Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 9 λεπτά , Sabrina_ είπε:

      @Angot το είχα και εγώ αυτό το σύμπτωμα στο τέλος της 28ης και ανησυχούσα για τον τράχηλο.τελικά στον προγραμματισμένο υπέρηχο που έκανα μετά απο 3 μερες η γιατρός τον είδε πολύ καλό και μου είπε οτι είναι φυσιολογικό να το νιώθω καθώς τα παιδιά εχουν πάρει βάρος. Τωρα είμαι καμια βδομάδα μετά και μου έχει περάσει αυτή η ενόχληση. Το έχω ξανανιώσει και σε προηγούμενη βδομαδα πάντως αυτό και ετρεχα για υπέρηχο τοτε και όλα τα έβρισκαν καλα.

      οχι δεν τρέχω , δεν είναι ότι ε χω πόνους κλπ! εχω βάρος απλώς ίσως η ξάπλα το κάνει χειρότερο ! επισης με πιάνει κυριως βραδάκι… για να μην πω αν θέλω και λίγο τσίσα και αργήσω, εκεί είναι ασήκωτη !

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κόρες τι κάνετε;

είδα φως και μπήκα για λίγο...

καλέ τι πήρε το μάτι μου; κάτι για ροζ παππάκια ε;; δηλ. ισχύει; είναι και με τη σφραγίδα του ιατρού αυτό το ροζ παππακι;

άντε μπράβο Ριτάκι , με το καλό βρε η κόρη, ομολογώ ότι ήσουν outsider, σε είχα περισσότερο για γιο.

κυραΠανΜαρ όχι απλά πάχυνα ,σου λεώ ότι μου άδειασαν θέση σε μαγαζί θεωρόντας ότι είμαι πάλι έγκυος...είμαι να σκάσω σου λέω...μα είναι δυνατόν όλο το αρνί να έμεινε στη κοιλιά και να μη λέει να προχωρήσει σε κανένα μπρατσάκι , μπουτάκι κτλ.

Γιοβάννα , πάρε κοπέλα μου μία αδειούλα στις εκλογές ...στη κατάστασή σου δεν πρέπει να πολυκουράζεσαι.

αυτάααα

οι υπόλοιπες που είστε καλέ; ακόμα να επιστρέψετε απο τις πασχαλινές διακοπές;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κορίτσια μου. Λίγο πεσμένη είμαι σήμερα και δεν ξέρω γιατί. Λέτε να φταίνε οι ορμόνες; :confused::confused::confused: Τεσπά. Τα τελευταία βράδια η Αλεξάνδρα ξυπνάει και έρχεται στο κρεβάτι μας. Σήμερα που το ξαναέκανε τη ρώτησα γιατί ήρθε και μου απάντησε ''ήθελα να αγκαλιάσω τον μπέμπη μαμά''. :-P:razz: Ετοιμόλογη.... δικηγόρο θα την κάνω :tongue::tongue: Αχ πώς θα το διορθώσουμε τώρα αυτό το νυχτερινό;;;

Μαρία και Κική όχι μόνο δεν παίζει να πάρω άδεια αυτό το διάστημα αλλά ανακαλούνται όλες οι άδειες λόγω εκλογών. Από την άλλη δεν θέλω και να χρησιμοποιήσω την εγκυμοσύνη για να πέσω στα μαλακά και να την λένε πίσω από την πλάτη μου. Και για να μην γίνει αυτό φροντίζω να μην λέω ποτέ όχι, να είμαι διαθέσιμη, πρόθυμη, να παίρνω πρωτοβουλίες, να υπενθυμίζω προθεσμίες κλπ. Είμαι πολύ μπιιπ λέτε;;:rolleyes::rolleyes: Χτες μου λέει η προϊσταμένη μου, μεταξύ αστείου μεταξύ σοβαρού, ''δεν πας να πιεις έναν καφέ που με έχεις στο τρέξιμο και με αγχώνεις;'';);)

