, ό,τι κι αν της έλεγα... στο βρόντο πήγε!!!

Κωνκωνάκι περαστικά σας! Και σε σένα και στον μικρό... Μακάρι να μην κολλήσει και η μπεμπούλα σας...


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το μοιράσατε κιόλας το γάλα ε? Εμένα ο ΓΙώργος κοιμάται ακόμα, η Μαριαλένα όμως 8 νταν εγερτήριο, μια χαρά θα ήταν δε λέω ΑΝ είχα κοιμηθεί το βράδυ γιατί είχαν και τα δύο πολύ βήχα (συμπάσχουμε Κωνκωνάρι), άρχισα στο Γιώργο το ομοιοπαθητικό σιρόπι, τους άνοιξα με τα πολλά και το παράθυρο και κατά τις 5-6 ηρέμησαν λίγο!

Μαρία τι ώρα κοιμήθηκε το Σοφάκι το βράδυ?

Εγώ θα έχω και μοναξιές σήμερα και βαριέμαιιιι!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!

Κωνκων και Μαρινακι περαστικα στα παιδακια σας!!

Εδω οι μεγαλοι ειναι μπουκωμενοι , τα μικρα δεν θα την αρπαξουν??

Εμεις κοιμηθηκαμε καλά αν και μεχρι τις 12 το μικρο ειχε αρκετη ανησυχια μεχρι που τον εβαλα στο στηθος, μπουκωσε και κοιμηθηκε ως τις 5..Σημερα ομως τον ακουω με μυξουλες :confused:

Μαρακι μιας και εισαι εδω πες καμια ιδεα για μοσχαρι..Σκεφτομαι με κους κους αλλα δεν εχω καμια συνταγη στα υποψιν

Ρε 'συ νωρις κοιμαται το Σοφακι, αν το σκεφτεις 9 ωρες κοιμηθηκε το παιδι ποσο πια??Ο δικος μου κοιμηθηκε 11.30 και σηκωθηκε 8

Καλημερα Φωτεινουλα!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!

Μαρακι μιας και εισαι εδω πες καμια ιδεα για μοσχαρι..Σκεφτομαι με κους κους αλλα δεν εχω καμια συνταγη στα υποψιν

Ρε 'συ νωρις κοιμαται το Σοφακι, αν το σκεφτεις 9 ωρες κοιμηθηκε το παιδι ποσο πια??Ο δικος μου κοιμηθηκε 11.30 και σηκωθηκε 8

Καλημερα Φωτεινουλα!

Καλημέρα Πετρούλα μου!!!

Από εμένα περιμένεις να σου πω ιδέα για φαγητό? Σώθηκες!!! Κους κους για να καταλάβεις δεν έχω αγοράσει ποτέ!

Εγώ το μοσχαράκι θα το έκανα ή γιουβετσάκι, ή λεμονάτο με πατάτες...

Όσο για τον ύπνο της Σοφίας... ότι ώρα και να κοιμηθεί το βράδυ, την ίδια ώρα ξυπνάει το πρωί...:twisted:


mrdIp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ Πετρούλα μου ελπίζω γρήγορα να περάσει το μπουκωματάκι στο μικράκι ρίξε ορό πολύ συχνά γατί είναι πολύ μικράκι για τέτοια ακόμα!

Ναι ο καλός μου έφυγε πρωί πρωί για τη δουλειά και θα μας έρθει αύριο τώρα! Δεν περάζει θα περάσει η μέρα!

Μαράκι είναι πρωινός τύπος η Σοφούλα πάει και τέλειωσε!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα!

Περαστικα στα μικρακια σας!!!

Κων κων μου εσυ καλε γιατι σηκωθηκες στις 5?

Claripen ειναι αντιβιωση.Περαστικα σας

Μαρινα και τα 2 εχουν βηχαλακι τελικα ε?Ευτυχως τελικα κοιμηθηκαν να ξεκουραστεις και εσυ λιγο.

Πετρουλα αυτο το ρουθουνισμα στα βρεφη μπορει να ειναι και γαλατακι που του γυρναει.Μπορει να μην ειναι μυξα.Βαλε ορο και βλεπεις.

Πανμαρ το σοφακι ειναι ξυπνητηρακι ε?χαχα

Εμεις καλα η αληθεια εινα ιοτι τον κουρασαμε πολυ χθες και τωρα ξυπνησε..πριν κανα 10 λεπτο εκανα γαλα.

Εγω ομως εχω σηκωθει ,να κανω καμμια δουλεια για να βγουμε.

Καλο σκ να εχετε!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

ωραια μερα σημερα!!!

περαστικα στα αρρωστουλικα και γρηγορα να αναρρωσουν!!!

στονε μου το ρουθουνισμα ειναι συνηθες στα μωρα μπορει να ειναι σαλια γαλα δες πως θα παει και βαζε ορο.

εχθες ειδαμε μια ταινια μετα ειδα και νικολουλη και τα χρειαστηκα ειμαι φοβητσιαρα με τετοια χαχα!

αυτην ειδαμε

οποια της αρεσουν αυτα ας την δει καλη ειναι!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Πετρούλα ορό θα βάζεις εφόσον ρουθουνίζει, με το ρούφηγμα δε θα επιμείνεις, αν δε βγάζει δεν ρουφάς ξανά και ξανά, την άλλη μέρα ίσως με προσοχή να μην του τραυματίσεις κανένα ρουθουνάκι! Πού 'σαι, ξέχασα να σχολιάσω και την πρότασή σας! Δεχόμαστε, δεχόμαστε! Ακούς πρώην συμπεθέρα????Έτσι για να ζουλεύετε βρήκαμε κιόλας γαμπρό και κούκλο και τεκνό! :) !


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδες!!

Πήγα πάλι την καθιερωμενη βολτα στο Σ/Μ και μετα και για καφεδακι στη μαμα μου και τωρα μείναμε πάλι μοναχούλια με τον μικρό μου, ο οποιος ειναι πολύ καλύτερα και κοιμαται ολη μερα..Τρωει και κοιμαται!!Οσο για τις μυξουλες του, του εβαλα καμποσες φορες ορο πριν το καθε γευμα και μετα με προσοχη τραβηξα για να καθαρισει η μυτουλα αλλα δεν εβγαλε και τπτ..

Ο μεγαλος πήγε με τον μπαμπα του για δουλεια και θα ερθουν νωριτερα σημερα..

Μαρινα χαίρομαι!!Μια συμπεθερα στην πρωτευουσα και μια σε νησι, με νυφες κουκλίτσες και καλά κοριτσια!!τι αλλο θελω η μανα..?????


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πετρούλα που πάει καλύτερα ο μικρός γαμπρούλης (Joa ακούςςςςςςςςςςς?) Αφού δεν βγάζει μην το πολυπαλεύεις, με τον ορό συνέχισε για λίγο ακόμα νομίζω! Κι εγώ μοναξιές τώρα ήρθε η μάνα μου και παίζει με τα πιτσιρίκια κι εγώ χαζολογάω!


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...