Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημεραααα

τωρα στα 4 εχουμε επαναληπτικα εμβολια ιωαννα μου..το πενταπλο το mmr και δεν θυμαμαι αν ειναι κατι αλλο ...

Εμεις για το παρτυ μας θα κανουμε κατι σπιτι αλλα λογω περιορισμενου χωρου οχι με πολλα ατομα...στο σχολειο θα σβησουμε το κεικ μας ..πετρουλα δεν μας δινουν επιλογη στα κεικ ..μονο βανιλια ή πορτοκαλι..

Πετρουλινι μου μεγγαλο φιλι στο αγορι μας που χτυπησε....

Sunsun σε νοιωθω πολυ....κυριως εγω που συνηθως καταληγω και κανω τα παντα μονη μου και δεν οδηγω πολλες φορες κουραζομαι παααρα πολυ...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπέρα κι από εδώ...

επαναληπτικά εμβόλια διαβάζω...:confused::confused: αλήθεια;

πάω να δω το βιβλιάριο ...δεν το θυμόμουν. Μόνο για της ηπατίτιδας μου είπε η παιδίατρος επειδή δεν είχαμε πάει ακόμη σχολείο να το κάνουμε πρίν πάμε...αλλά πάμε δεν πάμε τον Σεπτέμβρη θα πάω να του το κάνω αυτό κι έτσι θα δούμε και τα άλλα!


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

τωρα στα 4 εχουμε επαναληπτικα εμβολια ιωαννα μου..το πενταπλο το mmr και δεν θυμαμαι αν ειναι κατι αλλο ...

Ααααα εμάς αυτά τα έχει σημειώσει για το 2013. Πρέπει να επαναληφθούν 4-6 χρονών.


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites

Ααααα εμάς αυτά τα έχει σημειώσει για το 2013. Πρέπει να επαναληφθούν 4-6 χρονών.

Εμείς το MMR το κάναμε 24/11/2009 και το επόμενο το έχει σημειώσει για ΙΟΥΝ. 2014 χμμμμμμ...θα το ρωτήσω κάποια στιγμή

Για 01/2013 έχω σημειωμένει την 5η δόση Pentavac νομίζω


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από εδώ!

Την παρασκευη εχουμε το παρτυ μας στο σχολειο ,παραγγειλαμε την τουρτα,πηραμε ολο τον εξοπλισμο,πιατακια,κουταλακια,ποτηρια,καπελα,φρου φρου καθως και δωρακια για τους συμμαθητες του.

Επισης παραγγειλαμε και δευτερη τουρτα που θα κοψουμε το σαββατο σπιτι μας σε ενα μινι παρτυ που ετοιμαζω.Εχουμε καλεσει κοντινους φιλους μας με τα κολληταρια του γρ. και θα περασουμε μια χαρα και σχεδον οικογενειακα γιατι για πολυ κοσμο σπιτι δεν το συζητω για φετος.Δεν εχω το κουραγιο.

Για ανοικτο παρτυ παλι, οπως σκεφτομουν ,θα δω αν τελικα θα κανουμε τον αλλο μηνα καπου σε ανοικτο χωρο.Αλλα τελικα ισως το αφησουμε για φετος...θα δουμε.....

Ρίτα με το καλό τα παρτάκια σας! Υπερβολή το θεωρώ να κάνεις και τρίτο πάρτυ στη φάση που είσαι τώρα. Ένα στο σχολείο και ένα στο σπίτι μια χαρά είναι!

οποτε αν το βαλω σε φορμα στρογγυλη θα φουσκωσει λετε ή θα γινει μαπα??το κανω παντα στην κλασσικη με την τρουπα στην μεση φορμα..

Μια χαρά θα βγει! Κι εγώ του Βασίλη για να σβήσει το κεράκι του σε ταψάκι το έκανα.

Πετρούλα λαχτάρισε ο Μητσάκος μου μωρε πάλι...περαστικούλια.

giovanna καλά τελειώματα με το ρουχομάνι!

Αχ ο Βασιλάκης έχει αρχίσει να κάνει όλο και περισσότερα και να καταλαβαίνει όλο και πιο πολλά και τρελαίνομαι λες και τα ζω πρώτη φορά! Δεν το περίμενα! Και το Ευάκι από κοντά να προσπαθεί να του τα μάθει και να τρελαίνεται όταν τα καταφέρνει. Είναι απόλαυση τα ζουζούνια μου!!!κουκουβαααα!!!!

Η ώρα είναι 9.15 και ο Βασίλης κοιμάται ακόμα..δεν έχει ξαναγίνει αυτό!


an1cCua0g410010MTA5bGR8NDc3ODg4ZGF8aSBleWEgbWFzIGVpbmFp.gif

an1cJNb0g410010MjJkfDUwMjMyNjQ3dmF8dG8gYW50cmFraSBtYXMgZWluYWk.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κι από εδώ!

Ρίτα με το καλό τα παρτάκια σας! Υπερβολή το θεωρώ να κάνεις και τρίτο πάρτυ στη φάση που είσαι τώρα. Ένα στο σχολείο και ένα στο σπίτι μια χαρά είναι!

Το ξερω οτι ειναι υπερβολη και εχεις δικιο και εμεις αυτο ειπαμε, απλα λογω του οτι ολο μας καλουν σε παρτυ εχουμε παρα πολλες υποχρεωσεις που κακα τα ψεμματα πρεπει να βγουν και ελεγα οτι ειδικα φετος επρεπε να κανω κατι ανοικτο ομως δεδομενης της εγκυμοσυνης και λοιπων εξοδων με γεννα και το δωματιο που φτιαχνουμε ,ζοριστηκαμε πολυ οποτε μαλλον θα το αφησουμε.Καλα να ειμαστε θα το κανουμε του χρονου!

Μπραβο στο Βασιλακη μωρε εγινε αντρακι και αυτος!

Ιωαννα θα βγει μια χαρα αν το βαλεις σε ταψακι απλα κοιτα το ταψακι να μην ειναι μεγαλυτερο απο 26 εκατοστα για κεικ με μισο κιλο αλευρι.

Και επισης αν δεν εισαι σιγουρη οτι το ταψι δεν κολλαει βαλε στον πατο μια λαδοκολλα κομμενη στρογγυλη και στα πλαινα βουτυρωμα κι αλευρωμα για να εισαι σιγουρη οτι θα βγει απο εκει μεσα.

Πετρουλα περαστικα μωρε στον Δημ.πως τα λυπαμαι με αυτες τις πτωσεις....


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

εγω ανοιγω το καφε σημερα χαχαχα η θα κανω να μπω ενα χρονο η θα μπαινω συνεχεια απο εχθες που μπηκα το νοσταλγησα μου ελειψε και ειπα να ξαναρθω στο παρεακι!

να ευχηθω στον Γρηγορη μας χρονια πολλα να ζησεις Γρηγορη και χρονια πολλα ,Μαργαριτα μου να τον χαιρεστε!!!!

birthdayspidey.jpg

σημερα ο καιρος χαλια ολο το βραδυ εβρεχε και βροντουσε τωρα κανει μια προσπαθεια να βγει ο ηλιος αλλα για να δουμε αντε να μεσημεριασει να παμε σπιτακι μας το βραδυ δουλευουμε εχουμε εναν αρραβωνα κι αυριο ελπιζω να εχει τελεια μερα να ξεχυθουμε εξω να λιαστουμε!!!

φιλακια σε ολες καλο σ/κ καλα να περασετε!!!


33fdd32819.png459830qyqjkq81to.gif6dc7cf086f.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...