Πανμαρ άσε το Σοφάκι να φάει και μην το ενοχλείς. Να δω πότε θα φτάσει το δικό μου καμάρι τα 17 κιλά;;:rolleyes::rolleyes:

Να πω και εδώ ότι βγήκαν οι εξετάσεις από την αμνιοπαρακέντηση και είναι όλα καλά και οι αναλύσεις μου επίσης..... αφού είναι όλα καλά εγώ γιατί είμαι down δεν ξέρω.....ουφφ :?:-?:?:-? Σήμερα το απόγευμα θα πάμε να δούμε τους κουμπάρους που έχουν ένα μπεμπούλη που μόλις έγινε ενός μήνα.:-P:razz:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καλή εβδομάδα! Τι κάνετε?

λοιπόν για να μπούμε και στο ψητό...η συνταγή έχει ως εξής:

3/4 φλ.τσαγιού ελαιόλαδο

2 φλ.τσαγιού ζάχαρη

6 κουτλ. σούπας κακάο

3 φλ.τσαγιού φαρίν απ

2 βανίλιες

2 φλ.τσαγιού κρύο νερό

3 κουτλ.σούπας ξίδι

1 κουτλ.γλ αλάτι.

χτυπάτε το λαδάκι με τη ζάχαρη αρχικά και μετά αναμειγνύετε τα υπόλοιπα υλικά...το ψήνετε στους 160 βαθμούς κελσίου για 45-50 λεπτά.

αυτάααααα

Αυτό κάνω κι εγώ μόνο που προσθέτω και σταγόνες κουβερτούρας. Το έφτιαξα επίσης για τούρτα στον Βασίλη την Μ.Τετάρτη.

Αααα! Και θυμίστε μου σας παρακαλώ, να μην ξανακάνω Ανάσταση σε χωριό!!!! Εκεί δεν είναι σαν την Αθήνα! Λέει ο παπάς το "Χριστός Ανέστη" και δεν φέυγει κανείς από την εκκλησία!!!! Ψάχναμε να βρούμε δικαιολογία για να φύγουμε... (μόνο που δεν έδωσα και μια τσιμπιά στην Σοφία για να βάλει τα κλάματα!)

Απαπαπα! Και τι θα πάθαινες βρε να καθόσουν λιγάκι?τσ τσ τσ! Εμείς πάντως μικρά πάντα καθόμασταν το βράδυ!

Δεν μου το έλεγες να σου στείλω την Αλεξάνδρα;; Με τα πυροτεχνήματα έμπηξε τα κλάματα φύγαμε άρον - άρον. Όχι ότι θα καθόμαστε, αλλά τώρα είχαμε και δικαιολογία :tongue::tongue::tongue:

Αχ την κακομοιρούλα μωρέ...!

κυραΠανΜαρ όχι απλά πάχυνα ,σου λεώ ότι μου άδειασαν θέση σε μαγαζί θεωρόντας ότι είμαι πάλι έγκυος...είμαι να σκάσω σου λέω...μα είναι δυνατόν όλο το αρνί να έμεινε στη κοιλιά και να μη λέει να προχωρήσει σε κανένα μπρατσάκι , μπουτάκι κτλ.

Πω πω σε φαντάζομαι Κικίτσα μου..ήσουν που ήσουν...γρήγορα σε διαιτολόγο!:tongue::tongue::tongue:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Λίγο πεσμένη είμαι σήμερα και δεν ξέρω γιατί. Λέτε να φταίνε οι ορμόνες; :confused::confused::confused: Τεσπά. Τα τελευταία βράδια η Αλεξάνδρα ξυπνάει και έρχεται στο κρεβάτι μας. Σήμερα που το ξαναέκανε τη ρώτησα γιατί ήρθε και μου απάντησε ''ήθελα να αγκαλιάσω τον μπέμπη μαμά''. :-P:razz: Ετοιμόλογη.... δικηγόρο θα την κάνω :tongue::tongue: Αχ πώς θα το διορθώσουμε τώρα αυτό το νυχτερινό;;;

