Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα κορίτσια,

      Επειδή στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες έκανα μόνο εξέταση χοριακης,αυτή τη φορά σκέφτομαι να κάνω και  κάποιο τεστ από το φαρμακείο.Ποιο προτείνετε? Λέγατε κάτι για κάποια early,αλλά δε θυμάμαι λεπτομέρειες. Να πω ότι βάλαμε βλαστοκυστες πέντε ημερών χθες και μου είπε ο γιατρός να κάνω χοριακη την άλλη Παρασκευή 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

μαμα μου θα την παρω εννοειται.μου ελειψε το κοριτσακι μου,αλλα αν την εχεις και ετοιμη για υπνο ακομα καλυτερα.


ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΗ ΛΥΠΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΗ ΛΥΠΗ , ΑΛΛΑ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΟΤΑΝ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ , ΔΙΠΛΑΣΙΑΖΕΤΑΙ!!!

line_flow3_beg_minie_time_1212811200_text_c720eaeff5eaebdff4f3e120eceff520e5e9ede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Φωτεινή (το εχω ξαναναφερει) η επαγγελματικη ευσυνειδησία δεν εχει να κανει με το αν είσαι δημοσιος ή ιδιωτικος υπάλληλος..Είναι να το έχεις..Το συστημα εχει αναγκη απο ανθρώπους σαν τη Βίκυ για να πάμε μπροστα..Αν υπήρχαν τέτοιοι υπάλληλοι εξ'αρχης δεν θα μιλούσαμε τώρα για παιδια με πτυχία που σκοτώνονται στη δουλειά και προϊσταμενους που λείπουν απο τα γραφεία τους και δεν ξερουν που παν τα τεσσερα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Joa μου το συγκεκριμένο μοντέλο δεν έχει κρεβάτι απο κάτω :-( και εγώ ήθελα να έχει αλλά μας άρεσε τόσο το συγκεκριμένο που είπαμε δεν πειράζει....

Απο τιμές κυμαίνονται γύρω στα 350 με 450 ευρώ χωρίς το στρώμα... εμάς μαζί με το στρώμα βγήκε στα 750... είναι λίγο τσιμπιμένο αλλά....

Βρε Ελένη...Μόνο το κρεβάτι έχει τόσο;;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!

τι κανετε;

joa μου μπραβο σας αντε ξουτ τωρα παλιο ιωσεις!!!!!

Βικακι μου χαλαρωσε γλυκια μου λιγο τους ρυθμους σου δουλευοντας μονο εσυ δεν θα παει μπροστα η Ελλαδα πρεπει να δουλεψουν ολοι!!!!

deleni μου μου ανουγει τον καταλογο αλλα ποιο ειναι αυτο που πηρατε μου βγαζει αλλα νουμερα!

μεγεια σας και καλους υπνους!!!!

κι εμεις ειμαστε στην αναζητηση κρεβατιου εως τελους του χρονου θα πρεπει να το παρουμε μου αρεσε κι ενα στα ΙΚΕΑ το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι βγαινει μονο σε σκουρο καφε.


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Ω, ναι Στρώμα + κρεβάτι 750 ευρουλάκια... Απλά σκεφτήκαμε ότι αντι να δώσουμε άλλα 500 ευρώ (που εκανε η κούνια της Αναστασίας) για να πάρουμε πάλι ένα κρεβάτι που θα κρατήσει μέχρι τα 5-6 να πάρουμε απευθείας ένα το οποίο να μας κρατήσει τουλάχιστον μέχρι την εφηβεία...

Γιατί και πιο φθηνή κούνια να παίρναμε πάλι στα 3-4 χρόνια θα έπρεπε να πάρουμε καινούργια πιο μεγάλα κρεβατάκια και για τα δύο...

Αν κάναμε καλά θα φανεί στην πορεία...


UZaZp3.pngHoQqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα φίλες μου! Καταρχήν να πω σε όλες σας ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ για εχτές. Δεν πρόλαβα να σας ξαναγράψω αλλά σας διάβαζα και μου έκανε πολυ καλό. Παρηγορήθηκα πολύ αρχικά με την Ρίτα που μιλήσαμε και μετά με όσες μου το ξαναείπατε ότι το κάνουν κι άλλα παιδάκια αυτό με το κράτημα της αναπνοής. Δεν ήξερα ότι πρέπει να τα φυσάμε, εγώ την έβαζα απλά προς τα εμπρός και περίμενα να πάρει ανάσα...τεσπα, πάει πέρασε, η Εύα είναι μια χαρά. Πάντως δεν με τρόμαξε η τούμπα, το ξέρω πολύ καλά πως τέτοια θα έχουμε πολλά, τρόμαξα με αυτό το πράγμα που κάνει με το κλάμα και με τον εμετό...Εγώ αδιαθετησα και πάλι μία βδομάδα νωριτερα και έβγαλα κι άλλο έρπη μέσα σε μια βδομάδα. Σας έχει τύχει? Μήπως να επισκεφτώ κάνα γιατρό???

