Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Angot said:

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

      Σε καταλαβαινω απόλυτα άστο …

Cafe Μαϊος 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Α, και το αλλο. Εχουμε δυο σκαλακια που κατεβαινεις για να πας στο σαλονι. Εχει μαθει και τα κατεβαινει μονος του (κρατιεται απο τον τοιχο) αλλα οταν τα ανεβαινει δεν κρατιεται απο πουθενα! Ολομοναχος!!!:D Επισης σκαρφαλωνει πανω στον πυργο του υπολογιστη και απο εκει πανω στο γραφειο! Αλιμονο!!! Για να ειμαστε ολη μερα στο μη και μη!!!!!!!:D:D:D Θηρια!!!:D

αααααααααααααα φιλενάδα κι εμείς με τα σκαλάκια τα πάμε τέλεια. Έχει η πεθερά μου στο χωριό δυο σκαλάκια μεσα στο σπίτι κι έχεις ήδη 3 μήνες που τις ανεβοκατεβαίνει.:cool:


m57Zp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 46,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    6629

  • Stone

    4617

  • vatraxaki

    3614

  • joa

    3229

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ριτα79

    ριτα79 6.629 δημοσιεύσεις

  • Stone

    Stone 4.617 δημοσιεύσεις

  • vatraxaki

    vatraxaki 3.614 δημοσιεύσεις

  • joa

    joa 3.229 δημοσιεύσεις

Posted Images

θα την σκοτωσω την μαμα μου ....γκρ... με 37.9 του εδωσε Ponstan Και μαλιστα 8 μλ οπως δινουμε στο ντεπον ..λετε να παθει τιποτα το παιδι ???αμαν βρε παιδι μου..

Οχι κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι με μια φορά δεν παθαίνει τίποτα... απλά εξήγησε στην μανούλα σου πότε και πόσο πρέπει να του δίνει , απλά και κείνη είδε που ανέβασε πυρετό και ήθελε να το ανακουφίσει το μωρό.

Μην στεναχωριέσαι!!!!!


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας!

Τι νεα?Εμενα μου εχει πει αντιπυρετικο πανω απο 38 ή και απο λιγοτερο αν ειναι ανησυχος.

Απλα σε περιπτωση πυρετου λεει να μην δινω απο το 37 διοτι ετσι δε ξερουμε ποσο και αν ανεβαινει..

Και μου εχει πει για ολα το μισο του βαρους.

Βεβαια πονσταν μια φορα πηραμε μονο οταν ειχε πυρετο και αλλη μια φορα οταν εκανε τη διαδικασια στο πουλακι του.


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγώ δεν την έχω δώσει ποτέ Ponstan, οι σταγόνες ευτυχώς την πιάνουν. Και δίνω τόσες σταγόνες όσες είναι το βάρος της.

Ντολάλ το έχω ακούσει αλλά δεν το έχω κάν στο σπίτι.


PdBSp3.png ck1Cp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμας το ponstan δρα περιπου 1 ωρα μετα την χορηγηση αλλα ειναι ακρως αποτελεσματικο ..δλδ και 40 να εχει σε μια ωρα θα εχει κανονικη θερμοκρασια , σε ψηλες θερμοκρασιες το depon δεν μας κανει απολυτως τιποτα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...