Αν δεν σε χαλάει πολύ να την αφήσεις..εμένα από την εγκυμοσύνη και μετά και ειδικά μετά την γέννα η Εύα από εκεί που ποτέ δεν ήθελε να κοιμάται μαζί μας ή να θέλει παρέα για να κοιμηθεί, άλλαξε πολύ. Ίσως είναι ηλικιακό ίσως είναι θέμα του 2ου παιδιού. Για κάποιο διάστημα κοιμόταν μαζί μας κάθε μεσημέρι. Όταν πήγε ο Βασίλης στο δωμάτιό τους σταμάτησε αυτό και απλά κοιμάται μαζί μας μία στο τόσο. Πάντως την απάντηση στο τσεπάκι την έχουν! :lol:


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εδώ...δεν βλέπω πολύ κίνηση στο καφενεδάκι μας.

Πώς περάσατε στο ΣΚ;

Εμείς είχαμε παιδικό πάρτυ στο χωριό όπου πέρασε υπέροχα ο γιόκας μου και ξεσάλωσε!

Εχθές δεν ήθελε να φύγει από το χωριό και με παρακαλούσε να καθήσει άλλη μία μέρα...τον άφησα και θα μου έρθει σήμερα.

Ελπίζω να είστε όλες καλά και τα παιδάκια σας ακόμη καλύτερα.

Σας φιλώ γιατι έχω πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καθαριότητα σήμερα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλή εβδομαδα!Εργασια και χαρα σημερα μετα απο 15 ημερες!Σαν τους μαθητες κι εγω...:tongue::tongue:

Χρόνια Πολλά στο Γιωργάκη μας, το Γώγο μας..Φιλεναδα να τον χαίρεστε τον ξανθούλη σας, να ειναι γερός και με πολλή....φαντασία!!!

Ιωαννα να χαιρεσαι κι εσύ τον καλό σου!

Συμπεθερα το βραδινο ξύπνημα εχει να κανει με την εγκυμοσυνη και τον ερχομο του νεου μελους..Το εκανε κι ο Αν. οταν η κοιλια ήταν εμφανέστατη και καθε φορα τον γυρνουσα πίσω..Δεν θα ξεχασω που ημουν με την κοιλια τούρλα (στον 8ο ή τον 9ο μηνα) και τον γυρισα πίσω και μεχρι να κοιμηθει με πήρε ο υπνος στα σανιδια (δεν ειχα βαλει ακομη κρεβατι) και ξυπνησα κατα τις 3 απο τα πατωματα...Αν εχεις την υπομονή να την επιστρεφεις δεν θα παρει πολύ καιρό, αλλιως όσο το αφηνεις θα δυσκολευτεις περισσότερο νομίζω...Ισως ο Σ. να σε βοηθησει σε αυτό, ο δικος μου ειχε αλλη αποψη τοτε και δεν σηκωνόταν


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλε ,καλε το μαγαζι αυτο ειναι ακομη ανοικτο???τωρα το πηρα χαμπαρι.....

ναι μαι και εγω λοιπον!!να χαιρομαστε αρχικα τον Γιωργακη και επειτα να χαιρομαι και εγω το αντρακι μου το μεγαλο...

Εμεις ολοι καλα..ο Χρήστος σχολειο κανονικα , και ο Αλεξ αλωνιζει σπιτι...

τωρα με την εγκυμοσυνη γιοβαννα δεν μπορω να σε βοηθησω μιας και εγω δεν ειχα ποτε κανενα συμπτωμα ..απλα εφτανε ο καιρος και γενναγα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλη τη κομπανία.

τι κάνετε; ελπίζω να περάσατε όλοι υπέροχα το ΣΚ...εμείς αν και δεν χρησιμοποιήσαμε καθόλου το αυτοκίνητο...περάσαμε αρκετά καλά...

