Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 27 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

      υγρά κιτρινωπά στο σερβιετακι εχω καιρό τώρα αλλά οκ με έχει δει! πόνους δεν εχω , το μωράκι το νιώθω όλη μέρα ! συσπάσεις -σφιξιματα εχω έτσι κ αλλιώς όποτε δεν μου κάνει εντυπωση! απλώς αυτό το βάρος μ κάνει εντυπωση , κάθε μέρα το χω! 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

το κανω λιγο πιο πλουσιοπαροχο ...του βαζω και gouda τριμμενο και λουκανικακι (που αρεσει στο συζυγο)και τρωμε ενα ταψακι στην καθισια μας!!

Ιωαννα μου επειδη εχω χασει την μπαλα που θα βρω το τυροχωμο να το τιμησουμε κι εμεις σημερα???


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ και εγω 22 πηρα στην πρωτη εγκυμοσυνη και δεν θα ηθελα να παρω τετοια κατρακυλα και στην 2η ..

και εμας ο Χρηστος ειναι του κλαρινου , του βαζει η μανα μου την Κυριακη στο χωριο και χορευουν στο σαλονι ..του χρονου θα τρεχουμε στα πανηγυρια να χορευει ο γιος χαχαχα!!!

Πικουλινακι απο που εισαι απο ηπειρο ??εγω απο αρτα .


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

το κανω λιγο πιο πλουσιοπαροχο ...του βαζω και gouda τριμμενο και λουκανικακι (που αρεσει στο συζυγο)και τρωμε ενα ταψακι στην καθισια μας!!

ναι κι εγώ κάπως έτσι έλεγα να το κάνω...λίγο πιό πλούσιο! ααααααααααααααααααααα εσύ λες το τυρόψωμο...εγώ έλεγα την ζυμαρόπιτα...μπερδεύτηκα!

Για δώσε λινκ...ότι είναι πιο γρήγορο θα κάνω χεχε :P


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πικουλινακι προς το παρον ξέρει μόνο κινέζικα, μετά θα έρθουν και τα γαλλικά! :lol:

Σαρδελάκι μου τώρα πια όλοι λένε πως έχει αλλάξει και δεν μου μοιάζει τόσο..τι να πω?

Εμείς σήμερα θα φάμε μπιφτεκακια. Αυτό το τυρόψωμο το έχουμε τσακίσει λέμε! Μέρα παρά μέρα το φτιάχνω για βραδινό και το τρώμε όλο επιτόπου!

Σας ευχαριστούμε για τα κοπλιμέντα, δείτε και μία με κανονική φατσούλα. Ξέρω το μαλλί θέλει κούρεμα, θα γίνει κι αυτό! :lol:

Επεξεργάστηκαν by arma

an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Αύριο και την άλλη εβδομάδα θα δουλέψω στο φυσικοθεραπευτήριο που δούλευα! Με πήρε τηλ. ο φυσ/της και επειδή φεύγει ταξίδι θέλει κάποιον για βοήθεια. Για μια βδομάδα θα είναι μεν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αύριο και την άλλη εβδομάδα θα δουλέψω στο φυσικοθεραπευτήριο που δούλευα! Με πήρε τηλ. ο φυσ/της και επειδή φεύγει ταξίδι θέλει κάποιον για βοήθεια. Για μια βδομάδα θα είναι μεν, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Μπραβο βρε Αρμα μου! Πραγματι, ποτε δεν ξερεις! Ο Σωτηρης και η Ευουλα εχουν ακριβως το ιδιο χρωμα μαλλιων!:D


t7fQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εύα μου επειδή της τα έχω κόψει 3 φορές και η τρίτη ήταν φαρμακερή και αποτυχημένη, θέλω τώρα να της τα κόψω για να πάρουν μια φόρμα γιατί είναι όπως να ναι! χαχαχαχα!

Α! σβήσε την παράθεση γιατί δεν θα μπορώ μετά να σβήσω την φώτο!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

μπράβο αρμάκι μου...κι εγώ ψάχνομαι τώρα για καμιά πρωινή δουλειά κάπου κοντά μου...άντε να δούμε, θα βρεθεί τίποτε;;;

Αααααααααααααααααααα δεν βλέπουν καλά όσοι σου λένε πως δεν σου μοιάζει η κόρη σου! χεχε


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...