Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts

Βικυ μου να το χαιρεσαι το αντρακι σου και να εισαι παντα γερη και να τα καμαρωνεις και να τα βλεπεις να μεγαλωνουν.

Βασω μου ηρθε η ωρα,καλα σαν χθες μου φαινεται η μερα της ανακοινωσης της εγκυμοσυνης σου.Τωρα οσον αφορα την καισαρικη ισως να ειναι λιγο υπερβολικος ο γιατρος,αυτο ειναι κατι που θα καθοριστει εκεινη την ωρα.Αρκει να σου πω οτι εγω τη μικρη μου τη γεννησα φυσιολογικα με προκληση,χωρις επισκληριδιο κι ηταν και ψηλα,και βγηκε 4,050.Οποτε νομιζω βλεποντας και κανοντας.

Ντιντι τι εγινε με τον μικρο σου,σας πηρανε στα προνηπια;

μακαρι να γεννησω φυσιολογικα...το θελω πολυ!μου εδωσες κουραγιο!

ευχαριστω;)


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μακαρι να γεννησω φυσιολογικα...το θελω πολυ!μου εδωσες κουραγιο!

ευχαριστω;)

Στου ευχομαι ολοψυχα κοπελα μου,και δε χρειαζεται να ευχαριστεις.Αληθεια το φυλο το εχετε δει;


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το δεξι οριστε να πιουμε εναν καφε εμεις που τριανταρισαμε πια και ξεφυγαμε και λιγο προς τα πανω!!!με τα παιδια τις αντοχες τα θελω μας που αυξανονται και το μυαλο στο μελλον!!!!!

Ε, εντάξει, είμαστε λίγο μεγάλες, αλλά δεν είμαστε και σαν την Πελοπόννησο! (ατάκα από τους "Γαμπρούς της Ευτυχίας" :tongue:)

33 κι εγώ.

Πως παίρνουν αποφαση για το δεύτερο όταν έχουν ακόμα ένα βρε κορίτσια;

Εεεε; Μου λέτε;


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, εντάξει, είμαστε λίγο μεγάλες, αλλά δεν είμαστε και σαν την Πελοπόννησο! (ατάκα από τους "Γαμπρούς της Ευτυχίας" :tongue:)

33 κι εγώ.

Πως παίρνουν αποφαση για το δεύτερο όταν έχουν ακόμα ένα βρε κορίτσια;

Εεεε; Μου λέτε;

απλα το παιρνουν και.......αντε να φουσκωνουν οι κοιλιτσες!!!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!

Με κάποιες απο έσας τα έχουμε ξαναπεί...για τις υπόλοιπες είμαι η Κωνσταντίνα είμαι 34 (σε 18 μερούλες) έχω ένα άγγελο 13 μηνών και θα ήθελα και ένα 2ο αλλά ακόμα το συζητάμε και θα το συζητάμε για κανένα χρόνο!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γεννησω φυσιολογικα ρε κοριτσια...ο γιατρος μου ειπε την προηγουμενη εβδομαδα οτι το μωρο μου ειναι μεγαλο και εχει και μεγαλο κεφαλακι...θα βγει πανω απο 3700 ειναι η εκτιμηση του.ολα καλα βεβαια,αλλα μου ειπε οτι υπαρχει περιπτωση να κανουμε καισαρικη...με χαλασε αυτο για να πω την αληθεια.εχουν παει ολα πολυ καλα ως τωρα,εχω μια ευκολη εγκυμοσυνη,χωρις προβληματα.λετε να χρειαστει καισαρικη λογω μεγεθους του μωρου?ααα και να προσθεσω...εχει παρει θεση το μωρο εδω και 3 εβδομαδες.

Ακριβώς τα ίδια μου είχε πεί και ο δικός μου γιατρός στην εβδομάδα σου και τα κιλά ακόμα τα ίδια μου είπε...γέννησα στην39 εβδομάδα φυσιολογικότατα (βέβαια το έφαγα το 10ωρο αλλά χαλάλι) ένα μπεμπη υγειέστατο 3,100!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Maestria μου μια χαρα στο ειπε η Βικυ(παραδειγμα για ολες) ,εξαλλου ακομα το 1ο σου ειναι μικρακι,μια χαρα θα το παρετε αποφαση.Τι να πω κι εγω που το παλευω με μια κορη που κοντευει τα 10.......

Jimdim καλημερα κι απο μενα να το χαιρεσαι το παιδακι σου και μια χαρα μου ακουγεται η αποφαση που πηρατε να ξεπεταχτει και το 1ο,να το χαιρεσαι κοπελα μου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μακαρι να γεννησω φυσιολογικα ρε κοριτσια...ο γιατρος μου ειπε την προηγουμενη εβδομαδα οτι το μωρο μου ειναι μεγαλο και εχει και μεγαλο κεφαλακι...θα βγει πανω απο 3700 ειναι η εκτιμηση του.ολα καλα βεβαια,αλλα μου ειπε οτι υπαρχει περιπτωση να κανουμε καισαρικη...με χαλασε αυτο για να πω την αληθεια.εχουν παει ολα πολυ καλα ως τωρα,εχω μια ευκολη εγκυμοσυνη,χωρις προβληματα.λετε να χρειαστει καισαρικη λογω μεγεθους του μωρου?ααα και να προσθεσω...εχει παρει θεση το μωρο εδω και 3 εβδομαδες.

καλημέρα! Βάσω η νύφη μου που είχε μεγάλα παιδιά, επειδή ζορίστηκε πολύ στο πρώτο (αλλά τελικά φυσιολογικά γέννησε), στο 2ο είπε στο γιατρό να κάνει πρόκληση τοκετού κάπου 2 εβδομάδες νωρίτερα, ώστε να μη γίνει τεράστιο! φυσικά εξαρτάται από πολλούς παράγοντες το πόσο εύκολα θα γεννήσουμε, δνε είναι για όλες το ίδιο. πχ η θέση του μω΄ρού, το σώμα μας κλπ. μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε!

Link to comment
Share on other sites

Bρε κορίτσια νιώσατε την φρίκη τον 30???Εγώ ούτε μία στιγμή...παντρεύτηκα λίγο πριν τα 32 και γέννησα λίγο πριν τα 33...ε την φρίκη των 30 ούτε καν την σκέφτηκα ποτέ...ίσα ίσα που το χαίρομαι κιόλας...μήπως έχω πρόβλημα στο μυαλό???:D:D:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

JimDin μια χαρα εισαι κοπελα μου.Ουτε εγω ειχα νιωσει καμια διαφορα,ισα-ισα,το αντιθετο θα'λεγα.Εγω φετος με το που εκλεισα τα 35,νομιζω οτι μου ηρθε καπως αποτομο,μαλλον την περασα την κριση λιγο καθυστερημενα.Κι αυτο νομιζω πως ηταν περισσοτερο το γεγονος,οτι δεν εχω αλλο παιδακι,νομιζω πως αν ειχα δεν θα με ενοιαζε καθολου.......


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...