σήμερα πρώτη μέρα σχολείο μετά απο 1 1/2 εβδομάδα και φοβάμαι με ποιους φίλους θα επιστρέψει ο γιος μου (τη μύξα πάντως δεν την αποχωρίστηκε όλες αυτές τις μέρες που καθόταν), για να δούμε ποιοι άλλοι θα τον προτιμήσουν.

Πετρούλα εργασία και χαρά για 'σένα...τσαγκαροδευτέρα για 'μένα...ευτυχώς που ο καιρός πήρε τα πάνω του και κάπως βοηθάει στην όλη ψυχολογία.

Αρμάκι , δηλ. την είχες αυτή τη συνταγή απο παλιά; και εγώ που νόμιζα ότι πρωτοπόρησα σε αυτό το κέικ , τσάμπα ενθουσιάστηκα:(

Γιοβάννα σχετικά με τα πήγαινε έλα της Αλεξάνδρας εγώ έχω να πω ότι 2-3 φορές την εβδομάδα τα έχουμε και εμείς απο προ γέννας του Μήτσου...εγώ βέβαια δεν πτοήθηκα ούτε τότε ούτε τώρα...μία που ξαπλώνει και μία που τον πάω άρων άρων στο κρεβάτι του...το μόνο θετικό είναι ότι τώρα κοιμάται χωρίς δεύτερη κουβέντα ενώ παλιά έπρεπε να ξαπλώσω λίγο μαζί του.

Σαρδελάκι τι κάνει ο μικρός σου;

βρε Ιωάννα τώρα πήρες χαμπάρι ότι άνοιξε πάλι το μαγαζί και σε περιμένει ; πλάκα κάνεις; τέσπα ...ελπίζω τώρα που είδες το φως να μπαίνεις συχνά πυκνά.

αυτάαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Καλη εβδομαδα!

Χρονια πολλα στους εορταζοντες!

Εμεις ολοι καλα!Εχουμε να παμε σε κατι γιορτες σημερα.Ολη η Ελλαδα γιορταζει

Ο Γρ.ειναι σχολειο και αυτη τη βδομαδα τι τρελο προγραμμα εχουμε δε σας λεω.Αυριο παρτυ-των διδυμων κοριτσιων απο το σχολειο του που ειχαμε παει και περυσι και δε θελω να το θυμαμαι..αλλα αφου θελει να παει, τι να τον κανω;Διαλεγουμε πια που θα πηγαινουμε..χαχα.Εχει τις παρεες του το αγορι και πολυ τον χαιρομαι που εχει τον κυκλο του.Κανονιζουν και διαφορα μεταξυ τους οι φιλοι και γενικως εχουν ωριμασει πολυ..Μεθαυριο εχουμε τη μερα με τα παραδοσιακα παιχνιδια και τους γονεις στο σχολειο,την πεμπτη θα τον παω επιτελους οδοντιατρο για τσεκ απ γιατι πηγε το συνομηλικο κοριτσακι της φιλης μου ,και 3 σφραγισματα παρακαλω!!!επαθα σοκ....!!!

Και τις υπολοιπες μερες πολλα και διαφορα μιας και εχουμε και το παρτυ του στο σχολειο για τα γενεθλια του και πολλα αλλα.

Αφηστε ησυχο το παπακι στο τικερακι μου!Κατα τον Μαη θα αλλαξει ,αν αλλαξει...;)