Βικάκι μου ελπίζω να γίνει κάτι και να ξεκουνηθεί και κανένας άλλος να σε βοηθήσει γιατί δεν σε βλέπω καλα...πρόσεχε λίγο βρε παιδί μου!

deleni δεν μπορώ να βρω σελ.4 με πάει κατευθείαν στην 8..:-(

Τα αρρωστούλικα απ'οτι διάβασα είναι καλύτερα ε? Πολύ χαίρομαι!!! Άντε να ήταν τα τελευταία!

Πικουλινάκι μου τι έγινε τελικά με τον Παναγιώτη?


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τι κανετε?

Εμεις παρα πολυ καλα !

Deleniι παρα πολυ ωραιο και το χρωμα του αυτο ειναι πολυ ωραιο το λαχανι. θα πάω να δω και εγω απο κοντα στη νεοσετ.

Βικακι υπομονη.. δλδ αμα αφησεις πισω δουλεια τι θα γινει?δε ξερω νομιζω βρισκουν και τα κανουν ασε πισω δουλεια τι θα σου πουν?Κανε οτι προλαβαινεις εντος του ωραριου σου.

Η αρμα που ειναι να μας πει για το Ευακι?

Stone πολυ πλακα ειχες με την ατακα σου και εγω ωρες ωρες τα πεταω αλλα θα σου πω φιλικα οτι ετσι χανουμε το δικιο μας με τις μπηχτες καλυτερα να ειμαστε σε ετοιμοτητα να τα λεμε οταν πρεπει..χιχιχι

Φιλια σε ολες

Επεξεργάστηκαν by ριτα79

AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Α αρμα εδω ειοσαι φιλεναδα ?

Να σου πω και εγω ενω ειχα περιοδο ρολοι μετα τη γεννα μου ερχεται καποιες φορες νωριτερα νομιζω ολα αυτα ειναι απο τα αγχη μας...


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή (το εχω ξαναναφερει) η επαγγελματικη ευσυνειδησία δεν εχει να κανει με το αν είσαι δημοσιος ή ιδιωτικος υπάλληλος..Είναι να το έχεις..Το συστημα εχει αναγκη απο ανθρώπους σαν τη Βίκυ για να πάμε μπροστα..Αν υπήρχαν τέτοιοι υπάλληλοι εξ'αρχης δεν θα μιλούσαμε τώρα για παιδια με πτυχία που σκοτώνονται στη δουλειά και προϊσταμενους που λείπουν απο τα γραφεία τους και δεν ξερουν που παν τα τεσσερα..
687657tjeez4a46v.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αρμακι μου ο ερπης συνηθως βγαινει σε περιοδους αγχους και στρες αλλα και σε αλλες περιπτωσεις εγω πχ βγαζω αν τρομαξω στον υπνο μου και στανταρ αν ανεβασω πυρετο αν θελεις πανε σ'ενα γιατρο αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι ανυσηχιτικο!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites

Α αρμα εδω ειοσαι φιλεναδα ?

Να σου πω και εγω ενω ειχα περιοδο ρολοι μετα τη γεννα μου ερχεται καποιες φορες νωριτερα νομιζω ολα αυτα ειναι απο τα αγχη μας...

Εδώ είμαι βρε! Αστα μ'αρεσει που με τις κύστες που είχα κι εγώ και επίσης τρομερούς πόνους στην περίοδο ο γιατρός μου έλεγε

κάνε παιδι και θα φύγουν όλα. Μεγάλη ΜΟΥΦΑ! Είμαι πολύ χειρότερα :mad: Η μήτρα μου ήταν πολύ μεγαλύτερη από το κανονικό και με την εγκυμοσύνη εγινε ακόμα πιο μεγάλη. Έτσι τώρα μέχρι τα 30 θα πρέπει να κάνω απόξεση για να σταματήσουν οι αιμορραγίες και δεν έφτανε αυτό, τώρα εδώ και δυο μήνες αδιαθετώ και πιο νωρίς..σκ@τ@!!!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

αρμακι μου ο ερπης συνηθως βγαινει σε περιοδους αγχους και στρες αλλα και σε αλλες περιπτωσεις εγω πχ βγαζω αν τρομαξω στον υπνο μου και στανταρ αν ανεβασω πυρετο αν θελεις πανε σ'ενα γιατρο αλλα δεν νομιζω οτι ειναι κατι ανυσηχιτικο!

Μάλιστα..τι να πω? τώρα διάβασα ότι βγαίνει και στην περίοδο..απλά μου έκανε εντύπωση γιατί δεν είχα ξαναβγάλει ποτέ και τώρα ακριβώς μία εβδομάδα μετά ξαναέβγαλα..γαμώτο! μόλις προχτές ξεκίνησα να φιλάω την Εύα και τον καλό μου και τώρα πάλι από απόσταση..ουφ!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...