Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Katiamaxiking είπε:

      καλυτερα να μην μαθεις αλλες λεπτομερειες τησ ιστοριας μου γιατι θα παθεις τιποτα απο το αγχος!!

      ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!!! μαλλον σου ειπε να περπατας λιγο για να κυκλοφορει το αιμα και γιατι η περιπτωση σου δεν ειναι να εισαι συνεχως κλινηρησ.

       

      οχι δεν διαβάζω άλλο! θα βρω άλλο λόγο να αγχωθώ τώρα ! 

      • Μου αρέσει 1

ΚΑΦΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΩΝ 30ΚΑΙ ΚΑΤΙ!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    1582

  • eleni2008

    1560

  • koufetaki

    1120

  • manoutita

    927

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλωσορισες zounitsa και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου την κουκλιτσα σου.

JimDin μια χαρα κοιτα να χαρεις τωρα το παιδακι σου και μετα θα ερθει η ωρα και για το 2ο.Απλα εγω ειχα μια αναγκαστικη διακοπη κυησης και μια παλλινδρομη και δεν ξερω πια αν εχω αλλες αντοχες,θελω πολυ ενα(τουλαχιστον)παιδακι,αλλα φοβαμαι κιολας να πω την αληθεια μου.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κοριτσια το ξερω,και το λεω κι εγω η ιδια στον εαυτο μου,αλλα ευκολο να το λες και δυσκολο να το κανεις.Παντως η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει να το αφηνω λιγο πισω,το ολο θεμα,και που ξερεις ισως ετσι φιλοτιμηθει και μου κανει τη χαρη........:tongue:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην σημερινή εποχή σπάνια δεν μπορεί μιά κοπέλα να κάνει παιδί (η επιστήμη κάνει θαύματα) και πόσο μάλλον εσύ κοριτσάκι μου που έχει κάνει την κοράκλα σου!!!

Μην αφήσεις λεπτό να σε πάρει απο κάτω...να έχει πίστη και υπομονή...τώρα για το άγχος τι να σου πω ?να μην αγχώνεσαι?Μάλλον θα σε εκνευρίσω με τ'οσες φορές που θα το έχεις ακούσει...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι βέβαια...δεν είναι καθόλου στο χέρι του...στο χέρι μας είναι όλα...αρκει να σκεφτούμε σωστά και ψύχραιμα...πάντα λέω στο άντρα μου"ό,τι μας συμβαίνει,συμβαίνει για κάποιο λόγο" ξέρω πως ακούγαται σκληρό αλλά αυτό με βοήθησε πολλές φορές σε διάφορες καταστάσεις να κοιτάξω μπροστα και να αφήσω πίσω μου πράγματα που με πλήγωναν...Λοιπόν είμαι 34 και είμαι καλά!!!:D:D:D


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα κοριτσια απο οτι βλεπω μια χαρα παει το group therapy,προβλεπω ενα ωραιο χειμωνα να περναμε:P:p:p

Η αληθεια ειναι οτι γενικα στη ζωη μου ειμαι απαισιοδοξη,κι ο αντρας μου με "μαλωνει" συνεχεια γι'αυτο.Παντως γενικα το φορουμ με εχει βοηθησει πολυ σε διαφορες φασεις,απο τοτε που εγινα μελος και ειδικα με τα κοριτσια που εχουμε γνωριστει κι απο κοντα κι εχουμε βρεθει,νιωθω πολυ δεμενη και χαιρομαι ιδιαιτερα που μπηκαν στη ζωη μου,με αυτον τον τροπο:eek::eek:


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ανήκω στις μανούλες Αυγούστου 2009 και έχουμε κάνει μιά πολύ ωραία παρέα(με αρκετες τα λέμε και απο κοντά) και πραγματικά είναι ένα είδος φιλίας!!!!Μας δένουν πολλά αφου ξεκινήσαμε το παρεάκι μας στις πρώτες μέρες τις εγκυμοσύνης και τα μωράκια μας έφτασαν 13 μηνών!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι ειναι πολυ ωραια,ετσι να βρισκεστε και να τα λετε.Εμενα αν μου ελεγαν πριν λιγο καιρο,οτι θα εκανα κατι τετοιο,θα γελουσα.....αλλα τωρα που το εζησα,ειναι πραγματικα πολυ ομορφο.


OPYIp3.png

vez3p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...