Γιαβαννακι δε μπορω να σε βοηθησω μιας και στα πλαισια της υπερβολικης εμφυτης ανεξαρτησιας του γρ.αν μπορουσε να κοιμαται και σε αλλο σπιτι θα το εκανε :tongue:.Ποτέ δεν εχω αντιμετωπισει κατι αναλογο, αλλά αν μου τυχαινε ,μαλλον και εγω δε θα το δεχομουν.Ή θα το δεχομουν για λιγο υπο ορους μεχρι να ηρεμουσε και μετα θα επεμενα στο να επιστρεφει στο κρεβατι του.Σκεψου μηπως της κανεις καμμια αλλαγη στο δωματιο,κανα αυτοκολλητο ,κανα καινουργιο σκεπασμα κτλ για να τη δελεασεις.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου. Είστε όλες καλά; Εγώ δεν είμαι και στα καλύτερα μου. Με πρόσβαλλε πολύ άσχημα μια δικαστής και δεν έχω σταματήσει να κλαίω από το μεσημέρι. :cry::cry::cry::cry:Τι και αν προσπαθούσε η προϊσταμένη μου να με ηρεμήσει, τι και αν η Πρόεδρος Πρωτοδικών είχε μια συμβιβαστική συμπεριφορά, αλλά εμμέσως πλην σαφώς έπαιρνε το μέρος μου, τίποτα εγώ. Να θέλω να σταματήσω και το δάκρυ να τρέχει κορόμηλο. :cry::cry: Με μάτια κατακόκκινα πήγα να πάρω την Αλεξάνδρα και δικαιολογήθηκα εκεί ότι με έπιασε αλλεργία.... το πίστεψαν δεν το πίστεψαν, ένας Θεός ξέρει :confused::confused::confused:

Να ευχηθώ και από εδώ στη Μαρίνα, στην Ιωάννα και στην Πικουλίνα χρόνια πολλά και ευτυχισμένα για τους άντρες της ζωής τους. Να τους χαίρεστε όλους κορίτσια.

Ρίτα και Κική να ομολογησω ότι πολλές φορές είμαι τόσο κουρασμένη που μόνο το πρωί που ξυπνάω καταλαβαίνω ότι έχει έρθει η Αλεξάνδρα στο κρεβάτι :oops::oops::oops:. Ο δε Σπ. είναι της σχολής του Χρ. της Πετρούλας, και αν και την καταλαβαίνει την αφήνει. Ίσως είναι και αυτός κουρασμένος για να αρχίσει τα δρομολόγια. Ρίτα έχω σκοπό να της κάνω μια μικροαλλαγή στο δωμάτιο αλλά αυτό θα γίνει σε κάνα μήνα από τώρα.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ωχου Ιωαννα τι εγινε που καθεσαι και κλαις και χαλιεσαι;Τοσο σοβαρο ηταν;Και ποια ηταν αυτη η κυρια που συμπεριφερεται ετσι σε εγκυο γυναικα;Μην επιτρεπεις σε κανενα να σε χαλαει στην κατασταση σου!Και ηθελα να στο πω και προχθες που ειπες για τον υπερβαλοντα ζηλο στη δουλεια...τι θα κερδισεις μου λες;;;Κακως σκας...τραβα μια αναρρωτικη και αστους να κουρευονται.Μη σε ξαναδιαβασω ετσι για κανεναν.Ακους εκει....τα πηρα τωρα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωχου Ιωαννα τι εγινε που καθεσαι και κλαις και χαλιεσαι;Τοσο σοβαρο ηταν;Και ποια ηταν αυτη η κυρια που συμπεριφερεται ετσι σε εγκυο γυναικα;

Είναι Δικαστής Ρίτα μου και εγώ υπάλληλος άρα είμαι υπό. :mad::mad::mad: Υπάρχει πάντα ένας παραπάνω σεβασμός στο πρόσωπό τους, αλλά η συγκεκριμένη έχει και ύφος 10 Καρδιναλίων. Σήμερα είχε νεύρα από το πρωί και φαινόταν ότι τρώγεται για καυγά, και το μεσημέρι για κάτι εντελώς ασήμαντο ξέσπασε πάνω μου. Πόσο ασήμαντο; Είχε κάνει κατάληψη στο γραφείο μου για να δικάσει και πήγα διακριτικά από το πλάι για να σβήσω τον υπολογιστή μου, να πάρω τα πράγματά μου και να φύγω. Αυτό το θεώρησε μεγάλη προσβολή, ασέβεια και δεν ξέρω τι άλλο μου είπε. Της ζήτησα συγγνώμη και προσπαθούσα να της εξηγήσω ότι δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου, ότι ήθελα να φανώ διακριτική και να μην την διακόψω αλλά δεν το δεχόταν με τίποτα. Να φανταστείς άρχισε να φωνάζει και να ωρύεται και αρχικά δεν κατάλαβα ότι φώναζε σε εμένα. 'Ηταν και κόσμος έξω, συνάδελφοι και δικηγόροι και με έκανε ρεζίλι. ''Εσείς τι λέτε αυτό διακριτική συμεπριφορά; Αυτή η συμπεριφορά είναι απαράδεκτη. Δείχνει ασέβεια και αγένεια''......και δεν θυμάμαι τι άλλα. Πήγε μετά στην Προϊσταμένη μου, αυτή της είπε ότι είμαι έγκυος (δεν το είχε καταλάβει) και ότι έβρισε την πιο ευγενική υπάλληλο. Μετά πήγε στην Πρόεδρο Πρωτοδικών και ούτε αυτή της έδωσε δίκιο. Ήρθε με βρήκε, μου είπε ότι δεν θα έπρεπε να διακόψω, της εξήγησα ότι ήταν στο γραφείο μου και ήθελα μόνο να πάρω τα πράγματά μου για να σχολάσω και το δέχτηκε. Μας κάλεσε στο γραφείο της και τις δύο για να μας τα συμβιβάσει αλλά εκείνη δεν δεχόταν καμία εξήγηση και συνέχιζε να λέει για την απαράδεκτη συμπεριφορά μου...... ουφ...... που να ηρεμήσω μετά εγώ; :cry::cry::cry: Στο τέλος μου είπε και η Πρόεδρος ''πηγαίνετε να πάρετε το παιδάκι σας γιατί θα περιμένει και σκεφτείτε και αυτό που έχετε μέσα σας.'' Η άλλη ασυγκίνητη..... έφυγα και τις άφησα στο γραφείο.....:cry::cry:


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ωχ Ρίτα μου έβαλες ιδέες τώρα με τον οδοντίατρο! Έτσι για τσεκ απ πηγε και το κοριτσάκι της φίλης σου και έφαγε τα 3 σφραγίσματα ή παραπονιόταν για κάτι; αχ παναγίτσα μου τι μου κάνεις τώρα :confused::confused:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γιοβάννα μου σοκαρίστηκα και νευρίασα πολύ με αυτά που διάβασα τώρα μόλις. Μωρέ δεν πάει να είναι και ο πάπας της Ρώμης...όταν μιλάμε για σεβασμό σεβόμαστε όλους τους ανθρώπους κι αυτούς που είναι κατώτεροί μας στον χώρο εργασίας (γιατι στους υπόλοιπους χώρους είμαστε όλοι το ίδιο). Κι ένα παραπάνο που είσαι και έγκυος γυναίκα και θα έπρεπε να σε σεβαστεί ακόμη περισσότερο! Α πα πα πα πα


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως ετσι οπως το λες...για τσεκ απ πηγαν .Τα πηγε και τα δυο η φιλη μου για ελεγχο.Ο αδερφος της που ηδη εχει αρχισει να αλλαζει τα δοντακια του ειχε 1 μικρο σφραγισματακι ,η τσουπρα 3!Σοκαριστηκαν και αυτοι και εγω....Μαλιστα το ενα ηταν στα πισω,που τους ειπαν οτι θα αλλαξει 11 ετων δε γινοταν να το αφησουν ετσι.Και ευτυχως ειναι πολυ συνεργασιμο παιδι και εκατσε να της τα φτιαξουν ,ενα- ενα τη φορα βεβαια...ο δικος μου δε νομιζω οτι θα καθοταν με το στομα ετσι ανοικτο τοση ωρα...ελπιζω να μη μας βρει κανα τετοιο....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...